سالاد الویه پرفروش‌ترین مواد غذایی آماده موجود در سوپرمارکت‌هاست. با طراحی بسته بندی سالاد الویه می‌توان این محصول را در قالب بهتری به بازار معرفی کرد. ساخت بسته برای مواد غذایی مانند سالاد الویه از یکسری قواعد کلی پیروی می‌کند و طراح بسته بندی باید از تمامی این قواعد و اصول آگاه باشد. اگر برای ساخت بسته بندی محصول نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید، با ما تماس بگیرید.

انواع طراحی بسته بندی سالاد الویه

قوانین بسته بندی سالاد الویه

سالاد الویه جزو غذاهایی است که به سرعت در شرایط نامساعد، فاسد و خراب می‌شود؛ برای جلوگیری از این مورد باید بسته‌بندی کاملا بهداشتی، بادوام و محکم داشته باشد تا هوا و میکروب به داخل آن نفوذ نکند و همین‌طور در مقابل تابش نور خورشید نیز تا حد زیادی مقاوم باشد.

بهتر است سالاد الویه را در اندازه‌های مختلف بسته بندی کنید تا هر کس براساس شرایط خود یک بسته کوچک یا بزرگ را انتخاب کند؛ در این‌صورت امکان دورریز یا خراب شدن سالاد الویه نیز کمتر می‌شود. همچنین می‌توانید از طرح‌های گرافیکی جالب و جدید روی بسته‌بندی‌ها استفاده کنید و بسته‌بندی‌ها را به شیوه‌ای طراحی کنید که بعد از باز کردن در بسته بندی امکان نگهداری سالم مابقی سالاد الویه فراهم باشد.

قیمت طراحی بسته بندی سالاد الویه

استودیو طراحی و چاپ میانبر با دریافت هزینه ای در حدود هشت میلیون تومان الی نه میلیون تومان، بهترین دیزاین بسته بندی سالاد الویه را برای شما طراحی می‌کند. پارامتر های تعیین تعرفه نهایی پکیجینگ سالاد الویه:

5/5 - (2 امتیاز)