شبکه اجتماعی اینستاگرام در میان کاربران ایرانی از جمله محبوب‌ترین و پربازدیدترین شبکه‌های اجتماعی است که چندین ساعت از زمان هر کاربر در روز را به خود اختصاص داده است. با توجه به محبوبیت بالای اینستاگرام، تبلیغات در این شبکه اجتماعی به روشی عالی برای افزایش بازدید و فروش تبدیل شده است. از این رو می‌توانید در انواع صفحه‌های اینستاگرامی تبلیغات زیادی را مشاهده کنید که هر یک به نحوی در تلاش برای جلب توجه مخاطبان هستند. شما نیز می‌توانید برای افزایش فروش محصولات و خدمات و کسب سود بیش‌تر از این طریق، صفحه کسب و کار خود را در صفحات محبوب و فالوور بالای اینستاگرام تبلیغ کنید. تبلیغات اینستاگرام در صفحات محبوب و پربازدید می‌تواند نتایج فوق‌العاده شگفت‌انگیزی برای کسب و کار شما به دنبال داشته باشد.

افزایش فروش

کاربران با مشاهده تبلیغات شما در اینستاگرام، در صورت تمایل با هدف خرید محصولاتتان به صفحه شما مراجعه خواهند کرد. بدین ترتیب تبلیغات اینستاگرام موجب افزایش فروش شما خواهد شد.

رشد عالی کسب و کار

حتی اگر نخواهید محصولی را به فروش رسانید، با تبلیغ در اینستاگرام و بازاریابی در سوشال می‌توانید توجه مخاطبان را جلب کرده و کسب و کار خود را در زمانی بسیار کوتاه توسعه دهید.

شناخته شدن برند

کاربران با مشاهده تبلیغات شما در اینستاگرام با نام برند و فعالیت‌های شما آشنا خواهند شد. بدین ترتیب می‌توانید آشنایی با هویت برند را نیز از طریق تبلیغات اینستاگرام افزایش دهید.

تبلیغات اینستاگرام چیست؟

دیده شدن در فضایی که بتواند آورده زیادی برای شما داده باشد در اینستاگرام تقریبا راحت و آسان است، اگر می‌خواهید بدون مشکل و در مدت زمان کوتاهی دیده شوید.

تبلیغات در شبکه اجتماعی اینستاگرام شامل پست‌ها و یا استوری‌هایی است که کسب و کارهای گوناگون با پرداخت هزینه در صفحه اصلی کاربران قرار می‌دهند. این تبلیغات نیز کاملاً شبیه پست‌های معمولی اینستاگرام هستند و تنها با علامت SPONSORED از دیگر پست‌ها مجزا می‌شوند. البته در ایران معمولاً از این شیوه تبلیغات استفاده نمی‌شود و بیش‌تر کسب و کارها تمایل به تبلیغ محصولات و خدمات خود در صفحات پرفالوور دارند. قیمت تبلیغات اینستاگرام در صفحات اینفلوئنسرها و یا دیگر صفحات پربازدید کاملاً متفاوت است و هر یک از افراد می‌توانند هزینه‌های متفاوتی را ارائه کنند. علاوه بر این توجه داشته باشید که انواع گوناگونی از تبلیغات اینستاگرام وجود دارند که هر یک قیمت متفاوتی خواهد داشت. شما می‌توانید با در نظر داشتن فعالیت‌های خود و ارتباط زمینه کاری پیج مورد نظر با کسب و کار خود بهترین صفحه را برای قرار دادن تبلیغات انتخاب کنید.

متخصص طراحی تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام نیازمند بررسی‌های دقیق است تا بتوانید بهترین نتیجه را از هزینه‌های صرف شده دریافت کنید. بسیاری از مدیران و صاحبان کسب و کارهای اینستاگرامی زمان کافی برای مدیریت تبلیغات خود ندارند. از این رو بسیاری از کسب و کارها از کمک متخصصان طراحی تبلیغات اینستاگرام استفاده می‌کنند. متخصص طراحی تبلیغات اینستاگرام می‌تواند بهترین صفحات برای تبلیغات کسب و کار شما را پیدا کرده و تمامی امور مربوط به تبلیغات را مدیریت کند. بدین ترتیب شما می‌توانید با خیالی راحت رشد و توسعه صفحه کسب و کار خود را مشاهده کنید. در صورت تمایل می‌توانید از کمک همکاران ما در شرکت تخصصی میانبر برای تبلیغات اینستاگرام استفاده کنید. همکاران ما می‌توانند با سال‌ها تجربه در این زمینه به بهترین شیوه تبلیغات صفحه شما را مدیریت کرده و به کسب سود بیش‌تر شما کمک کنند.

روش‌های تبلیغات در اینستاگرام

روش‌های گوناگونی برای تبلیغات در اینستاگرام وجود دارد که می‌توانید با توجه به فعالیت‌های کسب و کار خود از هر یک از آن‌ها استفاده کنید. از جمله رایج‌ترین روش‌های تبلیغات می‌توان به استوری اینستاگرام اشاره داشت. در این روش شما می‌توانید یک تصویر و یا یک کلیپ تبلیغاتی کوتاه را تهیه کرده و در صفحه مورد نظر خود قرار دهید. همچنین تبلیغات را می‌توان از نظر تعداد بازدید و یا زمان نیز دسته بندی کرد. معمولاً اینفلوئنسرها دسته‌بندی خاصی را برای قرار دادن تبلیغات در صفحات خود مشخص می‌کنند. شما می‌توانید با توجه به دسته‌بندی ارائه شده بهترین مورد را متناسب با اهداف و بودجه خود انتخاب کرده و تبلیغات خود را اغاز کنید. در صورت تمایل می‌توانید از خدمات تخصصی اینستاگرام ارائه شده از سوی آژانس میانبر استفاده کرده و کار تبلیغات و مدیریت آن را به همکاران ما بسپارید.

همه کسب و کارها نیاز به تبلیغات اینستاگرام دارند؟

بله، استفاده از خدمات تبلیغات در اینستاگرام می‌تواند باعث رشد عالی پیج شما شود..

بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات تبلیغات در اینستاگرام

شرکت دیجیتال مارکتنیگ میانبر یکی از بهترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات تبلیغات در اینستاگرام است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *