یکی از مهم‌ترین مواردی که عموما در پروژه‌های سئو به آن توجه کافی نمی‌شود سئو تکنیکال است. منظور از سئو فنی مجموعه روش‌هایی است که با استفاده از آن‌ها باعث بهبود روند کروال کردن وب سایت می‌شود. کارشناس سئو باید توانایی درک موضوعات فنی وب سایت را داشته باشد تا با ارائه این موارد به طراح سایت بتوانید باگ‌های موجود در وب سایت را رفع کنید. تمام فعالیت‌هایی که در درون وب سایت که جزو دسته بندی طراحی سایت و کارهای فنی به حساب می‌آید را می‌توان سئو تکنیکال در نظر گرفت. وب سایت‌های گوناگونی در حال حاضر وجود دارد که باگ‌های سئویی تکنیکال را به شما گوشزد می‌کنند. در بخش ابزارهای سئو می‌توانید با این ابزارها آشنا شوید. سئو تکنیکال خود از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است. افزایش سرعت لود وب سایت، رفع خطاهایی ساختاری وب سایت، جایگذاری مناسب المان‌ها در وب سایت، طراحی مطابق بر اساس روشی که کراولرهای گوگل بتوانند به راحتی صفحات وب سایت را مشاهده کنند و… .

رعایت کردن اصول سئو تکنیکال در هر پروژه‌ای به شما این کمک را خواهد کرد که با کاهش هزینه‌های لینک سازی وب سایت خود را در مدت زمان کوتاه‌تری در میان نتایج صفحه اول گوگل مشاهده کنید. به نوعی می‌توان گفت که با رعایت کردن سئو فنی شما به راحتی می‌توانید کاهش هزینه مناسبی را در پروژه سئو خود داشته باشید. مشاوره سئو اگر به درستی بخواهد پیش برود نیاز است که در همان قدم اول ساختار و ب سایت را بر اساس اصول سئو تکنیکال مورد بررسی قرار دهد. اگر نیاز به خدمات سئو به ویژه سئو فنی دارید می‌توانید با شماره 09158989340 تماس حاصل کنید همکاران ما در استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر آماده ارائه خدمات به شمایند.

همه وب سایت‌ها نیاز به سئو فنی دارند؟

بله، اگر وب سایتی ساختار سئو فنی مناسبی نداشته باشد به جرات می‌توان گفت که گوگل این وب سایت را زیاد جدی نخواهد گرفت.

سئو تکنیکال کمکی به بهبود جایگاه می‌کند؟

مشخصا بله، با رفع خطاها و مشکلات فنی وب سایت کمکی بزرگ به وب سایت خود در جهت دیده شدن بیشتر در نتایج و به تبع آن افزایش جایگاه خواهید داشت.

4.8/5 - (6 امتیاز)

2 پاسخ

  1. با اینکه حجم مقاله خیلی زیاد نبود ولی با این وجود تمامی سرفصل ها پوشش داده شده بود. اینکه من میتونم از همین صفحه به چند تا مطلب دیگه ام با یک کلیک ساده روی یک متن دست پیدا کنم بنظرم ارزش صفحه رو دوچندان کرده بود. در کل عالی بود مرسی👌👌

  2. من خودم در زمینه سئو تکنیکال مشغول به کار هستم و بهتون اطمینان میدم، به دلیل بودن این حوزه توی ایران، خیلی کم پیش میاد وبسایت ها و حتی وبسایت های معروف از لحاظ ساختاری سئو شده باشند. بنابراین اگر سایت به معتبری اینجا این امکانات رو ارائه میدن، باید بدونین که خیلی با ارزش هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *