طراحی بسته بندی لوبیا به خدمات ساخت پاکت لوبیا گفته می‌شود. چرا ساخت بسته بندی برای حبوبات مانند لوبیا، نخود، عدس و… مهم است؟ فرایند بسته بندی یکی از مهم‌ترین خدمات حوزه تولید و فروش محصول است. با بسته بندی کردن حبوبات می‌توان آن‌ها را به شکل بهتری به بازار عرضه کرد. اغلب افراد به مواد غذایی بسته بندی شده راحت‌تر از مواد غذایی و حبوبات فله‌ای اعتماد می‌کنند به همین خاطر طراحی بسته برای مواد خوراکی بسیار مهم است.

مهم‌ترین اقدامی که برای بسته بندی حبوبات صادراتی باید انجام دهید، پیدا کردن یک تیم طراحی بسته بندی حرفه ای است. بسته بندی مواد غذایی باید از بالاترین استانداردهای بهداشتی برخوردار باشد به همین خاطر توصیه می‌کنیم حتما به یک تیم کاربلد سفارش خدمات گرافیکی مانند بسته بندی لوبیا دهید. شرکت میانبر یکی از بهترین شرکت های فعال در حوزه طراحی و چاپ بسته بندی محصولات است.

انواع طراحی بسته بندی لوبیا

  1. بسته‌بندی سلفون
  2. بسته‌بندی مقوایی
  3. بسته‌بندی ظروف پلی اتیلن و پت
  4. بسته‌بندی نایلونی
  5. بسته‌بندی وکیوم
  6. بسته‌بندی فلزی
  7. بسته‌بندی شیشه‌ای
  8. بسته‌بندی پتلی اتیلن و پت

قوانین طراحی بسته بندی لوبیا

طراحی بسته‌بندی لوبیا باید یک سری خصوصیات و ویژگی‌هایی داشته باشد تا بتواند در کنار حفظ کیفیت و سلامت محصول در بین رقبا دیده شود. بنابراین طراحی این محصول باید جذاب، زیبا، اصولی و براساس استانداردها صورت پذیرد.

انتخاب تم رنگی زیبا و موثر، فونت مناسب، تبلیغ برند، سبکی، قابلیت بازیافت و راحت باز شدن آن از فاکتورهای مهم در طراحی بسته‌بندی لوبیا است. همچنین می‌توان طراحی را به شکلی انجام داد که مقداری از محتویات محصول قابل رویت باشد. با دیدن بخشی از محصول، مشتری تا حد زیادی از کیفیت محصول مورد نیاز اطمینان پیدا می‌کند.

با توجه به اینکه لوبیا محصولی است که تنوع زیادی (قرمز، سفید، چیتی، چشم بلبلی، عروس سیاه و کشاورزی) دارد، در طراحی بسته‌بندی باید به این موضوع بسیار مهم نیز توجه داشت. هارمونی رنگ‌های مورد استفاده در طراحی را باید متناسب با نوع محصول حفظ کرد.

علاوه بر این باید بتوان با طراحی متفاوت برندسازی کرد و اطلاعات ( قیمت، تاریخ تولید، تاریخ انقضا، سری تولید محصول و وزن آن به گرم یا کیلوگرم) مورد نیاز مصرف‌کننده را در اختیار آن‌ها قرار داد.

قیمت طراحی بسته بندی لوبیا

نرخ دیزاین طراحی بسته بندی لوبیا بین 5/000/000 تا 7/000/000 تومان متغیر است. عوامل متعددی ممکن است هزینه طراحی بسته بندی را تحت تاثیر قرار دهد. برای مثال قیمت طراحی یک پاکت لوبیا 500 گرمی با طراحی بسته بندی لوبیا یک کیلویی متفاوت خواهد بود. مهم‌ترین فاکتورهای موثر بر قیمت ساخت بسته محصول عبارتنداز:

5/5 - (3 امتیاز)