به دنبال روشی برای افزایش ویو ویدیو اینستاگرام، استوری و IGTV هستید؟ افزایش ویو اینستاگرام تنها با چند کلیک ساده، خرید ویو اینستاگرام در کوتاه‌ترین زمان ممکن. با امکان فروش محصولات و رونق گرفتن بازار فروش در اینستاگرام پیج‌های شخصی زیادی به وجود آمده‌اند که قصد فروش محصولات خود را دارند. فروش محصول بدون داشتن داشتن فالوور و ویو امری سخت و مشکل است. شرکت میانبر با ارائه سرویس فروش ویو اینستاگرام شما را در رسیدن به موفقیت اینستاگرام کمک می‌کند. با ما راهکارهای افزایش ویو ویدیو، استوری و ای جی تی وی را بیاموزید.

خرید ویو اینستاگرام فوری از استودیو میانبر

با داغ شدن بازار خرید و فروش لایک، ویو، فالوور یا حتی کامنت در اینستاگرام سایت‌های زیادی در این زمینه مشغول به فعالیت شدند. به همین خاطر اگر بطور مثال قصد خرید 200 ویو اینستاگرام داشته باشید و در گوگل به دنبال یک سایت فروش بازدید پست اینستاگرام باشید با تعداد زیادی نتایج روبه‌رو خواهید شد. اما اعتماد کردن به یک سایت برای خرید ویو اینستاگرام کار ساده‌ای نیست چراکه افراد سودجو ممکن است بازدیدهای فیک و غیر واقعی را به عنوان ویو واقعی اینستاگرام به فروش برسانند.

از همین‌رو بهتر است از طریق یک سایت معتبر و باسابقه در این زمینه اقدام به خرید ویو در اینستاگرام کنید. تیم تخصصی میانبر با چندین سال سابقه در زمینه فروش ویو اینستاگرام و ارائه خدمات تخصصی اینستاگرام آماده ارائه خدمات است. اگر قصد خرید ویو اینستاگرام فوری و بازدید واقعی پست اینستاگرام دارید می‌توانید از طریق سایت سفارشتان را ثبت کرده تا در اسرع وقت صورت بگیرد.

چگونه با خرید بازدید پست، فالوور بگیریم؟

با خرید بازدید پست با یک تیر دو نشان زده‌اید؛ هم بازدید پست‌هایتان افزایش می‌یابد و هم به اعتبار بالا بودن ویوی پست‌ها، افراد بیشتری به دنبال کردن شما ترغیب می‌شوند. فراموش نکنید که یکی از معیارهای سنجش محبوب بودن یا نبودن یک صفحه در شبکه‌های اجتماعی چون اینستاگرام تعداد لایک‌ها، کامنت‌ها و بازدید پست‌ها است. زمانی که پست‌های شما بازدید بالایی دارند، به این معنا است که شمار زیادی از کاربران به شما و محتوایی که منتشر می‌کنید علاقه‌مند هستند؛ پس تعداد بیشتری از کاربران به دنبال کردن شما تمایل نشان می‌دهند.

خرید ویو اینستاگرام استوری

از دیگر بخش‌های اینستاگرام که بالا بودن بازدید آن از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است استوری‌های اینستاگرام هستند. همان‌طور که می‌دانید این روزها توجه کاربران به استوری‌ها بیشتر از پست است چراکه مشاهده استوری نسبت به پست‌ها ساده‌تر بوده و اغلب کاربران اینستاگرام ترجیح می‌دهند بیشتر وقت خود را برای بازدید استوری‌های اینستاگرامی بگذارند.

اما چرا بالا بودن بازدید استوری‌ها مورد اهمیت است؟ همان‌طور که می‌دانید تعداد بازدید پست‌ها یا IGTVهای اینستاگرام برای دیگر کاربران نمایش داده می‌شود؛ بنابراین مسلما بالا بودن تعداد این بازدیدها حائز اهمیت است. اما از آنجایی که تعداد بازدید استوری‌های یک پیج برای دیگر کاربران نمایش داده نمی‌شود ممکن است تصور کنید نیازی به برنامه خرید ویو استوری اینستاگرام نیست.

