طراحی بسته بندی چیپس که یکی از پرطرفدارترین تنقلات و خوراکی‌ها در میان افراد است، به معنای طراحی پاکت چیپس‌های کارخانه‌ای یا طراحی بسته بندی چیپس خانگی است. نحوه بسته بندی پفک و چیپس، تاثیر زیادی در میزان فروش این محصولات خوراکی دارد. طبیعتا هرچه طراحی بسته بندی خشکبار و آجیل جذاب‌تر باشد، راحت‌تر می‌توانند توجه افراد به ویژه کودکان را به خود جلب کنند. ارائه طرح‌های جدید برای بسته بندی خلاقانه چیپس نیازمند تجربه و سابقه طولانی در زمینه طراحی بسته بندی محصولات است. مفتخریم که طراحان بسته بندی ما سال‌ها در این زمینه کسب تجربه کرده‌اند و طراحی بسته هرگونه تنقلاتی مانند طراحی پاکت تخمه را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند.

  • انواع طراحی بسته بندی چیپس
  • بسته‌بندی پاکتی
  • بسته‌بندی کاغذی
  • بسته‌بندی پلاستیکی
  • بسته‌بندی بالشتی

قیمت طراحی بسته بندی چیپس

چیپس خوراکی محبوب کودکان و حتی بزرگسالان است و فروش خوبی دارد. تعرفه طراحی بسته بندی چیپس توسط اینپک چیزی بین 7.200.000 تومان الی 10 میلیون تومان است. اگر می‌خواهید سفارش دیزاین پکیج چیپس را به اینپک بدهید، بهترین طرح را برای بسته بندی های شما ایجاد می‌کنیم. بهای پکیجینگ دقیق بر اساس پارامتر های زیر مشخص می‌شود:

  • رنگ به کار رفته روی بسته ها
  • سایز، جنس و تعداد بسته های سفارش داده شده
  • سبک طراحی انجام شده 

قوانین طراحی بسته بندی چیپس

طراحی بسته‌بندی چیپس باید به گونه‌ای انجام شود که از آن در برابر آسیب‌های فیزیکی، رطوبت، تابش شدید نور و… محافظت کند. طبیعتا دستیابی به این هدف، در گروی استفاده از موادی باکیفیت و مقاوم است. ذکر اطلاعات مهم مانند تاریخ انقضا، محتوای بسته، محل تولید و دستورالعمل مصرف بر روی بسته‌بندی، جهت اطلاع بیشتر مشتریان از جزئیات آن نیز بسیار مهم است. این اطلاعات به مشتریان کمک می‌کنپند تا به خوبی در رابطه با خرید و نحوه مصرف محصول تصمیم‌گیری کنند. استفاده از مواد قابل بازیافت در طی این فرایند، نوعی توجه به مسائل محیط زیستی محسوب می‌شود. طراحی پکیجنیگ چیپس باید حاوی عناصر شناسایی برند مانند لوگو و نام آن باشد تا به این‌صورت، تشخیص را برای مشتریان آسان‌تر سازد. بسته‌بندی این محصول باید قابلیت حفظ تازگی و کیفیت آن را نیز در خود داشته باشد. ( از جمله محافظت از طعم و رنگ آن در تماس با هوا یا رطوبت ) در کنار ظاهر جذاب و متفاوتِ بسته‌بندی چیپس که می‌تواند توجه مشتریان را به خود جلب کند، طراحی بسته‌بندی‌ باید به نحوی انجام شود که حمل و نقلِ آن را آسان و خطر وارد شدن هرگونه آسیب به این محصول را  نیز کاهش دهد.

سفارش طراحی بسته بندی چیپس

سفارش طراحی بسته بتدی چیپس به راحتی با تیم قدرتمند و خلاق در شرکت میانبر قابل انجام است. در دنیای امروزه رنگ و تبلیغات کاربردی می‌تواند مشتری بیشتری برای محصول جذب کند. همچنین بسته بندی محصول را می‌توان یکی از روش‌های موثر تبلیغ دانست که شما می‌توانید از این فرصت طلایی استفاده کنید تا بتوانید جلب توجه افراد بیشتری را در دستور کار خود قرار دهید تا حاشیه سود بیشتری نصیب شما شود.

5/5 - (1 امتیاز)