طراحی سایت هنری با قیمت مناسب و طراحی حرفه‌ای، سفارش طراحی انواع سایت هنری با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت. امروزه با رایج شدن خدمات اینترنتی و تمایل همگان به گشت و گذار در فضای وب، کسب و کارهای گوناگونی وبسایت‌های مخصوص خود را تاسیس کرده‌اند تا بتوانند از این راه نیز به مشتریان و مخاطبان خود خدمات ارائه دهند. از این رو هر روزه می‌توانید شاهد طراحی سایت‌های گوناگون با موضوعات مختلف و برای همه کسب و کارها باشید. فعالیت در فضای مجازی و داشتن یک وبسایت حرفه‌ای می‌تواند به تمام کسب و کارها کمک کند که نمونه کارها و محصولات خود را بهتر معرفی کرده و در اختیار کاربران قرار دهند. علاوه بر این داشتن یک وبسایت مناسب به شما کمک خواهد کرد که مخاطبان بیش‌تری جذب کرده و فروش خود را افزایش دهید.

خدمات طراحی سایت هنری خود را از بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ دریافت کنید.

گرچه طراحی سایت و سفارش آن به کمی سرمایه اولیه نیاز دارد؛ با این وجود می‌توانید اطمینان کامل داشته باشید که با فعالیت صحیح و حرفه‌ای و پس از مدت زمان کمی می‌توانید تمام آن هزینه‌ها را بازگردانید. طراحی سایت و فعالیت حرفه‌ای در آن همچنین می‌تواند آگاهی از برند شما را نیز افزایش دهد. از جمله انواع وبسایت‌ها که هر روزه می‌توانیم شاهد افزایش آن باشیم سایت‌های هنری هستند. موضوع اصلی سایت‌های هنری همانطور که از نامشان پیداست درباره هنرهای روز است. البته مدیران سایت‌های هنری اهداف گوناگونی از سفارش و طراحی وبسایت خود دارند. طراحی سایت هنری می‌تواند مزایای زیادی به دنبال داشته باشد. برخی از مزایای مهم طراحی سایت برای موضوعات هنری را در ادامه بررسی می‌کنیم:

به نمایش گذاشتن هنر خود در فضای آنلاین

در گذشته افراد برای مشاهده هنرهای روز از جمله نقاشی، عکاسی، و صنایع دستی به موزه‌ها و نمایشگاه‌های هنری مراجعه می‌کردند. اما امروزه با توسعه اینترنت و دسترسی همگان به آن دیگر تنها راه مشاهده هنر مراجعه به نمایشگاه‌ها نیست. امروزه هنرمندان می‌توانند با داشتن یک وبسایت هنری تمام نمونه کارها و آثار خود را در آن قرار دهند. وجود یک وبسایت هنری حرفه‌ای به هنرمندان این امکان را می‌دهد که به راحتی بهترین آثار خود را به نمایش گذاشته و به مردم اجازه دهند که بسیار راحت‌تر با آن‌ها و هنرشان آشنا شوند. البته که داشتن سایت هنری تنها به نمایش هنر منتهی نمی‌شود و می‌تواند کاربردها و امکانات دیگری نیز داشته باشد که در ادامه به بررسی بیش‌تر آن می‌پردازیم.

ایجاد فروشگاه آنلاین در طراحی سایت هنری

بسیاری از هنرمندان آثار هنری خود را از راه‌های گوناگون به فروش می‌رسانند. در گذشته این کار در نمایشگاه‌های هنری انجام می‌شد. اما همانطور که می‌دانید امروزه بسیاری از افراد تمام مایحتاج و لوازم مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی خریداری می‌کنند. تفاوتی نمی‌کند که هنر شما نقاشی، عکاسی، و یا ساخت صنایع دستی و المان‌های هنری تزئینی باشد؛ در هر صورت می‌توانید بهترین آثار خود را در سایت هنری خود به فروش رسانید. مطمئن باشید که با کمی فعالیت هدفمند در وبسایت خود نه تنها مخاطبان بیش‌تری را جذب خواهید کرد، بلکه می‌توانید فروش بیش‌تری هم داشته باشید.

ارتباط با مخاطبان علاقمند به هنر

از دیگر مزایای طراحی سایت هنری داشتن ارتباطی موثر و هدفمند با جامعه علاقمندان به هنر است. کسانی به حقیقتاً به هنر علاقمند هستند از هر فرصتی برای ارتباط بیش‌تر با هنرمندان مورد علاقه خود استفاده می‌کنند. با داشتن یک سایت حرفه‌ای و مناسب نه تنها می‌توانید با علاقمندان به این حوزه ارتباط برقرار کنید، بلکه می‌توانید ار نظرات و پشنهادات آن‌ها نیز استفاده کنید. تنها کافیست از فرم‌های مناسب در سایت استفاده کرده و راه‌های ارتباطی خود را در آن قرار دهید. می‌توانید در سایت هنری خود اطلاعیه‌های مربوط به نمایشگاه‌ها و شوهای هنری را نیز قرار دهید.