توجه داشته باشید که بیشترین اهمیت بالا بودن بازدید استوری‌های اینستاگرام برای افرادی است که از طریق تبلیغات در پیج خود در حال کسب درآمد از اینستاگرام هستند. تبلیغات در استوری اینستاگرام یکی از رایج‌ترین شیوه‌های تبلیغاتی در این شبکه اجتماعی به شمار می‌رود. اگر تعداد زیادی فالوور داشته باشید اما بازدید استوری‌های اینستاگرامتان کم باشد به احتمال زیاد کسی تمایلی به تبلیغ دادن به شما نخواهد داشت. از همین‌رو صفحاتی که می‌خواهند بازدید استوری‌های خود را برای گرفتن تبلیغ افزایش دهند، اقدام به خرید تضمینی ویو اینستاگرام برای استوری‌هایشان می‌کنند.

ویو اینستاگرام چیست؟

آیا می‌دانید ویو اینستاگرام چیست و خرید ویو اینستاگرام چه تاثیرات مثبتی می‌تواند بر روی رشد بیزینستان بگذارد؟ از واژه ویو Views برای نمایش تعداد بازدید ویدئوها در اینستاگرام استفاده می‌شود. بازدید یا ویو اینستاگرام یکی از مهم‌ترین معیارهایی است که منجر به رشد کسب و کارها در این شبکه اجتماعی می‌شود از همین‌رو بسیاری از افراد اقدام به خرید ویو اینستاگرام رایگان می‌کنند. یکی از موثرترین راه‌های افزایش فالوور در اینستاگرام، افزایش بازدید یا ویو پست‌ها است. برای درک بهتر اهمیت خرید ویو پیج اینستاگرام تصور کنید ویدئویی از کالا یا محصول خود منتشر کرده و این ویدئو تعداد خیلی کمی بازدید داشته است؛ آیا دیگر کاربران تمایلی برای مشاهده یا لایک کردن آن ویدئو نشان خواهند داد؟! خرید ویو برای اینستاگرام از چند جهت حائز اهمیت است:

  1. بالا بودن بازدیدهای یک پست یا ویدئو نشان دهنده اعتبار و ارزش آن ویدئو است؛ بنابراین از سوی تعداد بیشتری از کاربران مورد توجه قرار می‌گیرد.
  2. از طریق خرید ویو کلیپ اینستاگرام می‌توان تعداد لایک‌ها را نیز افزایش داد.
  3. با خرید ویو اینستاگرام و بالاتر رفتن بازدید پست‌ها تعداد بیشتری از افراد به دنبال کردن شما ترغیب می‌شوند؛ به همین خاطر با خرید ویو پیج اینستاگرام به نوعی فالوور نیز خریداری کرده‌اید.
  4. یکی از چالش‌هایی که اغلب پیج‌‌های اینستاگرامی با آن سروکار دارند، بازدید پایین پست‌ها و استوری‌ها است. ممکن است برای طراحی یک پست یا تهیه یک کلیپ زمان زیادی بگذارید اما اگر آن پست از سوی کاربران مورد توجه واقع نشود، تهیه و انتشار این کلیپ یا ویدئو در پیج هیچ بازدهی نخواهد داشت. به عنوان ساده‌ترین راهکار رفع این چالش می‌توان به خرید ویو در اینستاگرام اشاره کرد. به عبارتی می‌توان گفت برای افزایش بازدید در اینستاگرام 2 راه حل خواهید داشت:
  5. از برنامه خرید ویو پست و استوری استفاده کنید.
  6. خرید ویو یا بازدید را از طریق مجریان اینستاگرام و شرکت‌های فعال در زمینه فروش ویو اینستاگرام انجام دهید.

