طراحی بسته بندی آبمیوه شیک و به‌روز به صورت مستقیم بر روی میزان فروش برند آبمیوه تاثیرگذار است. امکان ساخت بسته بندی نوشیدنی در قالب‌های متفاوت وجود دارد. آبمیوه را می‌توان در پاکت آبمیوه، بطری شیشه ای یا بطری‌های پلاستیکی بسته بندی کرد. برای مثال آبمیوه سن ایچ یکی از معروف‌ترین برندهای نوشیدنی است که در قالب آبمیوه پاکتی به بازار ارائه می‌شود. طراحی بسته بندی خلاقانه مواد خوراکی اعم از نوشیدنی‌ها، در جلب توجه افراد نقش بسزایی دارد.

قیمت طراحی بسته بندی آبمیوه

مجموعه میانبر، طراحی بسته بندی آبمیوه را با مبلغ 5 الی 9 میلیون تومان انجام می‌دهد. این مبلغ حدودی است برای اطلاع از قیمت دقیق طراحی بسته بندی آبمیوه با ما تماس بگیرید.

موارد موثر بر قیمت طراحی بسته بندی انرژی زا:

 1. با چه نرم‌افزاری طراحی انجام شود
 2. سختی و دشواری طرح
 3. طرح جدید یا آماده
 4. عکاسی از محصول

انواع بسته بندی آبمیوه

 • بسته‌بندی فلزی
 • بسته‌بندی قوطی‌های آلومینیومی
 • بسته‌بندی کارتنی یا تتراپک
 • بسته‌بندی کیسه‌های آلومینیومی مجوف
 • بسته‌بندی بطری‌های پلاستیکی
 • بسته‌بندی ظروف شیشه‌ای (با درجه مات و براقی مختلف)
 • بسته‌بندی دوی پک

قوانین طراحی بسته بندی آبمیوه

طراحی بسته‌بندی آبمیوه تاثیر مستقیمی بر افزایش فروش محصول دارد. در درجه اول باید گفت که انتخاب متریال مناسب برای بسته‌بندی آبمیوه، نکته مهمی است که باید به دقت توسط تیم طراح مورد توجه قرار گیرد.

طراحی این محصول باید به گونه‌ای باشد که طبیعی و ارگانیک بودن آبمیوه را به خوبی نشان دهد و حس اعتماد را به مصرف‌کننده القا کند. با اجرای یک ایده‌ خلاقانه، ساده و منحصر به فرد می‌توان در بین دیگر برندهای آبمیوه متمایز شد و در زمان سریع‌تری محصول را برندینگ کرد.

در طراحی بسته‌بندی آبمیوه باید به رنگ‌های اصلی و رنگ‌های مکمل و ثانویه، چگونگی استفاده از تصاویر و شیوه‌های تصویرسازی به طور کامل آشنا بود. از آنجایی‌که آبمیوه به‌صورت خنک سرو می‌شود، نیاز به سبکی در طراحی دارد تا بتواند بر مفهوم مفرح و جان افزا بودن محصول بیفزاید.

 در طراحی لازم است بر شادابی و جذابیت محصول تاکید ویژه‌ای انجام شود. شبیه‌سازی یک تصویر ساده از میوه‌ها با هدف ارائه طعم آبمیوه،‌ اضافه کردن زیبایی‌شناسی بصری، تأثیرگذاری و برقراری ارتباط با مصرف‌کننده در طراحی مناسب بسته‌بندی این محصول نقش پررنگی می‌تواند ایفا کند.

خدمات طراحی بسته بندی محصول

خدمات طراحی گرافیک

شرکت مارکتینگ میانبر

5/5 - (2 امتیاز)