طراحی دفترچه یادداشت در پایتخت معنوی ایران به معنای دیزاین کردن دفتری است که درون آن برای نوشتن موارد مختلف قالب بندی شده است. شرکت میانبر دومین شهر جمعیت ایران دیزاینر انواع دفترچه های یادداشت با دیزاین گرافیکی توسط طراحان گرافیست خود می‌تواند دفترچه یادداشت را با اهدف مختلفی دیزاین کند. با ایجاد یک طرح تبلیغاتی خوب می‌توان آن ها را هدیه داد.

سفارش طراحی دفترچه یادداشت در کلانشهر شمال شرقی ایران

سفارش طراحی دفترچه یادداشت در مشهد با شرکت خلاق میانبر مستلزم این است که با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را به آن ها اعلام کنید. سفارشات دیزاین دفترچه یادداشت به همراه بالاترین کیفیت و در زمان اندک برای شما اجرا خواهند شد. ما در اجرای سفارشات اصل کاربردی بودن را مدنظر قرار می‌دهیم تا دفترچه یادداشت دیزاین شده برای کاربرد مدنظر دارای فرمت و قالب مناسبی باشد.

شرکت طراحی دفترچه یادداشت در دومین شهر پرجمعیت ایران

شرکت طراحی دفترچه یادداشت در مشهد در زمینه دیزاین کردن دفترچه یادداشت دارای تجربه و مهارت لازم است و در ایجاد طرح های مختلف با استفاده از نرم افزار های قوی طراحی گرافیکی مسلط است. شرکت میانبر دارای تیم متخصصی از طراحان گرافیک است که کار دیزاین را با سرعت و کیفیت بالا انجام می‌دهند.

قیمت طراحی دفترچه یادداشت در مشهد

قیمت طراحی دفترچه یادداشت در سومین شهر پهناور ایران بین 4.000.000 تومان الی 9.200.000 تومان است. اما بستگی به درخواست‌های مشتری دارد که درخواست طراحی چه المان‌ها و طرح‌های خاصی دارد. در زیر جدول ریز قیمت آورده شده است:

نوع طراحیمدت طراحی – روزتعداد اتود – ویرایشقیمت – تومان
دیزاین برگه یادداشت معمولی15 روز3 بار4.200.000
دیزاین برگه یادداشت متوسط10 روز5 بار6.200.000
دیزاین برگه یادداشت حرفه‌ای5 روز7 بار9.200.000

عوامل موثر بر قیمت طراحی دفترچه یادداشت در کلانشهر خراسان رضوی

عوامل موثر بر قیمت طراحی دفترچه یادداشت در کلانشهر خراسان رضوی بسیار زیاد است، اما تعرفه دیزاین دفترچه یادداشت در مرکز استان خراسان رضوی به عوامل زیر بستگی دارند:

شرکت ما طراحی تقویم در مشهد را با سبک های نو اجرا می‌کند.

5/5 - (1 امتیاز)