طراحی بسته بندی سیب زمینی با کیفیت مناسب با بالاترین کیفیت را از از استودیو میانبر بخواهید. بسته بندی کردن سیب زمینی باعث می‌شود که حمل و نقل آن راحت‌تر شود همچنین این قابلیت را خواهید داشت که هزینه فروش محصول خود را افزایش دهید، چرا که ساخت و طراحی بسته بندی محصول یکی از راه‌های افزایش ارزش افزوده محصول به شمار می‌رود.

انواع بسته‌بندی سیب زمینی

در فروشگاه‌ها و هایپرمارکت‌ها معمولاً سیب زمینی‌ها در بسته‌بندی‌های مخصوص فروخته می‌شوند. طرح بسته‌بندی می‌تواند مشتری را ترغیب به خرید این محصول کند. برخی از تولیدکنندگان سیب زمینی برای فروش بیشتر محصولات خود، پکیجینگ­های متفاوتی را سفارش می­دهند. انواع بسته‌بندی سیب زمینی به صورت زیر است:

  1. پکیجینگ سیب زمینی در کیسه‌های توری
  2. پکیجینگ سیب زمینی در پاکت‌ها با سایز‌های مختلف
  3. پکیجینگ سیب زمینی در بسته‌های پلاستیکی

قیمت طراحی بسته بندی سیب زمینی

میانبر، شرکت پیشگام در دیزاین پکیجینگ، هزینه بسته بندی سیب زمینی را به میزان پنج و نیم تا هفت و نیم میلیون تومان دریافت می‌کند. اگر می‌خواهید بدانید چه عواملی در مقدار دقیق بها نقش دارند:

قوانین بسته‌بندی سیب زمینی

سیب زمینی از محصولاتی است که در برخی از هایپرمارکت ها و فروشگاه ها در بسته بندی های متنوع به فروش می‌رسد. طراحی پکیجینگ سیب زمینی باتوجه به حجم محصول انجام می‌شود. معمولاً برای پکیجینگ سیب زمینی در حجم‌های بالاتر از کیسه‌های توری یا پلاستیکی استفاده می‌شود. شرکت‌های طراحی، برای پکیجینگ سیب زمینی قوانینی را در نظر می‌گیرند:

شرکت گرافیکی

استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر

نمونه بسته بندی مواد غذایی

4.8/5 - (5 امتیاز)