طراحی بسته بندی پودر ژله به معنای طراحی و ساخت جعبه پودر ژله است. ژله یکی از بهترین دسرهایی است که فروش بالایی دارد از همین‌رو چگونگی طراحی بسته بندی دسر بسیار حائز اهمیت است. بسته بندی خوب مواد غذایی تاثیر زیادی در فروش خواهد داشت. همان‌‎طور که وقتی صحبت از پودر ژله می‌شود به احتمال زیاد پودر ژله فرمند و ژله شیبابا اولین برندهایی هستند که به ذهنتان می‌رسند؛ اگر نگاهی به بسته بندی این برندها بیندازید، متوجه کیفیت و جذابیت بالای بسته بندی آن‌‌ها که موجب فروش بیشتر شده است خواهید شد.

نمونه طراحی بسته بندی پودرژله

یک نمونه بسته بندی پودرژله باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ در گالری زیر چندین نمونه کار طراحی بسته بندی پودرژله را مشاهده می‌کنید. برای مشاهده نمونه کار بیشتر با تیم استودیو خلاق میانبر تماس بگیرید.

انواع بسته بندی پودر ژله

  • جعبه کارتنی
  • پاکت پلاستیکی کاست دار
  • ساشه پلاستیکی
  • جعبه فلزی

قوانین بسته بندی پودر ژله

پکیجینگ مناسب پودر ژله معمولا از دو بخش تشکیل می‌گردد. بخش اول که در تماس مستقیم با پودر است و از جنس پلاستیک ساخته می‌شود. در زمینه طراحی پوشش اولیه باید بدانید ک پوشش باید به سادگی پاره نشود و در عین حال دارای یک بریدگی کوچک برای تسهیل در باز کردن بسته باشد.

همچنین بهتر است علاوه بر پوشش ثانویه محصول، پوشش اولیه نیز دارای طرح چاپ شده از برند پودر ژله باشد. بدین ترتیب امکان تقلب در این زمینه کاهش می‌یابد. پوشش پلاستیکی باید نسبت به آب و هوا نفوذ ناپذیر باشد تا از خراب شدن پودر ژله جلوگیری کنید.

پوشش ثانویه محصول غالبا از جنس مقوا یا کارتون ساخته شده و دارای طرح و رنگ جذاب، هیجان انگیز و متناسب با محصول است. بنابراین مهم است که بر روی آن از طرحی استفاده شود که به‌ خوبی طعم پودر ژله را مشخص نماید. همچنین در دیزاین و طراحی رنگ بسته می‌توان از رنگ‌های زنده و متناسب با رنگ میوه مورد نظر استفاده کرد.

در طراحی پکیجینگ پودر ژله باید نکاتی را در نظر گرفت. بر روی این محصول باید نحوه درست کردن ژله و نکات لازم را در کمترین و ساده‌ترین جملات توصیف کرد، بصورتی که برای همه قابل درک باشد. همچنین همانند دیگر مواد غذایی، بر روی این محصول نیز درج نشان سیب سلامت و استاندارد ضروری است.  

قیمت طراحی بسته بندی پودر ژله

ژله از دسته محصولاتی است که مخاطبش دارای سن خاصی نیست، بزرگ و کوچک طرفدار ژله هستند. تعرفه طراحی بسته بندی پودر ژله از رنج قیمتی 5.000.000 الی 8.000.000 میلیون تومان است. این قیمت بستگی به فاکتور‌های به کار رفته در پروژه را دارد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت طراحی باکس پودر ژله:

  • از چه نرم افزاری برای طراحی استفاده شود
  • ابعاد جعبه انتخابی
  • جنس به کار رفته در بسته بندی
  • سابقه شرکت طراحی بسته بندی
  • مهارات‌های طراح 
  • حداقل و حداکثر زمان صرف شده در طراحی

سفارش طراحی بسته بندی پودر ژله

شاید به دلیل رقبای زیاد در حوزه تولید پودر ژله، نیاز داشته باشید تا سفارش طراحی بسته بندی پودر ژله را به یک شرکت معتبر بسپارید. ما به عنوان یک شرکت دیزاین گرافیک معتبر در این زمینه در کنار شما هستیم تا بتوانید از رقبا در امر جذب مشتری سبقت بگیرید. زیرا فرمول موفقیت را طی تجربه‌های فراوان بدست آورده‌ایم، به همین دلیل می‌توانید روی تخصص ما حساب کنید. اگر علاقه‌مند به همکاری با ما هستید و می‌خواهید حاشیه سود بالا را تجربه کنید؛ می‌توانید برای شروع با یکی از شماره‌های موجود در وبسایت ما تماس بگیرید.
5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *