طراحی بسته بندی عرقیات به معنای طراحی و دیزاین بطری عرقیات است. بطری‌های شیشه‌ای یا پلاستیکی رایج‌ترین ظروف بسته بندی عرقیجات مانند گلاب، عرق نعنا، عرق کاسنی و… است. بسته بندی حرفه ای نوشیدنی مانند عرقیجات منجر به افزایش تمایل افراد به خرید و استفاده از این نوشیدنی می‌شود. استفاده از ایده‌های خلاقانه در دیزاین بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی‌هایی مانند عرقیجات گیاهی، راز متمایز شدن محصول شما از رقبایتان است.

قیمت طراحی بسته بندی عرقیات

شرکت خلاق میانبر به طور حرفه ای و با قیمت های مناسبی بین 5.900.000 تا 8.700.000 تومان طراحی بسته بندی انواع عرقیات را انجام می‌دهد. نوع عرق و متریال مناسب قوطی برای آن، شکل قوطی، وزن عرق پکیج شده در هزینه پکیجینگ تاثیر گذار هستند.

انواع بسته بندی عرقیات

  • بسته‌بندی پلاستیکی
  • بسته‌بندی شیشه‌ای
  • بسته‌بندی فلزی
  • بسته‌بندی قوطی مقوایی (بسته‌بندی ثانویه)

قوانین طراحی بسته بندی عرقیات

طراحی بسته‌بندی عرقیات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. عرقیات، از رایج‌ترین شکل‌های استفاده از گیاهان دارویی بوده که از ترکیب اسانس یا رایحه گیاهان با آب به تولید می‌رسد. با توجه به اینکه امروزه بیش از 40 نوع گیاه دارویی وجود دارد که عرق آن‌ها گرفته می‌شود، طراحی بسته‌بندی هر یک از آن‌ها باید خاص و متفاوت باشد.

طراحی بسته‌بندی عرقیات اگر با توجه به نوع محصول و خواص و ویژگی‌های آن انجام شود، فروش چندین برابری را به ارمغان خواهد آورد. با الهام‌گیری از شکل‌ها و تنوع رنگی گیاهان مربوطه، بسته‌بندی عرقیات را می‌توان طوری طراحی کرد که در کنار زیبایی و جذابیت، به راحتی در شلف مارکت‌ها قابل تشخیص باشد. با استفاده از نمادها، لوگو، شعار و چیدمان صحيح عناصر روی لیبل می‌توان این کار را به بهترین شکل انجام داد.

طراحی يك بسته‌بندی مناسب باید تازه بودن محصول را حفظ کند و اطلاعات كافی در مورد عرقيات را به مصرف‌کننده انتقال دهد. درج تمام اطلاعات لازم (مثل نام، نکات قابل توجه در خصوص استفاده صحيح، تاريخ تولید و انقضاء) بر روی محصول نیاز است. این طراحی را می‌توان برای عرقیات مختلف نظیر گلاب، نعناع، بهارنارنج، چهل گیاه، خارشتر، شوید، کاسنی، بید و شاتره نیز پیاده کرد. با یک طراحی متفاوت محصول شما در سریع‌ترین زمان برندینگ خواهد شد.

4.7/5 - (3 امتیاز)