طراحی بسته بندی یونولیت نوعی دیزاین بسته بندی صنعتی بوده و فرایندی است که منجر به ساخت بسته بندی متناسب با ویژگی‌های این محصول می‌شود. یونولیت یا فیبر سفید با نام‌های دیگری چون استایروفوم یا پلی استایرن نیز شناخته می‌شود. از این محصول سبک در صنعت استفاده‌های زیادی می‌شود و طراحی بسته بندی به سهولت عرضه آن به بازار کمک زیادی می‌‎کند. طراحی بسته بندی یونولیت یا هر محصول صنعتی دیگری چون طراحی بسته بندی قطعات خودرو، باید متناسب با ابعاد و دیگر ویژگی‌های ظاهری محصول صورت بگیرد.

انواع بسته بندی یونولیت

  • بسته بندی کاشی
  • بسته بندی لواز خانگی
  • بسته بندی قطعات خودرو

قانون بسته بندی یونولیت

ورق‌های یونولیتی یکی از پر مصرف‌ترین موادی است که برای جلوگیری از صدمات وارد شده به محصولات مختلف استفاده می‌شود. استفاده از یونولیت بسته بندی در زمانی است که محصول مورد نظر از ارزش قیمتی بالایی برخوردار است و باید در مقابل ضربات، رطوبت، حشرات و گرما محافظت شود. در نتیجه تولیدکنندگان به منظور حفظ سلامت محصولات از فوم بسته بندی  استفاده می‌کنند. یکی دیگر از ویژگی‌های بسته بندی یونولیت، محافظت محصول به هنگام جابه‌جایی است.

خدمات طراحی بسته بندی یونولیت تاثیر بسیار بالایی در افزایش فروش این محصول کاربردی می‌شود همچنین دقت در تولید صحیح این محصول می‌تواند موجب افزایش قیمت شود.گرافیگ در بسته بندی یونولیت اگر به شکل درست و مناسب طراحی شود علاوه بر اینکه می‌تواند در حمل و نقل یونولیت کارکرد داشته باشد می‌تواند باعث فروش چندین برابری نیز شود. همچنین به هنگام تولید یونولیت به بازیافت پذیر بود آن نیز توجه می‌شود.

از دیگر اصول بسته بندی یونولیت که باید توجه زیادی به آن داشت این است که از یونولیت برای بسته بندی دیگر کالا‌ها و محصولات استفاده می‌گردد پس باید به هنگام تولید به اندازه‌ها توجه زیاد و دقتی مضاعف کرد.

خدمات طراحی گرافیکی

 

قیمت طراحی بسته بندی یونولیت

طراحی بسته بندی‌های یونولیت جز ارزان قیمت‌ ترین‌ها هستند؛ مبلغ دیزاین بسته بندی یونولیت از 5 تا 8 میلیون تومان است؛ این هزینه به عوامل مختلفی از جمله موارد زیر بستگی دارد:

  • سایز بندی بسته بندی 
  • با چه پلتفرمی طراحی شود (نرم افزار)
  • ساختار (شکل) جدید یا آماده برای بسته بندی
  • سابقه کاری طراح
  • میزان وقتی که صرف شده است
  • میزان سختی طرح

سفارش طراحی بسته بندی یونولیت

برای سفارش طراحی بسته بندی یونولیت ابتدا باید با شرکت مارکتینگ معتبر تماس بگیرید و به کارشناسان آن خواسته دقیق خود را به همراه محصولتان دقیق عنوان کنید تا بتوانند با تجربه کافی که در این حوزه دارند بهترین مشاوره را به شما برسانند، در این صورت بهترین نتیجه در آخر کار مطابق با اصول استاندارد ایجاد خواهد شد تا بتواند رضایت مشتری را بدست آورد.

5/5 - (2 امتیاز)