طراحی بسته بندی روغن خوراکی به فرایند طراحی ظروف پلاستیکی، شیشه‌ای یا آلومینیومی گفته می‌شود که در برابر نفوذ نور و اکسیژن مقاومت بالایی داشته باشند. ساخت بسته بندی برای مواد غذایی پیش‌تر به اندازه الان مهم نبود چراکه در گذشته شاید تعداد برندهای روغن خوراکی موجود در بازار چندان زیاد نبود اما در حال حاضر شاهد تعداد زیادی برند روغن خرواکی یا روغن مخصوص سرخ کردنی هستیم که با بسته بندی شیک و متفاوت، می‌توانند خود را در بازار برجسته کنند.

ظروف PET، ظروف PVC و HDPE جزو رایج‌ترین ظروفی هستند که برای بسته بندی روغن از آن‌ها استفاده می‌شود. ظروف PET بهترین ظرف برای بسته بندی روغن آفتابگردان و بسته بندی شیشه‌ای بهترین گزینه برای بسته بندی روغن زیتون و روغن کنجد است. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع‌به شرایط بسته بندی مواد خوراکی مانند روغن، ماهی، طراحی بسته بندی فست فود و… با ما تماس بگیرید.

نمونه طراحی بسته بندی روغن خوراکی

نمونه بسته بندی روغن خوراکی باید بتواند روغن را به درستی حفظ کرده و از آسیب‌های خارجی مانند نور، حرارت، رطوبت و هوا محافظت کند. در ادامه چندین نمونه کار طراحی بسته بندی روغن را مشاهده می‌کنید. برای سفارش بسته بندی روغن از طریق شماره‌های موجود در سایت با شرکت طراحی گرافیک میانبر تماس بگیرید.

انواع طراحی بسته بندی روغن خوراکی

  • جعبه فلزی
  • بسته‌بندی دوقلو
  • بسته‌بندی شیشه‌ای
  • بسته‌بندی پلاستیکی

قوانین طراحی بسته بندی روغن خوراکی

طراحی بسته‌بندی روغن خوراکی باید به طور کاملا بهداشتی و ایمن انجام شود تا در این‌صورت، احتمال ورود هرگونه آلودگی و آسیب به روغن خوراکی نیز به حداقل برسد. این فرایند باید به نحوی صورت گیرد که محصول، کیفیت و همچنین خواص مغذی خود را به خوبی حفظ کند. علاوه بر آن، در طراحی بسته‌بندی روغن خوراکی باید به ذکر اطلاعات مهمی همچون تاریخ تولید، تاریخ انقضا، محتویات، راهنمای استفاده، هشدارهای مربوطه و اطلاعات تغذیه‌ای نیز توجه شود. این کار باید به نحوی انجام گیرد که به جنبه‌های محیطی مانند قابلیت بازیافت، کاهش مصرف منابع طبیعی و حفظ محیط زیست نیز اهمیت داده شود. در طی این فرایند، در نظر داشتن استاندارد‌های بهداشتی و همچنین احترام به حقوق مصرف‌کنندگان نیز اهمیت بسیاری دارد. مانند ارائه اطلاعات صحیح و کامل پیرامون روغن خوراکی و راه‌های ارتباطی با تولیدکننده.

قیمت طراحی بسته بندی روغن خوراکی

روغن‌های خوراکی از محصولاتی است که حجم استفاده بالایی دارد و در همه خانه‌ها یافت می‌شود. نرخ طراحی بسته بندی روغن خوراکی از 6 میلیون تومان است و تا 11 میلیون ادامه دارد؛ این محدوده قیمتی به سازه‌های مختلفی بستگی دارد.

موارد تاثیر گذار بر طراحی بسته بندی روغن خوراکی:

  • مدت زمان صرف شده در طراحی
  • طرح‌های قبلی دیزاینر
  • سختی و پیچیدگی طرح
  • متریال به کار رفته در بسته بندی
  • سایز و ابعاد بسته بندی

سفارش طراحی بسته بندی روغن خوراکی

سفارش طراحی بسته بندی روغن خوراکی را باید به شرکت متخصص در این حوزه سپرد، زیرا اگر محصول شما به درستی توسط بسته بندی پوشش داده نشود ، ممکن است خراب شده و کیفیت آن کاهش پیدا کند. در کنار این موارد جذب مشتری را در نظر بگیرید که از طریق همین بسته بندی ممکن است. آژانس دیجیتال مارکتینگ میانبر اینجاست تا تمام دغدغه‌های شما را پوشش دهد، برای اولین قدم ابتدا با شماره‌های موجود در این صفحه تماس حاصل فرمائید تا ادامه روند به آسانی شکل بگیرد.
5/5 - (1 امتیاز)