طراحی بسته بندی پشمک با گرافیک جذاب به معنای طراحی جعبه پشمک یا پاکت پشمک با کمک ابزارهای گرافیکی است. پشمک در قالب‌های مختلف مانند جعبه‌های مقوایی یا پاکت‌های نایلونی به بازار عرضه می‌شود. به نظر شما وجه تمایز برندهای مختلف تولید پشمک چیست؟ برای مثال چرا پشمک حاج عبدالله یا پشمک باباکندی به معروف‌ترین برندهای پشمک موجود در بازار تبدیل شده‌اند؟ از بحث کیفیت محصول که بگذریم، نحوه دیزاین بسته بندی آجیل و خشکبار و شکل و شمایل محصول به هنگام عرضه به بازار نیز تاثیر چشمگیری در برند شدن آن محصول دارد.

انواع طراحی بسته بندی پشمک

قیمت طراحی بسته بندی پشمک

قیمت طراحی بسته بندی پشمک در فاصله 6.000.000 تا 9.000.000 تومان است. پشمک خوراکی خاصی است که افراد با سنین مختلف از آن استفاده می‌کنند و به همین خاطر دیزاین جلد آن باید تنوع داشته باشد تا مناسب تمام افراد باشد. بنابراین هزینه بر اساس طرح چاپ شونده متغیر است. سایر عوامل قیمت بسته بندی پشمک:

قوانین طراحی بسته بندی پشمک

طراحی بسته‌بندی پشمک باید شامل اطلاعات کاملی در رابطه با محصول، تاریخ انقضا، ترکیبات و مواد اضافی، نحوه نگهداری و دستورالعمل‌های مربوط به مصرف و… باشد. این اطلاعات باید به شکلی کامل واضح و قابل خواندن برای تمامی مشتریان ارائه شوند. علاوه بر آن، این فرایند بایستی با استانداردهای کیفیت و ایمنی نیز به طور کامل مطابقت داشته باشد. علاوه بر آن، فرایند پکیجینگ پشمک باید به نحوی انجام شود که از محصول در برابر آسیب‌های فیزیکی، شیمایی و میکروبی محافظت گردد. به همین‌دلیل، بهره‌گیری از بسته‌بندی مناسب و جلوگیری از تماس پشمک با نور، رطوبت، گرد و غبار و… بسیار ضروری است. همچنین بسته‌بندی پشمک باید به گونه‌ای انجام شود که حجم و اندازه محصول را به خوبی در بر گرفته و از هرگونه جابجاییِ غیر ضروری و خرد شدن پشمک‌ درون آن جلوگیری نماید. معمولا برای برای اطمینان از کیفیت بسته‌بندی پشمک، آزمون‌های کنترل کیفیت از قبیل بررسی تاریخ انقضا، آلودگی و ضربه‌پذیری پکیجینگ نیز بر روی آن انجام می‌شود.

سفارش طراحی بسته بندی پشمک

سفارش طراحی بسته بندی پشمک با وجود رقیبان زیاد در بازار، باید توسط تیمی قدرتمند و خلاق مانند گرافیستان میانبر انجام گردد که بتواند به خوبی جلب توجه مشتری را به سوی خود، به درستی انجام دهد. برای ثبت سفارش کافیست به شماره‌های موجود در سایت ما زنگ بزنید.

5/5 - (2 امتیاز)