طراحی بسته بندی خاویار فرایندی به معنای ساخت یک بسته بندی زیبا و مطابق با استانداردهای بسته بندی مواد خوراکی و غذایی است. خاویار ایرانی یکی از مرغوب‌ترین انواع خاویار در سرتاسر دنیاست و پتانسیل بسیار بالایی برای صادرات دارد. از خاوریار صادراتی تنها در صورتی استقبال می‌شود که بسته بندی شیک و مطابق با استانداردهای بسته بندی محصولات صادراتی داشته باشد. بسته بندی تمامی محصولات دریایی مانند بسته بندی میگو، ماهی و خاوریار باید به گونه‌ای باشد که از محصول تا رسیدن به مقصد به خوبی محافظت کند.

نمونه طراحی بسته بندی خاویار

یک نمونه بسته بندی خاویار تنها در صورتی می‌تواند توجه مخاطب را به سوی خود جلب کند که قادر باشد لوکس بودن این محصول را بیش از پیش به رخ بکشد. چندین نمونه کار طراحی بسته بندی خاویار را در گالری زیر مشاهده می‌کنید. بهترین خدمات طراحی بسته بندی را در میانبر تجربه کنید.

انواع بسته بندی خاویار

  • جعبه مخمل و جوب

  • قوطی فلزی

  • پلاستیک

  • رینگ فلزی

  • شیشه‌ای

  • ایزوترمیک

قوانین بسته بندی خاویار

خاویار از جمله گرانترین مواد غذایی در دنیا است و این امر سبب تولید و طراحی گرانترین و خاص‌ترین پکیجینگ‌ها برای حمل این محصول می‌شود. بهترین دما برای نگهداری خاویار بین منفی3 تا مثبت 3 درجه است و قرار گرفتن در دمای بالاتر یا پایین‌تر از کیفیت آن می‌کاهد. همچنین با گذشت زمان طعم خاویار تغییر کرده و کیفیت آن کاهش می‌یابد.

با در نظر گرفتن نکات ذکر شده بسته خاویار باید در برابر دمای پایین مقاوم باشد و آسیب نبیند. همچنین پکیجینگ ایزوترمیک که در مدت صادرات، دمای محصول را در بازه دمایی ذکر شده قرار می‌دهد از گزینه‌های خوب برای طراحی این بسته به‌شمار می‌آید.

در طراحی بسته خاویار دقت به ظاهر و جزئیات بسیار ضروری است زیرا خاویار یک محصول صادراتی است، و برای طراحی آن باید از استانداردهای جهانی در تولید پیروی کرد. همانند دیگر محصولات، ذکر نکات اساسی نظیر تاریخ تولید، بهترین تاریخ مصرف، جدول ریزمغذی‌ها شامل مقدار دقیق مواد معدنی، ویتامین‌ها، پروتئین، کربوهیدرات و دیگر موارد ضروری است. همچنین باید استانداردهای مختلفی که در طول تولید و بسته‌بندی خاویار رعایت شده‌اند را برروی پکیج محصول درج نمایید.

قیمت طراحی بسته بندی خاویار

تیم طراحان شرکت میانبر، تجربه‌ای عالی در زمینه ساخت پکیجینگ محصولات لاکچری و گران قیمت دارد و نرخ دیزاین بسته بندی خاویار در این شرکت از شش میلیون و چهارصد هزار تومان شروع می‌شود و حداکثر به میزان ده میلیون و پانصد هزار تومان است. نرخ گذاری این محصول بر پایه این موارد انجام می‌شود:

 1. بازار فروش داخلی یا صادراتی
 2. ابعاد و اندازه های قوطی خاویار
 3. نوع تخم های خاویار
 4. جنس سازنده بسته بندی

سفارش طراحی بسته بندی خاویار

سفارش طراحی بسته بندی خاویار به دلیل خاص بودن تنها از طرف شرکتی متفاوت مانند میانبر قابل انجام است که زمینه خوبی برای اجرا و پیاده‌سازی این قبیل محصولات دارد. این موضوع بسیار بااهمیت است که شرکت دیزاین گرافیک باید در این زمینه نمونه کار موفق و محصول موفق داشته باشد. بسته بندی که ما برای محصول شما می‌سازیم به خوبی در زمینه جذب مشتری عمل خواهد کرد، زیرا از لحاظ روانشناسی، به خوبی خواسته مشتری را مدنظر قرار می‌دهیم و طبق خواسته آن محصول خودمان را تولید می‌کنیم. اگر علاقه‌مند به همکاری با ما هستید، می‌توانید از طریق شماره‌های مربوطه اقدام کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *