طراحی بسته بندی روغن موتور ماشین و موتور سیکلت به معنای فرایند طراحی و ساخت یک بسته بندی مناسب برای عرضه روغن موتور به بازار است. روغن موتور نوعی محصول صنعتی به شمار می‌رود. طراحی بسته بندی صنعتی در میزان فروش این محصولات تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت. با دیزایت بسته بندی روغن موتور ماشین و موتور این محصول فروش بیشتری را تجربه خواهد کرد.

برای طراحی بسته بندی روغن موتور با شرکت میانبر در ارتباط باشید.

انواع بسته بندی روغن موتور

  • ظروف پلاستیکی
  • ظروف فلزی
  • قوطی‌های فلزی
  • گالن‌های پلاستیکی
  • بشکه

قوانین بسته بندی روغن موتور

دیزاین بسته بندی خوب باید به راحتی قابل جا به‌جایی و حمل و نقل باشد. همچنین محفظه‌ای که روغن موتور در آن ریخته می‌شود باید تاثیری در محتویات روغن موتور نداشته باشد، به همین دلیل روغن موتوری که بدنه‌ای پلاستیکی دارد با موادی ساخته می‌شود که ناخالصی در روغن موتور ایجاد نکند.

قیمت طراحی بسته بندی روغن موتور

دیزاین بسته بندی روغن موتور توسط میانبر در محدوده 6 میلیون تومان تا 9 میلیون تومان انجام می‌شود. بهای طراحی بسته بندی این محصول به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مثال جنس مورد استفاده بر هزینه تأثیر می گذارد. مواد با کیفیت بالا، مانند پلاستیک های بادوام یا قوطی های فلزی، در مقایسه با ظروف پلاستیکی معمولی گران تر هستند. علاوه بر این، اگر بسته بندی دارای ویژگی های خاصی مانند امکان ریختن آسان باشد، قیمت طراحی بالا می رود.

عامل دیگری که در قیمت دیزاین بسته بندی روغن موتور موثر است، پیچیدگی طراحی است. برای مثال طرحی که با تکنیک های چاپ برجسته ایجاد می شود، به زمان و منابع بیشتری نیاز دارد و مسلما قیمت طراحی بیش تری هم خواهد داشت.

شکل و اندازه در قیمت بسته بندی روغن موتور تاثیر دارند. اگر بسته دارای شکل های خاص باشد و برای تولید نیاز به تکنولوژی پیشرفته داشته باشد یا اینکه در سایز بزرگ طراحی شود، بهای تمام شده و قیمت بیش تری خواهد داشت.

شیرینگ پک

انجام این مرحله به منظور سهولت جابه‌جایی و جلوگیری از احتمال خسارت صورت می‌گیرد که امری الزامی و ضروری است. شیرینک پک با استفاده از نایلون و گرما به شکلی زیبا و کار آمد عملیات دیزاین بسته بندی را انجام می‌دهد. این دستگاه در مرحله اول محصول را نایلون پیچ می‌کند سپس با ایجاد حرارت باعث می‌شود که نایلون منقبض شود و روغن موتور را در کاور خود احاطه کند.

هر نوع بسته بندی و بطور کل تمامی خدمات گرافیکی بعد از طراحی نیاز به چاپ به یک سری اطلاعات مهم دارد. به هنگام چاپ لیبل و لوگو در بسته بندی پلاستیکی روغن موتور باید به موارد زیر توجه داشت:

  • لیبل پشت چسب دار
  • چاپ لیبل روی خود قالب روغن موتور
  • میزان سختی و روندگی روغن موتور

سفارش طراحی بسته بندی روغن موتور

سفارش طراحی بسته بندی روغن موتور تنها توسط آژانس میانبر به صورت اصولی قابل انجام است، زیرا طراحان ما جزئیات دقیق محصول شما را دریافت می‌کنند تا بتوانند در نهایت بسته‌بندی خاص، متفاوت و منطبق با اصول روز برای آن طراحی کنند. انجام این پروسه در نهایت باعث می‌شود تا شما بتوانید نیازمندی‌های جامعه هدف خود را به طور اصولی برطرف کنید تا مشتریان دائمی داشته باشید. اگر تا به اینجای کار هنوز هم دغدغه‌های شما در حوزه نمونه بسته بندی باقی مانده است، می‌توانید با مراجعه به صفحه مربوطه خیال خودتان را از بابت این موضوع راحت کنید.
5/5 - (2 امتیاز)

4 پاسخ

    1. کیفیت هزینه بردار است! محدودیتی توی تعداد ادیت و ویرایشات نداریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *