طراحی تقویم در دومین شهر پرجمعیت ایران (Calendar design in Mashhad) به معنای دیزاین کردن تقویم‌های مختلف رومیزی و دیواری در سومین شهر پهناور ایران است که روزهای مختلف سال را به همراه مناسبت‌های آن اطلاع رسانی می‌کند. آژانس بازاریابی و برندینگ میانبر با استفاده از نرم افزار های مختلف دیزاین گرافیکی مانند ایلاستریتور انواع تقویم را با طرح‌های مختلف و زیبا دیزاین می‌کند. برای داشتن تقویمی متناسب و کاربردی سفارش دیزاین تقویم را در سایت ما ثبت کنید.

سفارش طراحی تقویم در مشهد

سفارش طراحی تقویم در پایتخت معنوی ایران با آژانی خلاق میانبر خیلی سریع و ساده انجام می‌شود و تنها کافی است با برقراری یک تماس سفارش دیزاین تقویم در شهر مرکز خراسان رضوی را ثبت نمایید. اگر مدل یا سبک خاصی در طراحی مدنظر شماست آن را در هنگام ثبت سفارش به کارشناسان ما اعلام کنید. سفارش تقویم همراه با دیزاین کردن اتود و امکان ویرایش اجرا می‌شود. سفارش طراحی سررسید در مشهد را در اسرع وقت اجرا کرده و تحویل می‌دهیم.

قیمت دیزاین تقویم در مشهد

قیمت دیزاین تقویم در کلانشهر شمال شرقی ایران از 5.000.000 تا 10.000.000 تومان است و نرخ گذاری دقیق آن بستگی به مدل و ابعاد تقویم دارد. مواردی که بر قیمت دیزاین تقویم موثر هستند:

نوع طراحیتعداد صفحاتزمان اجراقیمت – تومان
طراحی تقویم فصلی
4 صفحه
1 تا 5 روز کاری
2.000.000 تومان

طراحی تقویم ماهیانه یک رو
12 صفحه تک رو
1 تا 7 روز کاری
3.000.000 تومان

طراحی تقویم ماهیانه دو رو
12 صفحه دو رو
1 تا 10 روز کاری
4.000.000 تومان

طراحی تقویم سالانه تک رو
1 صفحه
1 تا 3 روز کاری
500.000 تومان

عوامل موثر در بهای طراحی تقویم در شهر امام رضا

قیمت طراحی تقویم همین موارد بالا است، اما در برخی موارد عوامل موثر در بهای طراحی تقویم در شهر امام رضا می‌تواند تفاوت داشته باشد که به درخواست مشتری منعطف‌سازی صورت می‌گیرد. برخی از موارد موثر در ادامه آمده است:

شرکت طراحی تقویم در مرکز استان خراسان رضوی

شرکت طراحی تقویم در مشهد میانبر با داشتن سابقه ارزشمند در ساخت و دیزاین کردن تقویم می‌تواند بهترین طرح را ایجاد کند تا نیاز افراد به دانستن تاریخ و مناسبت‌ها به راحت‌ترین شکل ممکن برطرف شود. علاوه بر آن، ما با تسلط بر دانش مارکتینگ به خوبی قادر هستیم طرحی را ایجاد کنیم که برای برندینگ و بازاریابی یک کسب و کار نهایت کارایی را داشته باشد. در کنار تقویم پیشنهاد می‌کنیم تا برای تثبیت در ذهن مشتریان خود طراحی دفترچه یادداشت در مشهد را انجام دهید تا به صورت حرفه‌ای در یاد مخاطبان جامعه هدف خود تاثیر بگذارید.

انواع طراحی تقویم در کلانشهر شمال شرقی ایران

سبک ها و مدل های طراحی تقویم در مشهد شامل دو نوع تقویم رومیزی و تقویم دیواری است. ما دیزاین تقویم را با طرح های جالب انجام می‌دهیم تا در هر دو نوع طراحی جذابیت و کارایی خود را داشته باشد.

4.5/5 - (2 امتیاز)