طراحی بسته بندی کشمش یک راهکار اقتصادی برای افزایش فروش این خشکبار و افزایش صادرات کشمش صادراتی است. تعداد زیادی کارخانه بسته بندی کشمش در حال حاضر در حال فعالیت هستند و این نشان دهنده تاثیر زیاد بسته بندی و طراحی کارتن کشمش در میزان فروش این آجیل است.

کشمش نوعی آجیل و خشکبار است که به عنوان سوغات در شهرهای مذهبی چون مشهد یا قم فروش بسیار بالایی دارد از همین‌رو چگونگی بسته بندی مویز و کشمش همانند طراحی بسته بندی پسته بسیار پراهمیت خواهد بود. اگر برای طراحی بسته محصول برای آجیل و خشکبار نیاز به یک طراح بسته بندی حرفه‌ای دارید، با ما تماس بگیرید.

نمونه بسته بندی کشمش

نمونه کارهای بسته بندی کشمش را ببینید.

انواع بسته بندی کشمش

قیمت طراحی بسته بندی کشمش

بهای دیزاین بسته بندی کشمش بر اساس فروش داخلی یا صادراتی متفاوت است. به طور کلی قیمت طراحی پکیج کشمش از 7.200.000 تا 10.000.000 تومان است. شاخصه هایی که بر اساس آن بهای پکیجینگ مشخص می‌شود:

قوانین طراحی بسته بندی کشمش

کشمش، محصولی است که مدل‌ها و رنگ‌های مختلفی دارد و صادرات آن بسیار انجام می‌شود. بنابراین باید برای هر یک، بسته‌بندی‌های اختصاصی طراحی شود. در طراحی بسته‌بندی کشمش در درجه اول باید به مقاومت بالای بسته در مقابل وزن و سنگینی محصول توجه داشت. چرا که کشمش جزو خشکباری است که نسبت به حجمش وزن بالایی دارد.

 بر همین اساس لازم است بسته‌بندی آن استحکام و کیفیت خوبی در برابر وزن آن داشته باشد تا زمان جابه‌جایی و صادرات آسیبی نبیند.

ایمن بودن در برابر عوامل محیطی، منحصر به فرد بودن جلوه بصری، قرار دادن لوگو در اشکال هندسی و جای مناسب، داشتن تم رنگی متناسب با هویت بصری و شخصیت برند و درج اطلاعات لازم با فونت مناسب (تاریخ انقضا و تولید و وزن) از مهم‌ترین خصوصیات یک طراحی ناب و جذاب کشمش است.

دیده شدن نوع محتویات درون آن، باز شدن بسته‌بندی به صورت آسان، استفاده از رنگ گرم در زمینه کار، سبک و قابل حمل بودن و ماندگاری بالایی از دیگر فاکتورهای مهم است که باید در طراحی بسته‌بندی کشمش به آن توجه داشت. علاوه بر این از آنجایی که کشمش محصولی صادراتی هم است، باید به زبان کشور هدف در طراحی بسته‌بندی دقت کرد؛ اطلاعات روی بسته‌بندی باید به دو زبان (کشور هدف) نوشته شود.

هنگامی‌که طراحی بسته‌بندی کشمش زیبا و اصولی باشد در عرصه تجارت می‌توان به شکل هوشمندانه‌تری عمل کرد و به نوعی برندسازی انجام داد. در نتیجه می‌توان فروش بالایی داشت.

سفارش طراحی بسته بندی کشمش

سفارش طراحی بسته بندی کشمش خود را به طور واضح و شفاف برای کارشناسان ما شرح دهید تا آن‌ها بتوانند بهترین مشاوره و در نهایت جذاب‌ترین محصول را برای کشمش مرغوب شما به ارمغان آورند. همچنین میانبر طراحی بسته بندی میوه خشک را هم در لیست خدمات خود ارائه کرده است.

5/5 - (3 امتیاز)