طراحی بسته بندی میگو یعنی طراحی گرافیکی پاکت میگو یا پک‌های میگو که این غذای دریایی در پوشش این بسته‌ها روانه بازار می‌شود. میگو بوشهر یکی از معروف‌ترین میگوهای ایران است که به نوعی می‌توان آن را منبع اصلی درآمد صیادان جنوبی دانست. با طراحی بسته بندی ماهی و میگو بی‌شک فروش آن‌ها چندین برابر می‌شود. توجه داشته باشید که فقط محصولات دریایی و آبزیان نیست که نیاز به بسته بندی اصولی و استاندارد دارند بلکه طراحی بسته مواد غذایی از هر نوع که باشد، ضروری است.

برای کسب مشاوره رایگان راجع‌به بهتریین نوع بسته بندی میگو صادراتی و بسته بندی میگو منجمد با ما تماس بگیرید.

نمونه بسته بندی میگو

مناسب‌ترین نمونه بسته بندی میگو برای این محصول کدام است؟ بسته‌بندی‌های پاکتی، پلاستیکی و کارتنی از رایج‌ترین انواع نمونه کار طراحی بسته بندی میگو هستند که از شادابی و تازگی میگو محافظت می‌کنند.

انواع بسته بندی میگو

  • بسته پلاستیکی
  • بسته آلومینیومی
  • ظروف پت دارای درپوش (آلومینیومی، پلاستیکی)
  • بسته بندی متالایز وکیوم

قوانین بسته بندی میگو

میگو و انواع دیگر گوشت، در معرض آلودگی‌های زیادی هستند. بنابراین در طراحی بسته این مواد موارد زیادی را باید در نظر داشته باشید. پکیجینگ میگو باید از جنس موادی باشد که بر روی ظاهر، بو و طعم آن تاثیری نگذارد. همچنین از نظر شیمیایی خنثی بوده و تاثیر منفی بر سلامت گوشت میگو نداشته باشد.

بسته میگو باید کاملا در برابر نفوذ مواد میکروبی محافظت شود. زیرا میگو مستعد رشد میکروب‌ها و ایجاد مسمویت غذایی است. متریال مصرفی در این بسته باید در برابر دمای منفی 18 درجه، که برای نگهداری میگو استفاده می‌شود، مقاوم بوده و متحمل ترک خوردگی و آسیب نگردد. همچنین مواد اولیه پکیجینگ میگو باید در برابر ضربه و دیگر آسیب‌های محتمل که در هنگام انتقال ممکن است وارد شوند، مقاوم بوده و دچار پارگی نشود.

برای طراحی پوشش برچسب حاوی اطلاعات ضروری که بر روی بسته بندی میگو می‌چسبد، باید ضد آب بودن را در نظر بگیرید. بدین ترتیب اطلاعات نوشته شده بر روی آن در اثر فرایند ذوب شدن یخ میگو خراب و مخدوش نمی‌شود. همانند دیگر محصولات غذایی درج اطلاعاتی نظیر، تاریخ تولید، انقضا، نحوه مصرف، جدول حقایق تغذیه‌ای، نحوه نگهداری محصول، مهر سلامت و استاندارد نیز ضروری است.

قیمت طراحی بسته بندی میگو

قیمت طراحی بسته بندی میگو از 7.000.000 تومان تا 10.000.000 تومان است. هزینه طراحی بسته بندی میگو به موارد و المان‌های زیادی بستگی دارد. المان‌های تاثیرگذار بر قیمت شامل موارد زیر است:

  1. شرکت طراحی بسته بندی
  2. کیفیت در طراحی
  3. سادگی و پیچیدگی طرح انتخابی
  4. جنس بسته بندی
  5. سابقه کاری شرکت و طراح

سفارش طراحی بسته بندی میگو

سفارش طراحی بسته بندی میگو به سادگی قابل انجام است، در ابتدا باید اهداف مالی خود و سپس جلب مشتری از طریق بسته بندی را در نظر بگیرید. در نهایت می‌توانید تصمیم درستی در مورد ثبت سفارش خود به شرکتی که تجربه و نمونه کارهای موفقی در این حوزه دارد، بگیرید. اگر در نهایت مایل به داشتن بسته بندی موفق و حاشیه سود بالا بودید، می‌توانید با شماره‌های موجود در این صفحه تماس بگیرید تا مشاوران قدرتمند ما برای ادامه کار راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه کنند.
5/5 - (2 امتیاز)