گسترده بسته‌بندی (packaging structure)، فایلی است که در آن طراح تمام زوایا و حالت باز شده بسته محصول را طراحی و پیاده‌سازی می‌کند. این فایل را با نام‌های فایل لایه باز طراحی بسته‌بندی، قالب دایکات، گسترده جعبه و باز شده‌ بسته‌بندی هم نیز می‌شناسند.

گسترده بسته‌بندی را طراح پس از طراحی به قالب‌سازی ارائه می‌دهد تا استراکچر پیاده‌سازی شده متناسب با نوع بسته‌بندی ارائه شود. با تهیه قالب گسترده بسته‌بندی قبل از شروع فرآیند طراحی بسته‌بندی، می‌توان طراحی ساختاریافته‌تری داشت.

اهمیت فایل لایه باز بسته بندی

ساختار بسته‌بندی، یکی از فاکتورهای موفقیت در طراحی بسته‌بندی شناخته می‌شود. در واقع هر اندازه گسترده بسته‌بندی به خوبی طراحی شود، در نتیجه طرح نهایی بدون مشکل و ایراد خواهد بود و به بهترین شکل اجرا خواهد شد.

همچنین وجود هرگونه مشکل در این فایل، روند ساخت بسته‌بندی را با مشکل روبرو می‌کند. گسترده بسته‌بندی به همراه طراحی بسته‌بندی پیاده‌سازی شده، در صورت دلخواه به شما تحویل داده خواهد شد.

ارائه فایل لایه باز طراحی بسته‌بندی هزینه‌ای نداشته و جزو خدمات طراحی بسته‌بندی به حساب می‌آید.

همانطور که در قسمت بالا ذکر کردیم هزینه فایل لایه باز گسترده بسته بندی محدود و کم است، اگر می‌خواهید از هزینه طراحی بسته بندی نیز مطلع شوید تماس حاصل فرمایید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

5 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *