طراحی بسته بندی بادام هندی اقدامی است که طی آن طراح بسته بندی سعی می‌کند با طراحی یک بسته بندی شیک و کاربردی برای این عضو از خانواده آجیل‌ها، فروش آن را در بازار افزایش دهد. بسته بندی شیک یکی از فاکتورهای مشتری برای انتخاب یک محصول است. بادام هندی یکی از آن آجیل‌های پرطرفدار است که اگر بتوانید بسته بندی مناسب‌تری برای آن طراحی کنید، قطعا شاهد رشد فروش آن خواهید بود. طراحی بسته محصول برای خشکبار مانند بادام هندی تنها با هدف افزایش فروش صورت نمی‌گیرد بلکه یک بسته بندی خوب جابه‌جایی محصول را نیز ساده‌تر می‌کند. برای ساخت پاکت انواع آجیل مانند طراحی بسته بندی پاکت آلو خشک حتما از یک طراح حرفه ای کمک بگیرید.

نمونه طراحی بسته بندی بادام هندی

در گالری زیر چندین نمونه بسته بندی بادام هندی را مشاهده می‌کنید. در نمونه کار طراحی بسته بندی بادام هندی، استفاده از رنگ‌های متنوع تاثیر بسیار زیادی در جلب توجه مخاطب خواهد گذاشت.

انواع طراحی بسته بندی بادام هندی

 • بسته‌بندی کارتنی
 • بسته‌بندی جعبه‌ای
 • بسته‌بندی مقوایی
 • بسته‌بندی پاکتی
 • بسته‌بندی نایلون یا پلی اتیلن
 • بسته‌بندی سلفونی
 • بسته‌بندی ساشه و تک نفره سلفونی
 • بسته‌بندی شیشه‌ای
 • بسته‌بندی فلزی
 • بسته‌بندی کادویی

قوانین طراحی بسته بندی بادام هندی

بسته‌بندی بادام هندی باید ساده و در عین حال جذاب باشد. رعایت اصل سادگی یکی از مهم‌ترین اصول طراحی بسته‌بندی بادام هندی است. بسته‌بندی‌هایی که عناصر اضافی (نمادها و اطلاعات) بر روی آن‌ها درج می‌شود، حواس مشتریان را پرت کرده و احساسات متناقضی را در آنان به وجود می‌آورد. انتخاب فونت مناسب هم بسیار مهم است. کسب اطلاعات محصول همچون نام برند تولیدکننده، وزن و قیمت باید به راحتی برای افراد قابل خواندن باشد.

انتخاب پالت رنگی مناسب و جذاب نیز در طراحی روی جعبه بادام هندی مهم شناخته می‌شود. رنگ‌های سفید، کرمی، قهوه‌ای، سبز و زرشکی هارمونی جذابی با یکدیگر دارند. در قسمت بالایی بسته‌بندی، بهتر است نام برند با رنگ‌‌هایی مانند قرمز یا مشکی و با فونتی بزرگ‌ نوشته شود. همچنین به منظور جلب توجه بیشتر افراد به نام برند، می‌توان آن را درون یک شکل هندسی همچون دایره، مستطیل یا مربع قرار داد. علاوه بر این باید تصویر محصول بر روی بسته‌بندی وجود داشته باشد تا افراد محتوی درون آن را بسیار سریع تشخیص دهند. اما در صورت شفاف بودن بسته‌بندی، نیازی به درج تصویر محصول بر روی بسته‌بندی نیست.

قیمت طراحی بسته بندی بادام هندی

در شرکت میانبر انواع طراحی بسته بندی از قبیل طراحی بسته بندی بادام هندی انجام می‌شود. هزینه طراحی بسته بندی بادام زمینی از 7 میلیون تا 11 میلیون انجام می‌شود، البته باید گفت این هزینه به عوامل از قبیل موارد زیر بستگی دارد.

 1. با چه پلتفرمی (نرم افزاری) طراحی شود
 2. جنس به کار رفته در بسته بندی 
 3. برند بودن کار
 4. شکل جدید یا آماده
 5. طراحی دستی
 6. مهارت‌های طراح

سفارش طراحی بسته بندی بادام هندی

سفارش طراحی بسته بندی بادام هندی به سادگی مانند طراحی بسته بندی بادام زمینی انجام می‌شود. برای انجام آن ابتدا لازم است تا با کارشناسان خبره ما تماس بگیرید و خواسته دقیق خود را عنوان کنید. در نهایت طراحان موفق ما در این حوزه می‌توانند محصولی بی‌نظیر را برای شما به ارمغان آورند که باعث جلب رضایت مشتری و حاشیه سود بیشتر برای شما بشود.

5/5 - (5 امتیاز)