طراحی بسته بندی ماهی یک ایده کاربردی برای فروش راحت‌تر محصولات دریایی و آبزیان مانند ماهی و میگو است. بسته بندی ماهی قزل آلا یا دیگر انواع ماهی، کار ماهی‌گیران شمالی یا جنوب کشور را بسیار ساده‌تر کرده است چراکه می‌توانند محصولات تازه خود را بسته بندی کرده و به سرتاسر کشور ارسال کنند. اگر شما هم در زمینه صید ماهی یا فرآوری ماهی فعالیت می‌کنید، باید بدانید که با بسته بندی اصولی مواد غذایی مانند ماهی که خیلی زود در معرض فاسد شدن قرار می‌گیرد، می‌توانید فروش خیلی بیشتری را تجربه کنید.

خرید ماهی به دلیل بوی تند یا دردسرهای پاک کردن آن برای بسیاری از افراد چالش برانگیز است به همین خاطر به راحتی می‌توانید با بسته بندی ماهی منجمد یا حتی ماهی تازه، این دسته از افراد را نیز مشتری خود کنید. برای دریافت مشاوره در زمینه بسته بندی ماهی صادراتی و ایده‌های خلاقانه بسته بندی ماهی و میگو با ما در شرکت میانبر تماس بگیرید.

نمونه طراحی بسته بندی ماهی

نمونه بسته بندی ماهی باید به گونه‌ای طراحی شده باشد که از محصول تا زمان مصرف به خوبی محافظت کند چراکه ماهی از آن دسته مواد غذایی است که ریسک خرابی شدن بالایی دارد. در گالری زیر چند نمونه کار طراحی بسته بندی ماهی در قالب‌های مختلف را مشاهده می‌کنید. برای سفارش آنلاین طراحی گرافیک و بسته بندی با ما تماس بگیرید.

انواع طراحی بسته بندی ماهی

  • بسته‌بندی فله

  • بسته‌بندی فلزی

  • بسته‌بندی چندلایه

  • بسته بندی ترموفرم

  • بسته بندی پلاستیکی

قیمت طراحی بسته بندی ماهی

بسته بندی ماهی موردی است که باید در پکیج های استاندارد و بهداشتی انجام شود. میانبر خدمات پکیج کردن ماهی را در بهترین شکل ممکن با قیمت 7.000.000 تا 9.000.000 تومان ارائه می‌دهد. هزینه دیزاین بسته بندی ماهی به این چند مورد بستگی دارد:

 1. سایز ماهی ها و بسته بندی
 2. وزن ماهی های داخل یک جعبه 
 3. جنسی که پکیج از آن ساخته شده است
 4. سهولت یا دشواری دیزاین کردن طرح

قوانین طراحی بسته بندی ماهی

طراحی بسته‌بندی ماهی باید دارای برچسب‌هایی باشد که اطلاعات مهمی مانند نام ماهی، روش تولید، تاریخ تولید و انقضا، کشور مبدأ و میزان وزن را ارائه دهند. در این فرایند باید به محدودیت‌های محیط‌زیستی مانند استفاده از مواد بازیافت‌پذیر و کاهش استفاده از مواد غیرقابل تجزیه و تحلیل نیز توجه شود. بسته‌بندی ماهی باید به گونه‌ای باشد که از آن در برابر دمای بالا، رطوبت و آفت‌های حشرات محافظت گردد. در این‌صورت، تازگی آن نیز به خوبی حفظ خواهد شد. طراحی پکیجنیگ ماهی باید موجب انعطاف‌پذیریِ آن در فرایند حمل و نقل شود تا بعد از آن، هیچگونه مشکل و یا چالشی ایجاد نشود.

دیزاین بسته‌بندی ماهی باید قابلیت باز شدن ساده توسط مشتری را داشته و از آن در مقابل آسیب‌های خارجی نظیر ضربه، فشار، برخورد و… نیز محافظت کند. بسته‌بندی ماهی باید از آلودگی میکروبی جلوگیری کند. این مورد شامل استفاده از روش‌های بهداشتی در تمام مراحلِ تولید و بسته بندی ماهی مانند استفاده از دستکش‌ها، تمیز کردن و ضدعفونی دستگاه‌ها و تجهیزات و اطمینان از تمیز بودن محیط کار می‌شود. پکیجینگ ماهی باید برای نگهداری در شرایط مناسب طراحی شده باشد.

سفارش طراحی بسته بندی ماهی

ماهی از همه جهات محصول خاصی به حساب می‌آید، از مصرف کنندگان آن گرفته تا خود محصول تماما خاص محسوب می‌شوند. به همین دلیل برای سفارش طراحی بسته بندی ماهی باید شرکتی خاص را برگزینید. از این جهت لازم است تا مهارت گرافیستان خودمان را در شرکت تبلیغات میانبر به رخ بکشیم و نمونه بسته بندی‌های ما را ببینید تا بهتر بتوانید در این حوزه تصمیم بگیرید.
5/5 - (1 امتیاز)