درج اخبار و اطلاعات مرتبط با هنر

یکی دیگر از مزیت‌های داشتن یک سایت هنری حرفه‌ای امکان اطلاع‌رسانی درباره اخبار و موضوعات روز در دنیای هنر است. مخاطبانی که به دنبال مطالب مرتبط با هنر هستند ممکن است هر روزه سایت شما را برای یافتن اخبار روز دنبال کنند. می‌توانید در سایت هنری خود تمام اطلاعات لازم درباره هنری خاص را قرار دهید تا علاقمندان بتوانند از آن‌ها استفاده کنند. به طور مثال اگر در زمینه موسیقی فعالیت دارید می‌توانید اطلاعات جالب درباره سازهای مختلف موسیقی و تاریخچه هر یک را در سایت منتشر کنید. مطمئن باشید مخاطبان شما از این روند استقبال خواهند کرد.

آموزش هنر به علاقمندان با طراحی سایت هنری

بسیاری از هنرمندان در زمینه آموزش نیز فعالیت دارند و سعی می‌کنند به علاقمندان مطالب هنری را بیاموزند تا قدمی در مسیر توسعه و رشد هنر بردارند. اگر شما نیز می‌خواهید در این مسیر قدم بردارید می‌توانید از امکانات سایت خود برای آموزش به علاقمندان استفاده کنید. به طور مثال می‌توانید مقالات یا کلیپ‌هایی از مراحل ساخت سازه‌های هنری تهیه کرده و آن‌ها را در سایت منتشر کنید. علاوه بر این اگر قصد راه‌اندازی دوره‌های هنری را داشته باشید می‌توانید زمان و مکان مربوطه را در سایت خود اطلاع‌رسانی کرده و حتی ثبت نام را نیز به صورت اینترنتی انجام دهید.

نکات طلایی در طراحی سایت هنری

همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم امروزه کسب و کارهای بی‌شماری از بستر اینترنت برای توسعه و رشد بیش‌تر کار خود استفاده می‌کنند. علاوه بر این هنرمندان و شرکت‌های هنری زیادی نیز به پتانسیل بالای فضای مجازی پی برده و از آن بهره می‌برند. در چنین شرایطی اگر شما نیز قصد فعالیت در اینترنت را داشته باشید نمی‌توانید به همین آسانی در رقابت میان دیگر سایت‌های مشابه پیروز شوید. اگر می‌خواهید با طراحی سایت هنری به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا کرده و شمار مخاطبان خود را افزایش دهید بهتر است از نکات طلایی برای جذاب‌تر و کاراتر کردن سایت خود استفاده کنید. آن چیزی که می‌تواند سایت هنری شما را از وبسایت‌های دیگر رقیبان متمایز کند خلاقیت و توجه به نیازها و علاقه‌مندی‌های مخاطبان است.

بهتر است اشاره داشته باشیم که رعایت نکات مهم برای داشتن یک وبسایت حرفه‌ای و جذاب تنها در مرحله طراحی خلاصه نمی‌شود. اگر می‌خواهید بهترین سایت هنری را داشته باشید باید در مدیریت آن نیز هدفمند و هوشمندانه عمل کنید. در ادامه برخی از نکات بسیار مهم برای طراحی وبسایت هنری تاثیرگذار را بررسی می‌کنیم:

از عکس‌های حرفه‌ای استفاده کنید

در بسیاری از سایت‌های هنری تصاویر گوناگون و عکس‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند. اگر می‌خواهید کاربران خود را راضی نگه داشته و تعداد مخاطبان خود را افزایش دهید توصیه می‌کنیم که از عکس‌های باکیفیت در اندازه‌های مناسب استفاده کنید. استفاده از تصاویر تار و نامناسب تنها موجب نارضایتی مشتریان شما خواهد شد. البته بهتر است اشاره کنیم که هر اندازه حجم و اندازه تصاویر شما بزرگ‌تر باشند فضای بیش‌تری از سایت شما اشغال خواهد شد. این مسئله بدین معناست که ممکن است با استفاده از تصاویر بیش از حد سرعت سایت به هنگام بارگذاری کاهش پیدا کند که می‌تواند تاثیرات منفی برای وبسایت شما به دنبال داشته باشد. از این رو توصیه می‌شود که این نکته را نیز به هنگام آپلود تصاویر مدنظر داشته باشید.

ظاهر سایت را دست کم نگیرید

یکی از نکات بسیار مهمی که می‌تواند سرنوشت سایت هنری شما را تعیین کند ظاهر گرافیکی و قالب سایت است. ظاهر سایت اولین چیزی است که می‌تواند نظر کاربر را به هنگام ورود به خود جلب کند. البته ظاهر سایت مسئله‌ای است که در تمام انواع وبسایت‌های اینترنتی مهم و تاثیرگذار است. اما این موضوع در سایت‌های هنری به دلیل ماهیتی که دارند اهمیت بسیار بیش‌تری پیدا می‌کند. اگر ظاهر سایت شما به هم ریخته و نامناسب باشد کاربران به هیچ وجه از ان بازدید نخواهند کرد و به محض مشاهده سایت از آن خارج خواهند شد. از این رو به شدت توصیه می‌شود که برای ظاهر سایت خود اهمیت زیادی قائل باشید تا بتوانید نظر مخاطبان را به خود جلب کنید. اگر سایتی جذاب و زیبا داشته باشید بازدیدکنندگان به مشاهده دیگر صفحات سایت و گشت و گذار در آن تشویق خواهند شد.

آثار و نمونه کارها را به درستی تقسیم کنید

تقسیم‌بندی صحیح  و مناسب مطالب سایت از دیگر نکاتی است که باید به هنگام طراحی سایت هنری به آن توجه داشته باشید. تفاوتی ندارد که در کدام رشته هنری فعالیت دارید؛ در هر صورت دسته‌های گوناگونی از مطالب وجود دارند که می‌توانید در سایت خود بارگذاری کنید. دسته‌بندی مناسب این مطالب می‌تواند موجب سهولت استفاده کاربران از خدمات سایت شود. به طور مثال اگر در زمینه موسیقی فعالیت دارید می‌توانید دسته‌بندی‌هایی مانند نمونه کار، آثار بزرگ موسیقی جهان، اخبار روز موسیقی، مقالات آموزشی، و همچنین معرفی بهترین موزیسین‌های تاریخ ایجاد کنید. این کار از گمراه شدن کاربران در سایت جلوگیری کرده و به آن‌ها کمک می‌کند که سریع‌تر به هدف خود دست پیدا کنند.

از طراحی رسپانسیو قافل نشوید

یکی دیگر از نکات بسیار مهم طراحی سایت هنرمندان رسپانسیو بودن آن است. همانطور که می‌دانید امروزه کاربران برای استفاده از فضای مجازی و ارتباط با اینترنت تنها از لپتاپ یا کامپیوترهای شخصی خود استفاده نمی‌کنند؛ بلکه ترجیه می‌دهند از تبلت یا تلفن همراه هوشمند خود نیز استفاده کنند. حتما شما نیز سایت‌هایی را مشاهده کرده‌اید که در صفحه لپتاپ یا پی‌سی به زیبایی نمایش داده می‌شوند، اما در صفحه کوچک تلفن همراه به هم ریخته می‌شوند. با توجه به اینکه شمار کاربران تلفن همراه هوشمند روز به روز در حال افزایش است، این دسته از سایت‌ها درصد بسیار بالایی از کاربران خود را از دست خواهند داد.

طراحی رسپانسیو یا واکنش‌گرا به سایت شما اجازه می‌دهد که مکان و اندازه المان‌های مختلف و چینش سایت را بر اساس اندازه صفحه نمایش کاربر تنظیم کند. بدین ترتیب کاربران تلفن‌های همراه نیز به راحتی سایت را مشاهده کرده و از آن استفاده می‌کنند. برای آنکه سایتی کاملاً رسپانسیو و حرفه‌ای داشته باشید بهتر است به شرکت‌های معتبر و باتجربه طراحی مراجعه کنید. شرکت شرکت میانبر با کمک تیمی باتجربه و ماهر آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است.

سئو سایت را جدی بگیرید

اگر کمی درباره نحوه فعالیت کسب و کارهای اینترنتی جست و جو کرده باشید به طور قطع واژه سئو (seo) یا بهینه‌سازی موتورهای جستجو را شنیده‌اید. سئو را می‌توان یکی از مهم‌ترین مواردی دانست که می‌تواند موفقیت یا شکست کسب و کار اینترنتی شما را تعیین کند. سئو در واقع مجموعه اصول و قواعدی است که می‌تواند به تعیین رتبه شما در صفحه نتایج موتورهای جستجو کمک کند. همانطور که می‌دانید زمانی که واژه‌ای را در موتورهای جستجو مانند گوگل جستجو می‌کنید صفحه‌ای شامل سایت‌های گوناگون ارائه می‌شود که هر یک از سایت‌ها در جایگاهی خاص قرار دارند. هر اندازه که جایگاه سایتی بالاتر باشد مخاطبان بیش‌تری کسب کرده و به درآمد بیش‌تری دست پیدا خواهد کرد. اگر می‌خواهید رتبه بهتری در صفحه نتایج گوگل یا دیگر موتورهای جستجو داشته باشید باید از اصول و قوانین سئو پیروی کنید.

البته بهتر است اشاره داشته باشیم که پیروی از قوانین سئو و بهینه‌سازی موتورهای جستجو کاری کاملاً تخصصی بوده و به کمک افراد ماهر و باتجربه در این زمینه احتیاج خواهد داشت. سئو می‌تواند به تنهایی سرنوشت سایت شما را تعیین کند. از این رو توصیه می‌شود که برای طراحی سایت هنری بر پایه سئو به شرکت‌های معتبر و شناخته شده مراجعه کنید.

درج اطلاعات تماس را فراموش نکنید

یکی از موارد بسیار مهمی که به تمام مدیران سایت‌های اینترنتی توصیه می‌شود درج اطلاعات تماس است. شمار زیادی از مخاطبان به دلایل گوناگون پس از مشاهده سایت قصد برقراری ارتباط با شما را خواهند داشت. حال اگر کاربران راهی مناسب برای این کار پیدا نکنند چه اتفاقی خواهد افتاد؟ به طور قطع شما درصد زیادی از مخاطبان و مشتریان احتمالی خود را از دست خواهید داد. از این رو توصیه می‌شود که در طراحی سایت هنری  تمام راه‌های ارتباطی خود را در صفحه‌ای جداگانه قرار دهید تا تمام کاربران بتوانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند. از جمله راه‌های ارتباطی و اطلاعات تماس می‌توان به شماره تلفن، آدرس سایت، آدرس صفحه شبکه‌های مجازی، آدرس شرکت، آدرس ایمیل، و شماره فکس اشاره داشت.

از درگاه پرداخت آنلاین استفاده کنید

همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم بسیاری از هنرمندان از وبسایت هنری خود برای فروش محصولات و یا دوره‌ها و پکیج‌های اموزشی خود استفاده می‌کنند. درصد بالایی از کاربران نیز ترجیه می‌دهند محصولات مورد نظر خود را به صورت اینترنتی خریداری کنند. در چنین شرایطی بهتر است از درگاه پرداخت آنلاین نیز در سایت خود استفاده کنید تا کاربران بتوانند به راحتی و در هر زمانی که می‌خواهند محصول مورد نظر خود را به صورت اینترنتی خریداری کنند. علاوه بر این می‌توانید روش‌های دیگری برای پرداخت از جمله پرداخت در محل نیز ارائه دهید تا کاربران از روش ایده‌ال برای خود جهت خرید استفاده کنند.

هزینه طراحی سایت هنری چگونه تعیین می‌شود؟

یکی از مسائلی که بهتر است پیش از سفارش طراحی سایت‌ هنری به آن توجه داشته باشید هزینه مربوط به این کار است. شرکت‌های گوناگون تعرفه‌های مختلفی برای انجام پروژه‌های طراحی سایت پیشنهاد می‌دهند. هزینه طراحی سایت می‌تواند به عوامل گوناگونی وابسته باشد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

برای رسیدن به موفقیت در طراحی سایت هنری به چه مواردی باید دقت کرد؟

از مهم‌ترین عواملی که موفقیت در طراحی سایت هنری را به دنبال دارد می‌توان به استفاده یک ویترین مناسب به جهت نمایش و ارائه کارها اشاره کرد. این کار هم دیدگاه مناسبی را نسبت به هنرمند ایجاد می‌کند و هم می‌تواند در برند سازی بسیار موثر باشد.

در طراحی سایت هنری به چه نکاتی باید توجه کرد؟

یکی از موارد مهم به کارگیری محتوای مناسب و بر اساس اصول سئو در سایت است. رعایت کردن اصول طراحی باعث می‌شود سایت شما عملکرد بهتری داشته باشد و تاثیر زیادی در بهینه سازی و قرار گیری در رتبه‌های بالای گوگل داشته باشد.

عوامل تاثیرگذار در جلب نظر مشتری در طراحی سایت هنری چیست؟

عوامل تاثیرگذار در جلب نظر مشتری در طراحی سایت هنری چیست؟

طراحی سایت هنری برای چه افرادی مناسب است؟

 طراحی سایت هنری برای چه افرادی مناسب است؟

ساخت سایت هنری چه ویژگی‌هایی دارد؟

طراحی سایت آموزشی
طراحی سایت استارت آپی

طراحی سایت املاک

طراحی سایت انتشارات

طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پنل اس ام اس

طراحی سایت تالار

طراحی سایت ترجمه

طراحی سایت تفریحی

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خودرو

طراحی سایت دانشگاهی

طراحی سایت دانلود فیلم

طراحی سایت دکوراسیون

طراحی سایت روانشناسی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شهرداری

طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت فروش فایل

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت کاریابی

طراحی سایت کافی شاپ

طراحی سایت کودکان

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت نمایشگاهی

طراحی سایت هنری

طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت وکلا