طراحی بسته بندی نوشابه که یکی از نوشیدنی‌های مورد علاقه ایرانیان است، به فروش و حمل و نقل این محصول کمک شایانی کرده است. استفاده از یک طرح بسته بندی خاص برای نوشابه می‌تواند اقبال خرید را در بین مشتریان ایجاد کند. در نام برند روی شیشه نوشابه باعث افزایش دیده شدن برند شما می‌شود. عموما طراحان بسته بندی برای ساخت یک بسته بندی نوشابه سعی می‌کنند پس از تحقیق بازار و همچنین دیدن برندهای دیگر تولید کننده نوشابه اقدام به ایجاد اتودهای اولیه گرافیک برای پیاده سازی ایده پردازی بسته بندی نوشابه می‌کنند.

قیمت طراحی بسته بندی نوشابه

قیمت طراحی بسته بندی نوشابه در استودیو میانبر از رنج 5.000.000 تومان تا 10.000.000 تومان است. تعرفه طراحی بسته بندی نوشابه به مواردی از قبیل، نوع بسته بندی، استراکچر بسته بندی، کیفیت بسته بندی، برند بودن محصول و… بستگی دارد. 

برای اطلاع از قیمت دقیق طراحی بسته بندی نوشابه می‌توانید با ما تماس بگیرید.

انواع طراحی بسته بندی نوشابه

قوانین طراحی بسته بندی نوشابه

طراحی بسته‌بندی نوشابه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در طراحی این محصول باید ابتدا اقدام به ایجاد اتودهای اولیه گرافیک برای پیاده‌سازی ایده‌پردازی بسته‌بندی نوشابه کرد. با توجه به اینکه نوشابه در بطری‌‌ها و قوطی‌ها بسته‌بندی می‌شوند، مهم‌ترین عامل طراحی لیبل و برچسب‌هایی است که روی آن قرار می‌گیرد. طراحی لیبل بطری باید به منظور جذب مصرف‌کننده، افزایش فروش، تأکید بر کیفیت محصول و افزایش شناخت محصول در بازار انجام شود. همچنین برای طراحی قوطی‌های نوشابه باید از یک فضای سه بعدی کمک گرفت. برای این مدل از طراحی، نیاز به یک نرم افزار خاص مانند ایلوستریتور است.

انتخاب خلاقانه شکل بطری، زیبایی بصری و هماهنگی رنگ بطری با محصول (انرژی‌زا بودن) از جمله فاکتورهای بسیار مهم در طراحی بسته‌بندی نوشابه به حساب می‌آیند. همچنین ارائه اطلاعات مفید به مصرف‌کننده، ساده بودن، استفاده آسان از بطری، ابعاد بطری و توجه به مسائل محیط زیستی از دیگر این عوامل شناخته می‌شوند.

طراحی متفاوت و حرفه‌ای بسته‌بندی نوشابه می‌تواند تعیین‌کننده هویت برند شما باشد. استفاده از یک رنگ خاص، طرح، شکل، برچسب و نوع بسته‌بندی، هویت برند را تعیین می‌کند. بدین شکل که مصرف‌کننده با مشاهده محصول، برند را به راحتی بشناسد و دست به خرید بزند. بنابراین با یک طراحی خاص می‌توان در سریع‌ترین زمان محصول را برندینگ کرد.

شرکت میانبر

خدمات طراحی گرافیک حرفه‌‌ای را با استودیو میانبر تجربه کنید.

بسته بندی نوشیدنی

خدمات بسته بندی برای مواد غذایی

4.7/5 - (3 امتیاز)