طراحی تقویم (Calender Design) به معنای ساخت تقویم‌های رومیزی، تقویم دیواری و تقویم‌های تبلیغاتی است که از آن‌ها به عنوان هدیه تبلیغاتی یا مدیریتی استفاده می‌شود. با نزدیک شدن به سال نو، سفارش دیزاین تقویم از سوی شرکت‌ها و ارگان‌های مختلف افزایش می‌یابد. تقویم یک ابزار بسیار کاربردی است و در سال‌های اخیر نقش پررنگ‌تری در بازاریابی کسب‌وکارها نیز پیدا کرده است. با طراحی تقویم ایرانی نه تنها می‌توانید خودتان در محل کارتان از این ابزار کاربردی استفاده کنید بلکه می‌توانید آن را به عنوان هدیه تبلیغاتی به همکاران و مشتریان خود نیز اهدا کنید.

طراحی تقویم اختصاصی مانند طراحی ست اداری یکی از عمل‌هایی است که در بازاریابی و تبلیغات کسب و کارها تاثیر زیادی دارد و باعث تبلیغات مثبت برای آنها می‌شود. در طراحی تقویم رومیزی یا دیواری باید به نکاتی مانند رنگبندی، فونت، طرح مناسب و تصاویر توجه کرد که این کار باید توسط متخصصان صنعت گرافیک صورت بگیرد. جنس تقویم ساخته شده بهتر است به صورت سخت باشد تا حس بهتری را مخاطبان شما القا کند. در شرکت تبلیغاتی میانبر طراحی تقویم را با هزینه‌ای کم و کیفیت بالا سفارش دهید.

طراحی تقویم اختصاصی

چرا تقویم را طراحی کنیم درحالی‌که می‌توانیم هر تعداد تقویم که مورد نیازمان است را از فروشگاه‌ها تهیه کنیم؟ تفاوت تقویم‌های طراحی شده با تقویم‌های آماده‌ای که خریداری می‌کنید در اختصاصی بودن تقویم‌هایی است که طراحی گرافیکی دارند. شما می‌توانید بر روی این تقویم‌ها لوگو، شماره تماس، آدرس و… کسب‌وکار خود را درج کنید درحالی‌که چنین امکانی در خرید تقویم‌های از پیش طراحی شده موجود در بازار وجود ندارد. برای سفارش طراحی تقویم و دیگر خدمات گرافیکی حرفه ای با ما تماس بگیرید.

سفارش طراحی تقویم

برای ساخت و سفارش تقویم اختصاصی در دو مدل تقویم رومیزی و تقویم دیواری یا مدل‌‌های دیگر کافی است همین حالا با شرکت میانبر تماس حاصل کنید. برای اطلاع دقیق از لیست قیمت طراحی تقویم می‌توانید از طریق فرم ثبت سفارش تقویم اقدام به دریافت لیست قیمت کنید.

4.5/5 - (2 امتیاز)