طراحی بسته بندی کاشی با پیروی از اصول دیزاین بسته بندی صنعتی توسط تیم میانبر با هدف افزایش فروش این محصول در بازار صورت می‌گیرد. در طراحی بسته بندی کاشی و سرامیک سعی بر این است بسته‌ای برای این محصول طراحی شود که فرایند عرضه و فروش آن در بازار ساده‌تر شود. حمل‌ونقل مصالح ساختمانی همواره یکی از چالش‌های معماران یا پیمانکاران ساختمانی است و با یک طراحی متناسب برای بسته محصول، می‌توان این دغدغه را برطرف کرد. تیم طراحی میانبر طراحی بسته بندی انواع محصولات صنعتی مانند طراحی بسته بندی یونولیت، روغن موتور، لوازم یدکی خودرو و… را منطبق بر استانداردهای روز بسته بندی انجام می‌دهد.

قیمت طراحی بسته بندی کاشی

کاشی به دلیل سختی در حمل و جا به جایی باید بسته بندی مناسبی داشته باشد؛ به همین دلیل باید زمان زیادی صرف طراحی بسته بندی شود. در نتیجه قیمت طراحی بسته بندی کاشی از 5 میلیون تا 7 میلیون تومان است؛ که این بازه قیمتی به عوامل زیر بستگی دارد:

  1. مدل و استراکچر جعبه
  2. کیفیت مورد نظر
  3. سایز بندی و حجم کار
  4. میزان مهارت طراح
  5. مدت زمان طراحی

سفارش طراحی بسته بندی کاشی

سفارش طراحی بسته بندی کاشی به صورت استاندارد و مطابق با آخرین متد روز تنها در صورتی امکان پذیر است که با کارشناسان مربوطه ما در شرکت میانبر صبحت کنید و اطلاعات خواسته شده آنان را به طور کامل در اختیارشان قرار دهید، سپس شاهد این موضوع خواهید بود که پکیجی مقرون و به صرفه و همچنین بر پایه رضایت مشتری تحویل خواهید گرفت.

پکیجینگ دیزاین محصول

سفارش خدمات طراحی گرافیک

 

5/5 - (2 امتیاز)