نرم افزارهایی وجود دارند که می‌توانید با کمک آن‌ها بازدید پست‌ها را افزایش دهید. اما چندان اعتمادی به این نرم افزارها و واقعی بودن ویوهایی که از این طریق جذب خواهید کرد نیست. از همین‌رو بهترین راه حل، خرید ویو اینستاگرام از یک شرکت معتبر است. شرکت‌های زیادی وجود دارند که می‌توانید از طریق آن‌ها اقدام به خرید ویو اینستاگرام فوری کنید اما توصیه ما به شما این است که به هر شرکتی که خود را مجری اینستاگرام یا ارائه دهنده خدمات اینستاگرام می‌نامند اعتماد نکنید.

خرید ویو پست اینستاگرام

اینستاگرام دارای بخش‌های متفاوتی چون پست، استوری، IGTV، لایو و… است. از مهم‌ترین بخش‌های اینستاگرام که نیاز به افزایش بازدید دارد می‌توان به پست‌های اینستاگرامی اشاره کرد. تصور کنید یک پیج فروشگاهی سعی دارد کالا یا محصولی را به فروش برساند اما بازدید ویدئوهایی که از محصولات خود منتشر می‌کند بسیار پایین است. در نگاه اول شما به عنوان کاربر به دو چیز فکر خواهید کرد:

  1. این صفحه یک پیج معتبر فروشگاهی نیست و نمی‌توان برای خرید به آن اعتماد کرد.
  2. ممکن است کیفیت محصولات یا کالای ارائه شده از سوی این صفحه فروشگاهی قابل قبول نباشد.

بنابراین بالا بودن ویو پست اینستاگرام می‌تواند تاثیر بسزایی در اعتماد سازی مخاطب و افزایش جلب توجه وی داشته باشد. تمامی این موارد به صورت مستقیم در افزایش فروش نیز موثر خواهند بود. به همین خاطر است که به پیج‌های فروشگاهی توصیه می‌کنیم اقدام به خرید ویو خیلی ارزان اینستاگرام کنند و از شرکت‌های معتبر خدمات سوشال مدیا مارکتینگ را دریافت کنند. بطور کلی پست‌های اینستاگرامی در دو حالت بازدید بالایی خواهند داشت:

  1. فالوورهای پیج زیاد باشند و محتوای منتشر شده قوی و جذاب باشد.
  2. اقدام به خرید ویو اینستاگرام سوشال کنید.

با توجه به موارد فوق فرض کنید به تازگی یک صفحه اینستاگرامی راه اندازی کرده‌اید و هنوز تعداد زیادی دنبال کننده ندارید؛ چگونه می‌خواهید توجه دیگر کاربران را به پست‌های خود جلب کنید؟ تنها یک راه حل قطعی برای این کار وجود دارد و آن هم خرید ویو اینستاگرام تعداد کم برای پیج‌های تازه کار است. چرا پیج‌‌هایی که به تازگی راه اندازی شده‌ و تعداد کمی فالوور دارند نباید اقدام به خرید تعداد زیادی بازدید اینستاگرام کنند؟ چراکه اگر تفاوت میان فالوورها و بازدید پست‌ها فاحش باشد کاربران متوجه این تفاوت شده و ممکن است این بازدید را فیک پنداشته و اعتمادشان را نسبت به شما از دست بدهند. ما برای پیج‌‌های تازه کار خرید 100 ویو اینستاگرام برای هر پست را در ابتدای کار توصیه می‌کنیم.

خرید ویو برای لایو اینستاگرام

از زمانی که امکان انتشار ویدئوی زنده به اینستاگرام افزوده شود، شمار زیادی از این امکان استقبال کرده و از آن در جهت رسیدن به اهداف درآمدی خود از اینستاگرام استفاده کرده‌اند. شاید صفحات فروشگاهی چندان از لایو اینستاگرام استفاده نکنند یا بالا بودن بازدید لایوهایشان برایشان اهمیت چندانی نداشته باشد، اما صفحات خدماتی باید اقدام به خرید ویو برای لایو اینستاگرام کنند. به عنوان مثال تصور کنید یک مربی یوگا هستید و می‌خواهید از طریق لایو اینستاگرام کلاس‌های یوگای خود را به صورت آنلاین برگزار کنید. شاید در ابتدای کار کسی تمایلی به تماشا کردن لایو شما نداشته باشد و همین پایین بودن بازدید لایو دیگران را نیز تغیب نمی‌کند که تا انتهای لایو را مشاهده کنند.

