کارگاه آموزش رایگان سئو در مشهد

دوره رایگان سئو در مشهد برگزار می‌شود؟ دوست دارید سئو را به صورت تخصصی یادبگیرید؟ دوست دارید به یک سئوکار تبدیل شوید شرکت دیجیتال مارکتینگ میانبر دوره 3 ماهه تخصصی سئو در شهر مشهد را برگزار کرده است. با شرکت در این دوره به صورت کامل و استاندارد به تمام مفاهیم سئو آشنا خواهید شد و همچنین دوست دارید به یک سئوکار تخصصی تبدیل شوید. 

حضور در دوره سئو استودیو میانبر

شرکت در دوره سئو استودیو میانبر شما را به یک سئومن حرفه‌ای تبدیل خواهد کرد! با توجه به سرفصل های ارائه شده در این دوره شما می‌توانید بدون نیاز به هیچ پیش نیازی در این دوره حضور پیدا کنید. هم‌چنین از آنجایی که در این کارگاه به صفر تا صدی از سطح مقدماتی تا پیشرفته مطالب ارائه می‌شود شما در پایان این دوره می‌توانید به راحتی به صورت آزاد پروژه بگیرید و برای خود کسب و درآمد کنید.

آموزش سئو استاندارد
آموزش تخصصی سئو
کارگاه عملی و تجربی
سئو پروژه محور
دوره سئو

چرا شرکت در دوره سئو

دوره تخصصی و حرفه‌ای سئو در مشهد با بالاترین کیفیت را در استودیو میانبر تجربه کنید.

سرفصل های دوره سئو در مشهد

سرفصل‌های آموزش سئو در ماه اول

0

سرفصل‌های آموزش سئو تخصصی در ماه دوم

0

سرفصل‌های آموزش بهینه سازی حضوری در مشهد ماه سوم

0

غزاله حقیقی

غزاله متخصص سئو در استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر است. غزاله سابقه فعالیت روی وب سایت‌های مختلف را دارد. 

کاوه ملاکی

ابوالفضل مدیر عامل و مشاور سئو استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر است. آقای ملاکی 8 سال سابقه فعال در حوزه دیجیتال را دارد. 

چه کسانی تدریس سئو را بر عهده دارند؟

با مدرسان دوره سئو

برای دوره سئو رایگان در شهر مشهد که به میزبانی استودیو میانبر در حال اجرا است متخصصان حرفه‌ای را گرد هم آورده‌ایم. با اندکی از سابقه متخصصان و مدرسان حرفه‌ای سئو استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر همراه شوید. 

شرکت در این دوره رایگان را برای تبدیل شدن به یک سئو کار حرفه‌ای از دست ندهید. همین حالا با همکاران ما در میانبر تماس بگیرید و اقدام به ثبت نام کنید.

چند آمار از دوره رایگان سئو

+100
ساعت آموزش سئو
+2
دوره برگزار شده
+50
متقاضی
100%
رضایت شرکت کنندگان
ثبت نام در دوره سئو رایگان!
نظرات شرکت کنندگان دوره‌های قبلی
می‌دانید شرکت کنندگان در دوره‌های قبلی چه گفته‌اند؟
شرکت کننده دوره اول

هلیا محمدی 

با شرکت در دوره سئو، توانستم به صورت کامل سئو را یاد بگیرم و کسب درآمد داشته باشم.

شرکت کننده دوره اول

فائزه اسماعیل زاده

خیلی ممنون از دوره پرباری که برگزار کردید، نکاتی را یادگرفتم که در هیچ دوره دیگه ای ذکر نشده بود.

شرکت کننده دوره اول

شیرین هاشمی پور موسوی

سپاس فراوان از مدرسین شما که باحوصله به تمام جزئیات پرداختند. 

دوره تخصصی سئو در شهر مشهد برگزار می‌شود، همین حالا ثبت نام کنید. 

دانش بالا، ارائه تخصصی آموزش سئو در شهر مشهد به صورت رایگان 

شاید دوره‌های مختلف سئویی را گذراند باشید و اما هنوز در زمان تدوین استراتژی سئو به صورت درست ندانید باید چه کاری انجام دهید، شاید چندین و چند دوره حضوری سئو و غیر حضوری را رفته باشید اما آن نتیجه مناسب را کسب نکرده باشید. استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر آماده ارائه آموزش‌های دیجیتال مارکتینگ در شهر مشهد به صورت حضوری است؟ شما آماده هستید؟ اگر دوست دارید که سئو را به صورت اصولی و پروژه محور یاد بگیرید، اگر می‌خواهید وب سایت خود را سئو کنید اما نمی‌دانید از کجا باید شروع کنید، اگر افزایش مشتری و فروش برای شما و کسب و کارتان اهمیت دارد، اگر دوست دارید به یک کارشناس سئو خبره تبدیل شوید کافی است چند دقیقه‌ای وقتتان را به ما بدهید.

دوره حضوری سئو در مشهد

دوره‌های حضوری سئو یک ویژگی مهم با خود به همراه دارند و آن هم این که به راحتی شما می‌توانید در روند آموزش قرار بگیرید، شاید طی کردن دوره غیر حضوری سئو باعث شود که در زمان شما صرفه جویی اتفاق افتد اما حضور در یک دوره حضوری سئو می‌تواند به شما کمک کند تا با آموزش به نحوی بهتر و مناسب‌تر آشنا شوید و به این صورت به یک متخصص سئو حرفه‌ای تبدیل شود. البته توجه داشته باشید که مدرس سئو هم تاثیر بسیار زیادی در ارائه نتیجه مناسب برای شما دارد.

سرفصل‌های آموزش حضوری سئو در شهر مشهد

استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر در نظر دارد در دوره رایگان سئو حضوری در شهر مشهد مباحث زیر را تحت پوشش آموزش‌های خود قرار دهد. توجه داشته باشید که با توجه به آپدیت‌های سریع به سریع الگوریتم‌های گوگل مباحث شاید در طول دوره تغییر کند و مباحث جدید و نو جایگزین شوند.

 

4.9/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *