سئو در تبریز

سئو در تبریز به معنای بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو است که باعث می‌شود رتبه کیوردهای وب‌سایت در شهر تبریز بهبود یابد. با ارتقای رنکینگ وب‌سایت در گوگل، ترافیک ارگانیک بیشتری از مشتریان وارد سایت می‌شوند و به خرید می‌پردازند. استودیو بازاریابی میانبر به عنوان بهترین شرکت سئوکار تبریز دارای تیمی با تجربه از کارشناسان سئو است و خدمات SEO را به همراه مشاوره سئو در تبریز برای کسب و کار ها ارائه می‌دهد.  

سئو وب سایت در تبریز

خدمات سئو در تبریز توسط میانبر؛ کامل و موثر

خدمات سئو تبریز (SEO services in Tabriz)؛ شامل مراحلی است که در سه دسته بندی سئوی خارجی، داخلی و تکنیکال بر روی وب سایت انجام می‌شود. شرکت متخصص سئوی میانبر با استفاده از بهترین ابزار های سئو و تدوین استراتژی برتر سئو، خدمات موثری در زمینه بهبود سئوی وب‌سایت انجام می‌دهد. شرکت ما خدمات سئو در مشهد را با تخفیف های ویژه انجام می‌دهد. شما همچنین میتوانید جهت سفارش سئو از سایت آقای محمد عباس زاده دیدن نمایید.

خدمات بک لینک

برای کسب Domain Authority مناسب برای رقابت با سایت های دیگر، خدمات دریافت انواع بک‌لینک انجام می‌شود. به این طریق سرعت رتبه گرفتن افزایش می‌یابد.

رفع جریمه وب سایت

گاهی اوقات به دلیل نقض spam policies شرکت گوگل صفحات وب‌سایت جریمه یا اصطلاحا پنالتی می‌شوند. یکی از خدمات سئو تبریز حل این مشکل است. 

تولید helpful content

محتوا پادشاه است و گوگل توجه ویژه‌ای به تولید محتوای ارزشمند دارد. شرکت میانبر برای خدمات سئو سایت در تبریز این سرویس قدرتمند را ارائه کرده است.

تاپیکال اتوریتی

به وجود آوردن Topical Authority از خدمات سئو وب سایت تبریز است که دارای تاثیر قدرتمندی بر کسب رتبه نزد گوگل است.

برطرف کردن رقابت داخلی

تولید محتوای مفید بر اساس User Intent رقابت داخلی ایجاد نمی‌کند. محتوای مشکل دار سایت را استاندارد می‌کنیم تا کنیبال و رقابت داخلی از بین برود.

تعریف ساختار محتوایی

تدوین استراتژی محتوایی درست با توجه به جنس کسب و کار و رقبای آن تعیین می‌شود. یک نمونه از ساختار های محتوایی مشهور پیلار کلاستر است.

لینک‌سازی داخلی اصولی

داشتن یک استراتژی درست در ایجاد لینک های داخلی وبسایت، ارتباط و ساختار معنایی سایت را بهتر به گوگل معرفی می‌کند. 

خدمات افزایش سرعت سایت

ما با بهینه سازی پارامتر های CLS-INP-FCP-LCP سرعت و کیفیت لود وب‌سایت را افزایش می‌دهیم تا کاربر راحت تر با سایت تعامل کند و UX ارتقا یابد.

اصلاح UI و UX سایت

تجربه کاربری و رابط کاربری دو موردی هستند که در سئوی سایت در تبریز بسیار تعیین کننده هستند. ما این دو را مطابق با اصول سئو بهینه‌سازی می‌کنیم.

قیمت سئو سایت در بزرگ‌ترین قطب اقتصادی منطقهٔ آذربایجان ایران؛ ارزنده و به صرفه

هزینه سئو در تبریز (SEO price in Tabriz)؛ وب سایت در تبریز تعرفه‌ای است که بابت ارتقای رتبه سایت در گوگل می‌پردازید و از 15 میلیون تومان تا 25 میلیون تومان است. طرح های هزینه سئو در تبریز به این شکل تعیین شده‌اند:

پلن برنزی سئو

سه ماهه
15.000.000 تومان
 • آنالیز وب سایت
 • تحقیق کلمات کلیدی
 • طراحی اولیه وب سایت
 • تولید عکس
 • تولید محتوای متنی
 • سئو داخلی

پلن نقره ‌ای سئو

شش ماهه
20.000.000 تومان
 • آنالیز وب سایت (کامل) + مشاوره 
 • تحقیق کلمات کلیدی (5 حوزه)
 • طراحی کامل وب سایت 
 • تولید عکس‌
 • تولید محتوای متنی
 • سئو داخلی + سئو فنی

پلن طلایی سئو

نه ماهه
25.000.000 تومان
 • آنالیز وب سایت + مشاوره حضوری
 • تحقیق کلمات کلیدی (تمام حوزه‌ها)
 • طراحی وب سایت + پشتیبانی سالانه
 • تولید عکس‌ + ویدئو
 • تولید محتوای متنی
 • سئو داخلی + سئو فنی + سئو خارجی

مشاوره سئو در مرکز استان آذربایجان شرقی؛ سریع و موثر

مشاوره سئو تبریز (SEO consulting in Tabriz)؛ به معنای این است که سایت از لحاظ استاندارد های گوگل و سئو بررسی می‌شود و ایرادات احتمالی را پیدا گزارش می‌شود. رفع ایرادات و اجرای دستورالعمل های سئو به عهده مشتری است. برای شرکت در جلسات مشاوره سئو در تبریز لازم است که با بهینه سایت برای موتورهای جستجو آشنایی داشته باشید. خدماتی که ما برای مشاوره سئو سایت در تبریز ارائه می‌دهیم شامل این موارد هستند:

 • بررسی ساختار سایت
 • ارائه راه حل هایی برای بهینه سازی لینک سازی داخلی
 • مشاوره برای بهبود سرعت سایت
 • تدوین استراتژی رپورتاژ آگهی
 • تهیه و ارائه لیست ایرادات سایت در تمام بخش های سئویی

برای دریافت خدمات سئو به صورت مشاوره از طریق شماره تماس های اعلام شده با ما تماس بگیرید. مشاوره سئو توسط مهندس کاوه ملاکی انجام خواهد گرفت.

نمونه کارهای سئو در تبریز

نمونه کارهای سئو در شهر تبریز توسط تیم سئو آژانس دیجیتال مارکتینگ میانبر

مراحل سئو وب‌سایت در تبریز

تیم سئو حرفه‌ای میانبر با داشتن سال ها تجربه در بهینه سازی سایت های مختلف خدمات ارزشمندی در این زمینه ارائه کرده است. مراحلی که ما برای سئوی سایت طی می‌کنیم حاصل تجربه و تخصص ما هستند.
مراحل سئو وب‌سایت در تبریز به این ترتیب هستند:

مرحله اول: تحلیل سئوی سایت

در مرحله نخست سئو در تبریز وبسایت را از نظر وضعیت فعلی سئوی آن بررسی می‌کنیم تا شناخت تقریبی از مراحل آینده به دست آید.

مرحله دوم: کیورد ریسرچ

کیورد ریسرچ به معنای تحقیق و انتخاب کلمات کلیدی مناسب است که کاربران با جستجوی آن ها در گوگل وارد سایت می‌شوند.

مرحله سوم: تحلیل رقبا

آنالیز سئو سایت رقبا به وسیله ابزار های سئو انجام می‌شود. تحلیل سایت رقبا اهمیت بالایی دارد و مشخص می‌کند برای کسب رتبه چقدر زمان و منابع لازم است.

مرحله چهارم: استراتژی سئو

مراحل بهینه‌سازی سایت تحت عنوان استراتژی سئو تعیین می‌شود. استراتژی سئو شامل مرحله بندی در بخش های on page-off page-technical است.

مرحله پنجم: اجرای سئوی تکنیکال

سئوی تکنیکال با رعایت نکاتی که استاندارد و بروز هستند انجام می‌شود. آخرین تکنیک های سئو سایت در تبریز برای افزایش سرعت وب‌سایت اجرا می‌شوند.

مرحله ششم: اجرای سئوی داخلی

سئوی داخلی به معنای مراحلی از بهینه سازی است که مستقیما روی وب سایت انجام می‌شود و شامل تولید محتوا، تعیین ساختار و لینک سازی داخلی است.

مرحله هفتم: اجرای سئوی خارجی

سئوی خارجی به معنای انجام مراحلی از بهینه سازی است که در خارج از سایت اتفاق می‌افتد و شامل به دست آوردن بک لینک و ایجاد کمپین رپورتاژ است.

مرحله هشتم: پایش رتبه

برای بهبود فرایند سئو سایت تبریز رتبه کلمات کلیدی به طور پیوسته بررسی می‌شود تا بهینه سازی های لازم در استراتژی سئو اعمال شوند.

مرحله نهم: ارائه گزارش دوره‌ای

گزارشات سئو به طور منظم و ماهانه به مشتری تحویل داده می‌شود تا به طور کامل در جریان پیشرفت سئوی سایت قرار بگیرد.

اهمیت SEO برای کسب و کار های هستهٔ مرکزی کلان‌شهر تبریز

محمد علی نیازی کارشناس سئوی میانبر می‌گوید:

سئوی سایت برای تمام بیزینس های شهر تبریز یک ضرورت است. هر روز کسب و کار های بیشتری به فضای آنلاین می‌پیوندند و این به معنای فرصتی است که از رونق فروش آنلاین به دست آمده است. هر کسب و کاری که سریع تر اقدام به سئوی وبسایت در تبریز نماید، در آینده کار راحت تری در مقابل رقبا خواهد داشت. بیزینس ها می‌توانند با سئو بیشتر در معرض دید مشتریان خود باشند و این گونه درآمد خود را افزایش دهند.

بهترین شرکت سئو در تبریز

بهترین شرکت سئو در تبریز (The best SEO company in Tabriz)؛ اگر برای یافتن بهترین شرکت سئوکار در تبریز جستجو می‌کنید، میانبر بهترین گزینه ای است که دارید. آژانس خلاق میانبر با داشتن نیرو های مجرب در بخش سئوی سایت می‌تواند با هزینه‌ای اندک و به صرفه بهترین نتایج را در سئو به دست آورد. مدیریت بهینه منابع در جهت رسیدن به نتیجه از ویژگی های بارز شرکت ما است که در کنار نتیجه بخشی در زمان اندک، همکاری با ما را توجیه می‌کند. تیم میانبر با داشتن سابقه موثر سئو در تبریز آماده است تا تمام انواع وب سایت های مختلف را بهینه سازی نماید.

کیفیت و کارایی را با میانبر تجربه کنید تا با اطمینان در مسیر رشد کسب و کار خود گام بردارید. ما جدیدترین و موثر ترین متد های سئو در شهر تبریز را به کار می‌بریم تا بهترین نتایج حاصل شوند.

شرکت سئو در زاهدان خدمات حرفه ای را با قیمت مناسب به شما ارائه می‌دهد.

مزیت‌های سئو در سومین شهر بزرگ ایران

مزیت‌های سئو در سومین شهر بزرگ ایران (Advantages of Tabriz SEO)؛ در ادامه بیان شده اند.

سئو رایگان است 

برای نمایش داده شدن در رتبه های برتر گوگل تنها به محتوای ارزشمند و ارائه آن در یک قالب مناسب نیاز است. تنها هزینه تیم سئو را خواهید پرداخت.

SEO هدفمند است

با سئو وب سایت در تبریز می‌توان افراد خاصی را برای ورود به سایت انتخاب کرد. افرادی که برای خرید کالا و خدمات از کسب و کار آماده هستند.

افزایش اعتبار برند

یکی از نتایج سئو در تبریز افزایش اعتبار برند است که در نتیجه نمایش داده شدن در رتبه های برتر به وجود می‌آید. افراد به سایت های برتر بهتر اعتماد می‌کنند.

آژانس میانبر متخصص سئو کردن کدام وب سایت ها در تبریز است؟

شرکت تبلیغات و برندینگ پویا پردازان میانبر با استفاده از تیم سئوی خود که متشکل از مدرسین سئوی حرفه‌ای و کارشناسان seo کارآمد است، خدمات کاملی در رابطه با بهینه سازی وب سایت ارائه می‌دهد که شامل انواع وب سایت ها است:

ما در سئو کردن این سایت ها تخصص داریم: 1. شرکتی  2. فروشگاهی  3. وردپرسی  4. سئو محلی (local seo) 5. خبری  6. پزشکی  7. خدماتی 

تمام این سایت ها در خدمات سئو تهران پوشش داده شده اند.

نظرات مشتریان خدمات سئو وب سایت در تبریز

سئو وب‌سایت تبریز با آژانس میانبر نتایج درخشانی داشته است. در ادامه نظرات چند مشتری در مورد خدمات سئوی میانبر را ملاحظه می‌کنید.

حسام جلائیان؛ وب سایت آلتون نتورک

تشکر از تیم میانبر که توانستند در کمتر از چهار ماه فروش وب سایت رو به خوبی افزایش دهند.

منصوره یوسفی؛ وب سایت کوچینگ

طراحی سایت و سئوی آن توسط میانبر توانست بازار هدف ما که حوزه کوچینگ است را به دست آورد.

مهندس بیرقداری؛ آکادمی شهریار

میانبر با سئوی سایت توانست میزان استقبال مشتریان از خدمات و محصولات ما را افزایش دهد.

ثبت سفارش سئو در شهر تبریز

آژانس برندینگ میانبر برای دریافت پروژه سئوی سایت های مختلف آماده است. ما سئو و دانش تبلیغات و برندینگ را به کار می‌گیریم تا درآمد شما افزایش یابد. برای سفارش خدمات سئو در تبریز با ما تماس بگیرید یا فرم مقابل را پر کنید.

تلفن تماس: 09158989340

سوالات متداول خدمات سئو سایت در تبریز

بسته به پلن سفارش داده شده بین پانزده تا بیست و پنج میلیون در ماه متفاوت است.

بله ما برای همکاری قرارداد سئو منعقد می‌کنیم و تضمین ارائه می‌دهیم که نتیجه مطلوب حاصل شود.

4.4/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *