طراحی کارت ویزیت در پایتخت معنوی جهان اسلام به معنای دیزاین کردن بیزینس کارت در مرکز خراسان رضوی با استفاده از نرم افزار های طراحی گرافیکی مانند فتوشاپ است. طراحی کارت ویزیت در دومین شهر پرجمعیت ایران فرایندی است که در طی آن کارتی با هدف معرفی مشخصات و محصولات یک کسب و کار تولید می‌شود. دیزاینر گرافیک شرکت میانبر با اجرای ایده های خود با این نرم افزار ها بهترین کارت ویزیت را به وجود می‌آورد.

قیمت طراحی کارت ویزیت در مرکز استان خراسان رضوی

قیمت طراحی کارت ویزیت در سومین شهر پهناور ایران از 5 میلیون تومان تا 10 میلیون تومان وجود دارد. این مبلغ به فاکتورهای مختلفی مانند تجربه طراح، سابقه شرکت طراحی کننده، نوع طراحی، تعداد اتود و زمان تحویل دیزاین بستگی دارد. این هزینه را شما یا در ابتدای شروع طراحی و یا در طول طراحی پرداخت می‌کنید. در واقع کارت ویزیت ساختار پیچیده‌ای ندارد و نهایت دو طراحی برای دو سمت آن نیاز است به همین دلیل قیمت آن کمتر از قیمت طراحی بروشور است.

نوع طراحی
مدت طراحی – روز
تعداد اتود – ویرایش
قیمت – تومان

کارت ویزیت برش خاص
52-3
7.200.000

کارت ویزیت کتان
63-4
6.800.000

کارت ویزیت لمینت
34-5
5.900.000

کارت ویزیت پی وی سی
42-3
7.000.000

کارت ویزیت متالایز
53-4
6.900.000
کارت ویزیت فابریانو
64-5
6.700.000
کارت ویزیت لمینت
42-3
5.800.000

کارت ویزیت سلفون
72-3
7.000.000
کارت ویزیت کرافت
53-4
5.600.000
کارت ویزیت گلاسه
33-4
5.000.000

سفارش طراحی کارت ویزیت در مشهد

سفارش طراحی کارت ویزیت در میانبر برای شهروندان مرکز استان خراسان رضوی مانند دیگر شهرهای کشور به صورت غیر حضوری و با تماس با ما انجام می‌شود. البته در شهر مرکز خراسان رضوی، امکان سفارش دیزاین کارت ویزیت به روش حضوری نیزی وجود دارد زیرا یکی از شعبه‌های ما در پایتخت معنوی ایران است. تنها نیاز است به شماره 09158989340 تماس بگیرید تا پشتیبانان میانبر برایتان وقت در نظر بگیرند. طراحی دفترچه یادداشت تبلیغاتی را در سایت ما سفارش دهید.

شرکت طراحی کارت ویزیت در مشهد

آژانس میانبر، از برترین شرکت‌های طراحی کننده انواع کارت ویزیت است. میانبر به علت داشتن تجربه کاری بالا و نمونه کارت ویزیت فراوان به شما در ایجاد بهترین طراحی ضمانت می‌دهد. شرکت میانبر در شهر دومین شهر پرجمعیت ایران قرار دارد و با بسیاری از تولید کنندگان و شرکت‌های مشهدی همکاری داشته است. تمامی طراحی‌های صورت گرفته در میانبر، توسط گرافیست‌های ماهر و حرفه‌ای می‌شود پس نگرانی‌ای بابت کیفیت طراحی و دیزاین نداشته باشید.

مشاوره طراحی کارت ویزیت در مشهد

مشاوره طراحی کارت ویزیت با تماس با شماره تلفنی که داخل وبسایت قرار دارد انجام پذیر است. در غیر این صورت می‌توانید فرم پایین صفحه را پر کنید تا کارشناسان ما در نزدیکترین ساعت کاری با شما تماس بگیرند. در مشاوره، شما می‌توانید سوالات خود را در حوزه طراحی کارت ویزیت مطرح کنید یا اگر هنوز نمی‌دانید چه سبکی مناسب برای کارت ویزیت شماست، آن را بگویید تا متخصصان ما شما را راهنمایی کنند.

انواع طراحی کارت ویزیت در کلانشهر شمالی شرقی ایران

برای عزیزانی که در مشهد ساکن هستند، امکان سفارش انواع کارت ویزیت وجود دارد. کارت ویزیت مشاغل مختلف با یکدیگر متفاوت است. به عنوان مثال کارت ویزیتی که برای یک فروشگاه لبنیات طراحی می‌شود با کارت ویزیت املاک تفاوت بسیاری دارد. اما قیمت طراحی کارت ویزیت در تمامی این نوع‌ها یکسان است.

عوامل موثر بر قیمت طراحی کارت ویزیت در مرکز خراسان رضوی

عامل‌های موثری که در ادامه آورده شده‌اند بر قیمت طراحی کارت ویزیت حرفه‌ای تاثیر دارند. بهای طراحی گرافیک در شرکت میانبر به طور کلی در میزان مناسب در نظر گرفته شده است.

دیزاین کارت ویزیت همراه با کیفیت عالی و در تنوع سبک های مختلف در شرکت ما ارائه می‌شود که می‌توانید برای دریافت سایر خدمات دیزاین ست اداری از طریق میانبر اقدام کنید.

5/5 - (1 امتیاز)