اما اگر اقدام به خرید ویو برای لایو اینستاگرام کنید به مرور توجه و اعتماد دیگران به لایوهای شما بیشتر شده و زمانی را برای تماشا کردن آن لایو اختصاص خواهند داد. بالا بودن تعداد ویو لایو اینستاگرام به ترتیب برای پیج‌های آموزشی و خدماتی بیشترین اهمیت را دارد.

خرید ویو اینستاگرام رایگان

آیا امکان خرید ویو اینستاگرام رایگان نیز وجود دارد؟ با برنامه خرید ویو اینستاگرام که می‌توانید آن‌ها را از بازار یا گوگل پلی دانلود کنید، می‌توانید اقدام به خرید ویو اینستاگرام رایگان کنید. ماهیت اغلب این برنامه‌ها به این صورت است که با فالو کردن، لایک کردن یا کامنت گذاشتن برای دیگر کاربران سکه جمع آوری می‌کنید و سپس با این سکه‌ها می‌توانید اقدام به خرید ویو برای پست‌ها یا استوری‌های خود کنید. توجه داشته باشید که این روش یک رایگان برای افزایش بازدید پست است اما نیازمند زمان گذاشتن خودتان است.

علاوه بر آن برای جمع آوری سبکه و خرید ویو برای اینستاگرام مجبور به دنبال کردن پیج‌هایی خواهید بود که ممکن است محتوای آن پیج را نپسندید. بنابراین این روش برای افزایش بازدید پست چندان منطقی به نظر نمی‌رسد. بهترین راه حل این است که اقدام به خرید ویو پیج اینستاگرام کنید. نگران هزینه بالای خرید بازدید نباشید چراکه اگر برای خرید به شرکت معتبری سفارش دهید می‌توانید اقدام به خرید ویو خیلی ارزان اینستاگرام کنید. برای اطلاع از قیمت‌ها و سایر اطلاعات با شماره 09158989340 تماس بگیرید.

خرید ویو igtv

شما می‌توانید برای IGTVهای خود نیز اقدام به خرید 500 ویو اینستاگرام یا بیشتر کنید. از دیگر بخش‌های مهم اینستاگرام که اخیرا به آن افزوده شده است بخش IGTVهای اینستاگرام است؛ بخشی که این امکان را به کاربر می‌دهد تا ویدئویی بیش از 1 دقیقه در صفحه خود منتشر کند. این بخش برای پیج‌های فروشگاهی از مزایای زیادی برخوردار است چراکه به راحتی از طریق آن می‌توانند ویدئوهایی با مدت زمان بیشتر از محصولات یا خدمات خود منتشر کنند. همانند پست اینستاگرام، بالا بودن بازدید IGTVها که نوعی پست در اینستاگرام هستند نیز حائز اهمیت است. چنانچه قصد خرید ویو اینستاگرام دارید می‌توانید از طریق سایت برای خرید اقدام کنید.

چگونه با خرید بازدید پست، فالوور بگیریم؟

با خرید بازدید پست با یک تیر دو نشان زده‌اید؛ هم بازدید پست‌هایتان افزایش می‌یابد و هم به اعتبار بالا بودن ویوی پست‌ها، افراد بیشتری به دنبال کردن شما ترغیب می‌شوند. فراموش نکنید که یکی از معیارهای سنجش محبوب بودن یا نبودن یک صفحه در شبکه‌های اجتماعی چون اینستاگرام تعداد لایک‌ها، کامنت‌ها و بازدید پست‌ها است. زمانی که پست‌های شما بازدید بالایی دارند، به این معنا است که شمار زیادی از کاربران به شما و محتوایی که منتشر می‌کنید علاقه‌مند هستند؛ پس تعداد بیشتری از کاربران به دنبال کردن شما تمایل نشان می‌دهند.

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *