طراحی بسته بندی شکر به معنای طراحی پاکت شکر یا طراحی لفاف بسته بندی شکر است که مطابق با نیاز و سلیقه مشتریان این محصول طراحی و ساخته شده باشد. کارخانه‌های زیادی در حال حاضر در زمینه تولید و توزیع شکر فعالیت می‌کنند اما همه آن‌ها در فروش بالای محصولات خود موفق نیستند. یکی از رازهای فروش بالا، بسته بندی اصولی مواد غذایی است.

نمونه طراحی بسته بندی شکر

چگونه بهترین نمونه بسته بندی شکر را انتخاب کنیم؟ پیش از سفارش طراحی بسته بندی برای شکر بهتر است بدانید یک نمونه کار طراحی بسته بندی شکر خوب چه ویژگی‌هایی دارد. در گالری زیر می‌توانید چندین نمونه کار بسته بندی شکر را مشاهده کنید. 

انواع بسته بندی شکر

  • بسته پلاستیکی در وزن‌های پایین
  • جعبه‌های کارتنی با وزن بالا
  • ساشه‌ای
  • پاکت کاست دار
  • پاکت بالشی

قیمت طراحی بسته بندی شکر

شرکت میانبر فعال در طراحی بسته بندی محصولات، با هزینه مناسبی که آغاز آن از هفت میلیون تومان است و تا نه میلیون و ششصد هزار تومان ادامه دارد، آماده پذیرش پکیجینگ دیزاین شکر است. اساس انتخاب نرخ بسته بندی شکر این ها هستند:

  1. متریال
  2. مقیاس و اندازه
  3. مدل پکیجینگ
  4. تنوع نقش های روی بسته بندی

قوانین بسته بندی شکر

شکر از جمله مواد پرمصرف بر سر سفره ایرانیان است. از این رو پکیجینگ مناسب و خلاقانه این محصول می‌تواند در زمینه توسعه برند بسیار تاثیرگذار باشد. به ویژه، اینکه در طراحی این بسته تاکنون چندان خلاقیتی وجود نداشته و از یک الگوی نرمال برای تولید آن استفاده می‌شده است، فرصت مناسبی را برای طراحان ایده پرداز فراهم می‌کند.

مثلا تولید بسته شکر ساشه‌ای برای کافه‌ها و مصارف خانگی ایده جذابی است که کمتر به آن پرداخته شده است. غالبا پکیجینگ شکر را از جنس پلاستیک تولید می‌کنند. از نکات حائز اهمیت در طراحی این محصول استفاده از متریالی است که به سادگی پاره نشود.

طراحی بسته شکر با هدف افزایش سلامت محصول، امکان نگهداری آن برای مدت طولانی‌تر و پیشگیری از آلوده شدن آن صورت می‌گیرد. مهم است که بسته‌بندی محصول دارای اطلاعات ضروری تغذیه ای باشد. اطلاعاتی نظیر محل و تاریخ تولید، تاریخ انقضا یا در مورد این محصول، بهترین تاریخ مصرف، مواد اولیه، شرایط نگهداری، جدول حقایق تغذیه‌ای و… باید بر روی بسته درج گردند.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *