انواع بسته بندی زرشک

قیمت طراحی بسته بندی زرشک

محصول زیبا و مفید زرشک در بازار داخلی و خارجی فروش بالایی دارد و بر همین اساس، قیمت دیزاین بسته بندی زرشک میان شش الی ده میلیون تومان است. تعیین کننده های هزینه پکیجینگ زرشک:

قوانین بسته بندی زرشک

زرشک علاوه بر مصارف خانگی به عنوان سوغاتی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این رو پکیجینگ‌های بسیار شیک و زیبایی از این محصول در بازار وجود دارد. استفاده از ظروف پلی‌کریستال برای زعفران، زرشک، شیرینی و… رایج است. در طراحی بسته این محصول رعایت نکات زیبایی شناختی بشدت حائز اهمیت است.

رعایت خلاقیت در طراحی بسته می‌تواند سبب ایجاد مزیت رقابتی بشود. بسته‌های زرشک در وزن‌های مختلف و با اهداف مختلفی طراحی می‌شوند. معمولا بسته‌های با وزن پایین‌تر به منظور استفاده به عنوان سوغاتی، طراحی می‌شوند و در جایگاه بالاتری در طراحی بسته‌بندی قرار می‌گیرند. در نظر داشته باشید که رعایت نکته طلایی سهولت در حمل برای محصولاتی که با هدف کادو دادن طراحی می‌شوند نیز وجود دارد.

همانند دیگر محصولات در صنعت خوراکی، این محصول نیز باید دارای اطلاعات خاصی بر روی بسته خود باشد. اطلاعاتی نظیر وزن، تاریخ تولید و انقضا، جدول حقایق تغذیه‌ای، دمای لازم برای نگهداری و… باید بر روی جعبه ذکر شوند. همچنین باید نشان‌های سیب سلامت و استاندارد بر روی آن درج گردد. در طراحی محصول با بسته‌های پلاستیکی سهولت در مصرف و باز شدن کاور محصول را در نظر داشته باشید. بخصوص طراحی بسته‌هایی که امکان دوباره بسته شدن را دارند، به خوبی مورد استقبال قرار می‌گیرد. بدین ترتیب فرد پس از باز کردن پکیج آن را دور نمی‌اندازد و نام برند محصول همیشه در معرض دید او قرار خواهد داشت.

سفارش طراحی بسته بندی زرشک

سفارش طراحی بسته بندی زرشک همانطور که در مطالب بالا خواندید به عوامل زیادی بستگی دارد، اما برای اینکه بتوانید ثبت سفارش خود را به صورت اصولی انجام دهید، ابتدا باید با کارشناسان ما از طریق شماره‌های موجود صحبت کنید تا بتوانند نیازسنجی شما از یک بسته بندی شکیل را انجام دهند تا در مرحله بعدی طراحان ما بتوانند با تجربه و مهارت بالای خود، جعبه بندی شما را به صورت اصولی انجام دهند.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *