طراحی بسته بندی سوهان اقدامی گرافیکی است که به منظور تسهیل فرایند توزیع و فروش سوهان صورت می‌گیرد. سوهان یکی از اصلی‌ترین سوغاتی‌های شهر اصفهان است. تولیدکنندگان سوهان اصفهان با ایجاد تمایز در بسته بندی محصول خود می‌توانند رشد چشمگیری را در میزان فروششان شاهد باشند. طراحی قوطی سوهان و طراحی جعبه سوهان جزو پرطرفدارترین اشکال بسته بندی سوهان عسلی است. ساخت بسته بندی برای آجیل و خشکبار باید علاوه بر زیبایی و جذابیت، از اصول و قواعد بسته بندی پیروی کند.

نمونه بسته بندی سوهان

چند نمونه کار بسته بندی از سوهان ببینید.

انواع بسته بندی سوهان

قیمت طراحی بسته بندی سوهان

بسته بندی سوهان قوانین و اصول خاصی دارد که با هویت این محصول سازگار هستند. به همین خاطر است که انجام این کار هزینه خاص خود را دارد. نرخ طراحی جعبه سوهان از حداقل 6.500.000 تومان تا حداکثر 9.700.000 تومان، توسط اینپک تعیین شده است. پارامتر های تعرفه بسته بندی سوهان:

قوانین طراحی بسته بندی سوهان

طراحی بسته‌بندی سوهان باید در کنار زیبایی و جذابیت، بر اساس اصول و قواعد بسته‌بندی باشد تا مشتریان را به خود جلب ‌کند. این امر تاثیر قابل توجهی در تصمیم خرید آن‌ها خواهد گذاشت. ساده‌گرایی یکی از نکاتی است که باید به آن توجه داشت. زمانی‌که طراحی ساده باشد مواردی مانند اطلاعات محصول و لوگو در آن بیشتر خودنمایی می‌کنند. همچنین مصرف‌کنندگان باید دسترسی راحتی به محصول داشته باشند و بتوانند باقی‌مانده آن را درون آن قرار دهند.

فاکتورهایی نظیر رنگ‌بندی، نوع فونت، اندازه کلمات و استفاده از تصاویر و لوگو در بسته‌بندی بسیار مهم شناخته می‌شوند. انتخاب تم رنگی باید متناسب با هویت بصری و شخصیت برند شما باشد. همچنین کلمات نباید بر روی محصول خیلی بزرگ یا خیلی کوچک نوشته شوند. علاوه بر این نام برند برای خودنمایی باید در اشکال هندسی مانند مستطیل، مربع یا دایره نوشته شود.

متمایز کردن شما از رقبا هم در طراحی بسته‌بندی سوهان بسیار مهم خواهد بود. هنگامی‌که طراحی چشمگیر و جذابی در بسته‌بندی محصول پیاده شود، به راحتی در یاد و خاطر مخاطب خود باقی می‌مانید. تنها یک هویت برند به یاد ماندنی است که افراد را به سرعت به محصولات شما جذب می‌کند. در واقع بسته‌بندی زیبا اولین و مهم‌ترین نقش را در بازاریابی محصول شما بازی می‌کند.

توجه به سلامت و بهداشت محصول یکی دیگر از مواردی است که باید در طراحی جعبه محصول به آن توجه داشت. بسته‌بندی اشتباه یا بی کیفیت می‌تواند محصول را خراب و غیر قابل مصرف سازد.

سفارش طراحی بسته بندی سوهان

سفارش طراحی بسته بندی سوهان به آسانی قابل انجام است، برای بهتر جذب شدن مشتری و رقابت با سایر رقیبان، می‌توانید ثبت سفارش دیزاین پکیجینگ سوهان خود را به شرکت میانبر بسپارید. همچنین شرکت ما طراحی بسته بندی گز را هم در همین راستا برای شما با همان کیفیت بالا ارائه کرده است.

5/5 - (3 امتیاز)