طراحی بسته بندی شکلات چگونه می‌تواند منجر به افزایش فروش این خشکبار پرفروش شود؟ ساخت بسته برای خشکبار و آجیل به اندازه‌ای مهم است که نمی‌توان تاثیر آن را نادیده گرفت. دیزاین بسته بندی شکلات به معنای ساخت جعبه شکلات، پاکت شکلات یا بسته بندی شکلات برای هدیه است. فروش شکلات کادویی به دلیل جذابیت ظاهر جعبه‌های این شکلات‌ها با افزایش زیادی روبه‌رو بوده است بنابراین اگر در زمینه تولید و فروش شکلات‌های کادویی فعالیت می‌کنید، بیش از هر چیزی باید به نحوه بسته بندی شکلات برای هدیه توجه داشته باشید. طراحی بسته بندی نبات و آبنبات، شکلات و دیگر انواع تنقلات، مهم‌ترین مرحله پیش از توزیع این محصولات به بازار است.

قیمت طراحی بسته بندی شکلات

شکلات جز خوراکی‌های موردعلاقه بزرگسالان و کودکان است و سین و سال نمی‌شناسد. طراحی بسته بندی شکلات باید یونیک و جذاب باشد تا مخاطب را به خودش جذب کند. نرخ طراحی بسته بندی شکلات از 6.000.000 تومان تا 10.000.000 تومان است. موارد تاثیر گذار در افزایش قیمت طراحی بسته بندی شکلات:

 1. جنس باکس شکلات
 2. تجربه طراح
 3. کار‌های قبلی طراح
 4. استراکچر باکس شکلات
 5. طراحی در چه پلتفرمی انجام شود
 6. میزان دشواری طرح

انواع طراحی بسته بندی شکلات

 • بسته‌بندی طلقی
 • بسته‌بندی فویلی
 • بسته‌بندی پاکتی
 • بسته‌بندی جعبه‌ای
 • بسته‌بندی وکیومی
 • بسته بندی وکیومی_مقوایی
 • بسته‌بندی طلقی_استوانه‌ای
 • بسته بندی مقوایی_طلقی

قوانین طراحی بسته بندی شکلات

طراحی بسته‌بندی شکلات باید با نوع و سبک آن هماهنگ باشد.  علاوه بر جذابیت ظاهری باید از شکلات در برابر خطرات مختلفی از جمله شکستگی، چرخش، تابش نور شدید و… نیز محافظت کند. سازگاری بسته‌بندی شکلات با برند و هویت بصری تولید‌کننده آن نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. در این‌صورت، شناسایی آن برای مشتریان آسان خواهد گشت. در فرایند پکیجینگ شکلات باید به حداقل استفاده از مواد غیر قابل تجزیه که به سلامت محیط زیست آسیب می‌رسانند نیز توجه شود. استفاده از موادی باکیفیت بالا و کاملا بهداشتی نیز بسیار مهم است. بسته بندی شکلات باید سهولت در دسترسی به آن را فراهم نموده و به نحوی صورت گیرد که قابلیت حمل و نقلِ آسان آن را میسر سازد. استفاده راحت از آن توسط مشتریان ( قابلیت باز و بسته شدنِ راحت ) و همچنین ارائه اطلاعات ضروری بر روی آن همچون تاریخ انقضا، مقدار، مواد تشکیل‌دهنده و… نیز از مواردی هستند که باید در فرایند طراحی بسته‌بندی شکلات مورد توجه قرار گیرند.

سفارش طراحی بسته بندی شکلات

ارتقاء وجهه محصول شما شامل چند وجه می‌شود که ثبت سفارش طراحی بسته بندی شکلات اولین قدم آن به شمار می‌رود تا بتوانید از این طریق به فروش بیشتر دست پیدا کنید. اگر می‌خواهید در تمام جهات به صورت اصولی گام بردارید و مشاوری قدرتمند در کنار خود داشته باشید، آژانس تبلیغاتی میانبر می‌تواند تمام این موارد را به عهده بگیرد.

5/5 - (1 امتیاز)