لایک در اینستاگرام یکی از سیستم‌های خلاقانه برای میزان موفقیت یک پست است. هر چه تعداد لایک‌های یک پست در اینستاگرام بیشتر باشد، نشان از محبوبیت آن پست در اینستاگرام دارد. با خرید لایک فوری در اینستاگرام می‌توانید میزان محبوبیت و دیده شدن پست و ویدیو خود را در اینستاگرام تا حدود زیادی بالا ببرید. سفارش آنلاین خرید لایک اینستاگرام خود را ثبت کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن لایک به صفحه و پست شما اضافه شود. همچنین از راهکارهای رایگان افزایش لایک ما غافل نشوید.

خرید لایک اینستاگرام چیست

در شبکه محبوب اجتماعی اینستاگرام روش‌هایی وجود دارد که به وسیله آن می‌توانید اقدام به افزایش لایک یک پست یا تمامی پست‌های صفحه خود کنید. با خرید لایک در اینستاگرام می‌توانید میزان اعتبار و ارزش صفحه خود را به میزان قابل توجه‌ای افزایش دهید. کاربران عموما قبل از فالوو کردن یک صفحه به تعداد فالوورهای یک صفحه و همچنین تعداد لایک‌های یک صفحه نگاه می‌اندازند. عدم برخورداری از تعداد لایک و فالوور بالا می‌تواند باعث شود که کاربران از لایک کردن شما چشم پوشی کنند.تیم تخصصی مجموعه میانبر با راه اندازی سیستم خرید لایک اینستاگرام تضمینی توانسته است به میزان قابل توجه‌ای مشکل عدم وجود لایک در پست‌ها را حل کند. با خرید لایک اینستاگرام ارزان خواهید توانست به میزان دلخواه برای پست خود اعتبار کسب کنید.

خرید لایک اینستاگرام ایرانی

خوبی استفاده از سیستم‌های خرید لایک آن است که در مدت زمان کوتاهی و تنها با پرداخت هزینه بعد از کمتر از یک ساعت تعداد لایک سفارش داده شده به صفحه شما اضافه خواهد شد.

قیمت مناسب و ارزان خرید لایک باعث شده است که تقریبا تمامی پیج‌های معروف اقدام به خرید لایک کنند. اگر شما هم دوست دارید با روش خرید افزایش لایک اینستاگرام کسب اعتبار کنید کافی است با شماره‌های 09158989340 و 05136022170 تماس حاصل کنید یا از طریق فرم ثبت نام زیر تعداد لایک مورد نظر خود را خریداری کنید.

طریقه خرید لایک اینستاگرام

نحوه خرید لایک اینستاگرام بسیار ساده و آسان است. برای خرید لایک برای اینستاگرام کافی است که از طریق همین صفحه و با انتخاب تعداد دلخواه لایک، در مدت زمان کوتاهی اقدام به خرید تعداد لایک مورد نظر خود کنید. همچنین برای راحتی بیشتر شما عزیزان سیستم خرید لایک از طریق واتس اپ راه اندازی شده است. برای خرید کافی است پس از واریز کردن وجه عکس رسید بانکی یا فیش واریز به شماره 09158989340 ارسال کنید تا در مدت زمان کوتاهی تعداد لایک خریداری شده به صفحه شما اضافه شود.

نرم افزار لایک اینستاگرام چیست؟

نرم افزارهایی طراحی و ساخته شده‌اند که می‌توان با استفاده از آن‌ها برای پست‌های خود لایک خریداری کرد. این نرم افزارها با عنوان اپلیکیشن خرید لایک اینستاگرام مشغول به فعالیت هستند. با دانلود برنامه خرید لایک اینستاگرام شما خواهید توانست در مدت زمان مشخصی برای محتوای صفحه خود لایک خریداری کنید.

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی یا سوشال مارکتینگ دنیای وسیعی است و خدمات و سرویس‌های اینستاگرام یکی از زیرمجموعه‌های آن است. به دلیل استفاده گسترده از این گونه نرم افزارها، اینستاگرام به راحتی می‌تواند روند استفاده از این نرم افزار را تشخیص دهد و همین موضوع باعث ایجاد مشکل برای صفحه شما شود. پیشنهاد ما به جای استفاده از نرم افزار خرید لایک اینستاگرام آن است که از روش‌های معتبرتری مانند خرید لایک اینستاگرام به وسیله سرورها و وب سایت‌های معتبر فروش لایک اینستاگرام اقدام کنید.

لایک اینستاگرام چیست؟

لایک در اینستاگرام یکی شیوه‌های عالی برای مورد پسند قرار گرفتن یا نگرفتن عکس، ویدیو، متن و… است. این شبکه اجتماعی محبوب با راه اندازی سیستم لایک توانسته است به یکی از اساسی‌ترین نیازهای انسان یعنی مورد توجه قرار گرفتن، نزدیک شود. در این شبکه اجتماعی پر جمعیت پس از بارگزاری عکس، ویدیو و متن افراد و دوستان شما می‌توانند به وسیله لایک کردن انتخاب کنند که از محتوای شما خوششان آمده است یا نه. در اینستاگرام چیزی با عنوان دیس لایک وجود ندارد و افراد می‌توانند انتخاب کنند که از یک محتوا خوششان آمده است و نمی‌توانند از محتوایی بدتان بیاید.

کسب و کارها و حتی صفحات شخصی با میزان لایک بالا نشان از محبوب بودن و اعتباردار بودن صفحه دارد. صفحه‌ای که میزان لایک بالایی دارد نشان از کیفیت عالی محتوا و مناسب بودن محتواهای ارائه شده دارد. در این میان روش‌هایی موجود دارد که به صورت فیک و با استفاده از روش‌هایی میزان لایک پست‌های یک صفحه را افزایش داد

خرید انواع لایک اینستاگرام

یکی از خدماتی که میانبر ارائه می‌دهد، خدمات تخصصی اینستاگرام است. اگر قصد خرید لایک در شبکه اجتماعی اینستاگرام را دارید باید بدانید که در اینستاگرام 2 نوع لایک وجود دارد و با انتخاب یکی از این دو نوع می‌‌توانید به میزان دلخواه به صفحه و پست‌های خود لایک اضافه کنید.

  1. لایک اینستاگرام ایرانی
  2. لایک اینستاگرام خارجی

خرید لایک اینستاگرام ایرانی

اگر کسب و کار شما در اینستاگرام برای ایرانیان طراحی و ساخته شده است با خرید لایک اینستاگرام ایرانی می‌توانید به میزان قابل توجه‌ای از شک الگوریتم‌های اینستاگرام فرار کنید. این موضوع بسیار منطقی و درست خواهد بود. کاربران ایرانی پس از خواندن یک محتوای فارسی اقدام به لایک کردن آن می‌کنند. اگر یک پست در اینستاگرام در طول یک روز تعداد زیادی کامنت و لایک غیر از زبان مقصد داشته باشد، این موضوع می‌تواند باعث افزایش حساسیت الگوریتم‌های اینستاگرام شود و صفحه شما را با مشکلاتی جدی رو به رو کند.

خرید لایک اینستاگرام خارجی

شاید کسب و کاری که در اینستاگرام راه اندازی کرده‌اید با هدف فروش خدمات به افراد خارج از ایران باشد، خرید لایک اینستاگرام خارجی برای این گونه از صفحات می‌تواند بسیار مناسب و حرفه‌ای باشد. با افزایش تعداد لایک پست‌های خود که برای افراد خارجی تارگت شده‌اند می‌توانید افزایش فروش را نیز به همراه داشته باشید.

خرید لایک خودکار اینستاگرام

یکی از روش‌های جذاب برای افزایش تعداد لایک‌های یک پست و صفحه آن است که ربات‌های طراحی شده برای افزایش لایک خودکار به صورت اتوماتیک برای صفحه شما و پست‌هایی که بارگزاری می‌کنید به صورت خودکار لایک ارسال می‌کنند.

در این سرویس که به صورت اختصاصی توسط تیم میانبر طراحی و پیاده سازی شده است، شما فقط یک بار این سرویس را خریداری می‌کنید و زمانی که پست جدید روی صفحه شما بارگزاری شود، لایک‌ها به صورت خودکار روی پست شما ارسال خواهد شد و نیازی به خرید لایک برای هر پست به صورت جداگانه وجود نخواهد داشت، به نوعی می‌توان گفت با استفاده از سرویس خرید لایک خودکار اینستاگرام، پست‌های شما به صورت زمان بندی شده لایک دریافت خواهند کرد.

خرید لایک تدریجی اینستاگرام

یکی از مشکلاتی که بر سر راه خرید لایک وجود دارد آن است که اگر تعداد لایک خریداری شده به یک باره برای صفحه یا پست شما ثبت شود اینستاگرام با استفاده‌ از الگوریتم‌های خود می‌تواند تشخیص دهد که این تعداد لایک فیک و غیر واقعی است. به همین دلیل استفاده از سرویس لایک تدریجی مناسب و باعث جلوگیری از به خطر افتادن صفحه شما خواهد شد.
با خرید لایک تدریجی اینستاگرام مشکلی برای شناسایی تعداد لایک صفحه به جود نخواهد آمد و به این صورت الگوریتم‌های اینستاگرام دور زده خواهند شد.

تاثیر خرید لایک در اینستاگرام

لایک یکی از سیستم‌های اعتبارسنجی میان کاربران است. تعداد لایک بالا نشان از کیفیت بالای پست و صفحه دارد هر چه تعداد لایک‌های یک صفحه بیشتر باشد نشان دهنده اعتبار و ارزش آن صفحه است. حتی یکی از راه‌های ارزش گذاری برای قیمت تبلیغات در صفحات اینستاگرام بر اساس تعداد لایک و کامنت‌های یک صفحه است. به نوعی می‌توان گفت که تاثیر خرید لایک در اینستاگرام بسیار زیاد است و افراد و کسب و کارهای مختلف با خرید لایک اینستاگرام می‌توانند به میزان قابل توجه‌ای ارزش و اعتبار صفحه خود را بالا ببرند.
بر اساس A/B تستی که عادل طالبی روی یکی از صفحات اینستاگرام انجام داده است نشان می‌دهد که هر چقدر تعداد لایک و فالوور یک صفحه بیشتر باشد کاربران با اعتماد بیشتری به آن صفحه نگاه می‌کنند و به راحتی آن صفحه را فالوو می‌کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *