با طراحی بسته بندی برنج می‌توان این محصول را بیشتر فروخت و حتی میزان صادرات آن به کشورهای همسایه را نیز افزایش داد. برنج در قالب‌های متفاوتی بسته بندی شده و به بازار ارائه می‌شود. در گذشته کیسه برنج و گونی برنج تنها بسته بندی‌های این محصول بودند که به چشم می‌خوردند اما با افزایش رقابت ساخت بسته بندی برای مواد غذایی، بسته بندی کردن غلات مانند برنح نیز دستخوش تغییرات زیادی شده است.

نمونه طراحی بسته بندی برنج

ارائه نمونه بسته بندی برنج از سوی یک یک شرکت طراحی بسته بندی بیان کننده تخصص و مهارت شرکت مذکور در زمینه طراحی بسته بندی برای مواد غذایی است. در گالری زیر چندین نمونه کار بسته بندی برنج را که توسط تیم میانبر اجرا شده است، مشاهده می‌کنید.

انواع طراحی بسته بندی برنج

  1. بسته‌بندی کیسه پلی‌پروپیلن با زیپ و دسته‌دار
  2. بسته‌بندی پارچه‌ای
  3. بسته‌بدی پلاستیکی
  4. بسته‌بندی شیشه‌ای
  5. بسته‌بندی حصیری

قیمت طراحی بسته بندی برنج

هزینه یک محصول در برابر کیفیتی که دارد سنجیده خواهد شد و دیزاین های اینپک به همین دلیل ارزنده هستند. برنج با تعرفه طراحی بسته بندی شش میلیون تومان تا یازده میلیون تومان توسط ما پکیجینگ می‌شود. شاخصه های زیر هنگام اعلام هزینه دقیق به شما، مدنظر هستند:

  • جنس پکیج برنج: کیسه کنفی، پلاستیکی یا …
  • مشخصات طرح مورد نظر برای دیزاین: رنگ بندی، میزان سختی دیزاین و …
  • ابعاد کیسه 

قوانین طراحی بسته بندی برنج

طراحی بسته‌بندی برنج (Rice packaging design) بسیار مهم به‌شمار می‌رود. طراحی باید بر اساس خواص فیزیکی، شیمیایی و فیزیولوژیکی برنج باشد و در کنار این موضوع با داشتن جذابیت بصری باعث جذب مشتری شود. طراحی مناسب، منعکس‌‌کننده ارزش تجاری محصول خواهد بود و قیمت و ارزش آن را توجیه می‌کند.

به عبارتی طراحی گرافیک می‌تواند حتی بیشتر از کیفیت برنج روی تصمیم خرید مشتری تاثیرگذار باشد. قرار دادن با کیفیت‌ترین برنج در بسته‌‌بندی نامناسب، جذابیت چندانی نداشته و آن را در نظر مشتری بی کیفیت نشان می‌دهد.

در طراحی بسته‌بندی برنج در درجه اول باید به حفظ کیفیت محصول توجه شود. بسته‌بندی باید به شکلی باشد که محصول را در برابر رطوبت، دما و اکسیژن حفظ کند. تراکم رطوبت، دمای بالا و غلظت بالای اکسیژن در نزدیکی دانه‌های برنج بر کیفیت دانه برنج تاثیرگذار خواهد بود. همچنین مواد یا متریال باید مناسب، محکم و براساس استانداردها باشد.

در طراحی جذاب و زیبا بسته‌بندی برنج باید به رنگ، تصاویر، فونت، اطلاعات لازم و برندسازی توجه کرد. استفاده از رنگ‌های روشن در طراحی این محصول بسیار مناسب است. درج شکل برنج و فونت مناسب هم در طراحی بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

همچنین محتوای طراحی بسته‌بندی برنج نیز بخش مهمی از فرآیند تولید و صادرات برنج را در برمی‌گیرد. چرا که شعار تبلیغاتی انتقال پیام برند به مخاطب را تضمین می‌کند. در واقع طراحی بسته‌بندی این محصول از نقطه نظر تجاری باید جذاب و زیبا، به راحتی در دسترس، قابلیت بازیافت و مقرون به صرفه باشد.

سفارش طراحی بسته بندی برنج

سفارش طراحی بسته بندی برنج جزء خدمات بسته بندی محصول شرکت میانبر است که ما توانسته‌ایم با تجربه بالا به بهترین شکل ممکن این پروسه را پیاده‌سازی کنیم تا شما بتوانید جذب مشتری بیشتر را به وضوح حس کنید. برای شروع کافیست با کارشناسان ما از طریق شماره 09158989340 ارتباط بگیرید.

استودیو گرافیک دیزاین

شرکت تبلیغاتی میانبر

5/5 - (1 امتیاز)