طراحی بسته بندی تخمه آفتابگردان یا تخمه کدو که پرمصرف‌ترین عضو خانواده آجیل و خشکبار است، با استقبال زیادی از سوی تولیدکنندگان آجیل و خشکبار مواجه شده است. دیزاین بسته بندی تخمه به معنای طراحی خلاقانه پاکت تخمه برای فروش بیشتر این محصول در مقایسه با رقبا است. بسته بندی آجیل کادویی ظاهری لوکس‌تر به این محصولات داده و موجب افزایش فروش آن‌ها می‌شود. همچنین با ستفاده از ایده‌های نو برای بسته بندی آجیلها و تخمه برای مدرسه می‌توان بچه‌ها را به مصرف انواع آجیلی‌جات ترغیب کرد.

نمونه بسته بندی تخمه

چند نمونه بسته بندی تخمه طراحی شده توسط استودیو گرافیک میانبر ببینید.

انواع طراحی بسته‌ بندی تخمه

  • بسته‌بندی پاکتی

  • بسته‌بندی سلفونی

  • بسته‌بندی زیپ‌دار

قوانین طراحی بسته‌ بندی تخمه

طراحی بسته‌بندی تخمه باید به شکلی باشد که محصول در برابر نفوذ نور خورشید، رطوبت و هوا محافظت شود تا طعم و مزه اولیه آن از بین نرود. بسته‌بندی‌های منعطف چند لایه امکان محافظت از تخمه را در بدترین شرایط آب و هوایی به وجود می‌آورد. دومین مورد درباره ویژگی‌های بسته‌بندی تخمه، نوع طراحی و جذابیت ظاهری آن است. بسته‌بندی باید به‌گونه‌ای باشد که علاوه بر حفظ سلامت محصول، برای مشتری جذابیت ظاهری هم داشته باشد. طراحی خلاقانه کمک بسیاری به این موضوع می‌کند. به طور مثال استفاده از المان‌هایی مانند نمک‌پاش در طراحی بسته‌‌بندی تخمه نمکی یا میوه لیمو در بسته‌بندی تخمه با طعم می‌تواند باعث جذابیت و درک بهتر ویژگی‌های محصول توسط خریداران شود.

استفاده از رنگ‌های مناسب یا انتخاب پالت رنگی در طراحی بسیار اهمیت دارد. می‌توان از ویژگی‌هایی نظیر طعم و رنگ خود محصول کمک گرفت. به طور مثال می‌توان از رنگ سبز و زرد در طراحی بسته‌بندی تخمه لیمویی استفاده کرد. دیده شدن بخشی از محصول در طراحی بسته‌بندی تخمه، خیال خریداران را از مقدار و کیفیت ظاهری محصول راحت کند. استفاده از فونت مناسب برای ارائه اطلاعات لازم ( نام برند، طعم، شرکت تولیدکننده، تاریخ تولید و انقضا) و هم‌راستا بودن بسته‌‌بندی با اصول بازاریابی از دیگر مواردی است که در طراحی بسته‌بندی تخمه باید به آن توجه داشت.

قیمت طراحی بسته بندی تخمه

تخمه از تنقلاتی است که در جمع‌های خانوادگی همیشه پیدا می‌شود. هزینه بسته بندی تخمه از 5 میلیون تومان تا 8 میلیون تومان است که این قیمت به موارد پایین بستگی دارد:

 1. شکل و مدل جعبه
 2. عکاسی از محصول 
 3. طرح آماده 
 4. طراحی دستی
 5. مدت زمان طراحی
 6.  جنس باکس تخمه

سفارش طراحی بسته بندی تخمه

سفارش طراحی بسته بندی تخمه با تیم خلاق میانبر قابل اجراست، آورده شما در این مسیر جذب مشتری بیشتر از طریق بسته بندی جذاب است که تیم ما به خوبی آن را آموخته و طی چندین سال، پیاده سازی موفق داشته است. برای شروع باید با شما 09158989340 تماس بگیرید.

5/5 - (3 امتیاز)