الگوریتم اینستاگرام چیست و چگونه کار می‌کند؟ اینستاگرام با پیشرفته‌تر شدن الگوریتم‌هایش قوانین و شرایط خاصی را برای دیده شدن پست‌ و استوری‌ها مورد بررسی قرار می‌دهد. می‌خواهید در رابطه با قوانین الگوریتم‌ها اینستاگرام به بهترین شکل ممکن آشنا شوید؟ با اشنایی هرچه بیش‌تر با خدمات در اینستاگرام، نکات و ترفندهای الگوریتم اینستاگرام می‌توانید از آن‌ها پیروی کرده و به نتایج شگفت‌انگیزی دست پیدا کنید. مدیرانی که به الگوریتم اینستاگرام  توجه می‌کنند می‌توانند نظر فالوورهای خود را بیش‌تر جلب کرده و فروش محصولات و همچنین سود خود از این شبکه اجتماعی را تا حد زیادی افزایش دهند. کتابچه راهنمای اطلاعات عمومی در رابطه با الگوریتم‌های اینستاگرام را همین حالا از طریق فرم زیر دانلود کنید. اینستاگرام و الگوریتم‌هایش را مثل موم در دستان خود بگیرید.

الگوریتم اینستاگرام چیست؟

زمانی که صحبت از الگوریتم اینستاگرام می‌شود، در واقع درباره یک هوش مصنوعی قدرتمند سخن می‌گوییم که امور مختلف این شبکه اجتماعی را کنترل می‌کند. الگوریتم اینستاگرام بر اساس علم یادگیری ماشین عمل می‌کند. این الگوریتم در هر لحظه تمامی داده‌های دریافتی از میلیون‌ها کاربر خود را تحلیل کرده و بر اساس آن‌ها بهترین تصمیمات را اعمال می‌کند. واضح‌ترین نمود الگوریتم را می‌توان در نوع پست‌هایی مشاهده کرد که به هر یک از کاربران بر اساس علایقشان نمایش داده می‌شوند. شبکه اجتماعی اینستاگرام هر ساله الگوریتم خود را بهبود می‌دهد؛ از این رو باید همواره درباره آن مطالعه داشته باشید تا بتوانید عملکرد بهتری داشته باشید. متخصصان اینستاگرام با تسلط کامل بر الگوریتم اینستاگرام و تغییرات آن به بهترین شکل صفحات اینستاگرامی را مدیریت می‌کنند.

روش‌های دور زدن الگوریتم اینستاگرام

هر شبکه اجتماعی که بر اساس الگوریتمی خاص اداره می‌شود روش‌های دور زدن خاصی دارد که با اشنایی کافی با الگوریتم می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. تکنیک‌های زیادی برای دور زدن الگوریتم اینستاگرام وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به اشتراک‌گذاری پست در زمان فعال بودن فالوورها، تشویق کاربران به نوشتن کامنت و لایک کردن پست‌ها، بهبود استراتژی‌های هشتگ اینستاگرام، و استفاده هوشمندانه از قابلیت استوری است. البته نام بردن تکنیک‌ها نسبت به استفاده کردن از آن‌ها بسیار ساده‌تر است و شما باید دانش بیش‌تری در این زمینه داشته باشید که بتوانید به صورت صحیح از تمامی تکنیک‌ها استفاده کنید. متخصصان ما در شرکت تخصصی میانبر با سال‌ها تجربه کار حرفه‌ای در این زمینه می‌توانند به راحتی الگوریتم اینستاگرام را برای صفحه شما دور زده و در زمانی کوتاه پیج شما را توسعه دهند.

آپدیت‌های الگوریتم اینستاگرام

الگوریتم اینستاگرام هر ساله جهت بهبود عملکرد این شبکه اجتماعی و تسهیل بازاریابی در شبکه اجتماعی اینستاگرام اپدیت می‌شود. از جمله اپدیت‌های مهم این الگوریتم می‌توان به مرتب کردن اکسپلور بر اساس تصاویری که پیش از این لایک شده‌اند اشاره داشت. همچنین الگوریتم اینستاگرام به مواردی که ذخیره کرده‌اید نیز توجه کرده و بر اساس آن پست‌های جدید را به شما نشان خواهد داد. به طور کلی الگوریتم اینستاگرام سعی دارد اولویت‌ها و علاقمندی‌های هر یک از کاربران را در نظر داشته و بر اساس آن بهترین پست‌ها را نمایش دهد. تمامی فعالیت‌هایی که در اینستاگرام دارید توسط الگوریتم این شبکه اجتماعی دریافت شده و بر اساس آن تصمیم‌گیری می‌شود. بهتر است اشاره داشته باشیم که متخصصان اینستاگرامی همواره تغییرات الگوریتم این شبکه اجتماعی را تحت نظر داشته و بر اساس آن عمل می‌کنند.

مزایای پایبند بودن به الگوریتم اینستاگرام چیست؟

اگر در قوانین و چهارچوب‌های الگوریتم اینستاگرام فعالیت کنید می‌توانید پست‌های خود را بیش‌تر به کاربران نمایش داده و بدین ترتیب فالوورهای خود را افزایش دهید.

الگوریتم اینستاگرام چه کسانی را جریمه می‌کند؟

الگوریتم اینستاگرام هرگونه فعالیت مشکوک از جمله استفاده از ربات، خرید لایک، کامنت، و فالوور به تعداد بالا را شناسایی کرده و کاربران متخلف را جریمه خواهد کرد.

3.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *