طراحی بسته بندی پاستیل جذابیت این خوراکی خوشمزه را دوچندان می‌کند. طراحی بسته بندی برای پاستیل به معنای طراحی یک جعبه یا نایلون برای قرارگیری پاستیل است. در طراحی بسته بندی برای خشکبار، رعایت اصول بسته بندی و استفاده از متریال مناسب بسیار مهم است. بسته بندی پاستیل باید به گونه‌ای باشد که در عین بخشیدن ظاهر زیبایی به محصول، از آن به درستی مراقبت کند. در بسته بندی مواد غذایی مانند طراحی پکیجینگ ماکارونی و تنقلاتی مانند پاستیل، انتخاب درست جنس بسته بندی در اولویت است.

انواع طراحی بسته بندی پاستیل

  • بسته‌بندی نایلونی
  • بسته‌بندی جعبه مقوایی
  • بسته‌بندی جعبه چوبی
  • لفاف بسته‌بندی (سلفون)
  • بسته‌بندی پاکتی
  • بسته‌بندی سطلی
  • بسته‌بندی لیوانی
  • بسته‌بندی شیشه‌ای

قیمت طراحی بسته بندی پاستیل

قیمت طراحی بسته بندی پاستیل حداقل 6.100.000 تومان و حداکثر 9.000.000 تومان است. تعرفه دیزاین بسته محصول در اینپک با نیت حمایت از مصرف کننده به میزان مناسب و همراه با تخفیف است. لطفا برای دریافت بهای نهایی و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید. بهای نهایی بر اساس شفاف یا مقوایی بودن جنس پکیج، سایزینگ جعبه و جزئیات طرح مورد نظر برای چاپ، مشخص می‌شود.

قوانین طراحی بسته بندی پاستیل

طراحی بسته‌بندی پاستیل به دلیل آنکه غالب خریداران آن را کودکان تشکیل می‌دهند، بسیار مهم است. کودکان و افراد خردسال با مشاهده یک بسته‌بندی خلاقانه، خاص و جذاب بسیار ترغیب می‌شوند تا محصول را خریداری کنند. در بسته‌بندی پاستیل باید از طرح‌های فان و جالب استفاده کرد. برای این امر می‌توان با اشکال بازی کرد. در واقع می‌توان با یک فکر ساده، شکل و تصاویر را به صورت خلاقانه بر روی این محصول اجرا کرد. زمانی‌که طرح چاپی مناسب باشد، باعث می‌شود تا به نوعی محصول شما برندسازی هم شود. در واقع به کار بردن یک ایده خلاقانه در بسته‌بندی پاستیل، باعث ثبت تصویر محصول شما در ذهن کودک می‌شود.

بسته‌بندی این خوراکی باید به گونه‌ای باشد که پاستیل‌های رنگی و کیفیت محتوای آن دیده شود تا افراد بهتر جذب آن شوند. همچنین پاستیل خوراکی است که با قرار گرفتن در معرض هوا و یا رطوبت، کیفیت و طعم و عطر خود را از دست می‌دهد. بنابراین نیازمند یک بسته‌بندی مطلوب است. علاوه بر این طراحی بسته‌بندی پاستیل باید به شکلی باشد که کودکان هم بتوانند آن را به راحتی باز کنند و هم باقی مانده آن را درون بسته قرار دهند.

سفارش طراحی بسته بندی پاستیل

سفارش طراحی بسته بندی پاستیل خود را به شرکت میانبر بسپارید، ما با سابقه چندین ساله موفق خود در این حوزه و بهره‌مندی از بااستعدادترین طراحان ایران می‌توانیم نمایی جذاب به محصول شما داده و وجهه آن را ارتقاء دهیم تا در نهایت منجر به جذب مشتری بیشتر برای شما بشود. در اولین مرحله لازم است با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود را به صورت واضح به آن‌ها اعلام کنید تا بهترین نتیجه ممکن حاصل شود.
5/5 - (2 امتیاز)