طراحی سایت ترجمه با قیمت مناسب و طراحی عالی، بهترین سایت ترجمه را از شرکت استودیو یانبر بخواهید. اگر می‌خواهید کار خود را به عنوان یک مترجم مستقل شروع کنید، برای استفاده از خدماتتان لازم است که مشتریان بتوانند شما را پیدا کنند. شما می‌توانید خانه به خانه بروید و از افراد بپرسید آیا کسی به خدمات ترجمه احتیاج دارد؟ یا می‌توانید خدمات خود را به صورت آنلاین ارتقا دهید؛ به عبارت دیگر، شما باید وب‌سایت ترجمه خود را ایجاد کنید.

یک وب‌سایت موفق وب‌سایتی است که در تبدیل بازدیدکننده به مشتری موفق عمل کند. وب‌سایت شما باید اعتبار و تخصص شما را به عنوان مترجم از طریق طراحی و محتوای با کیفیت نشان دهد. در ادامه 5 قانون اساسی دیزاین سایت ترجمه برای جذب بازدیدکننده بیشتر را به شما معرفی می‌کنیم. بهترین سایت ترجمه را از شرکت دیجیتال مارکتینگ میانبر بخواهید.

5 قانون اساسی طراحی سایت ترجمه برای جذب بازدیدکننده بیشتر

یادگیری اصول تئوری طراحی وب به شما کمک می‌کند وب‌سایتی ایجاد کنید که پیمایش آن آسان و مشاهده آن جذاب باشد. در غیر این صورت باعث سردرگمی و ناامیدی کاربر می‌شود و این باعث می‌شود که کاربر روی دکمه “بازگشت” کلیک کرده و به دنبال مترجم دیگری بگردد.

استفاده از این پنج قانون طراحی به شما کمک می‌کند تا یک وب‌سایت عالی ایجاد کنید:

پیمایش آسان صفحات

پیمایش وب‌سایت شما باید آسان باشد. پیمایش سایت باید بصری باشد و با طراحی از بالا به پایین سازمان یافته باشد، بنابراین بازدیدکنندگان می‌توانند به راحتی در بخش‌های مختلف سایت گشت بزنند.

طراحی سایت منسجم

وب‌سایت شما باید منسجم باشد. بازدیدکنندگان نباید احساس کنند هر بار که صفحه جدیدی را باز می‌کنند از یک وب‌سایت جدیدی بازدید می‌کنند. منسجم بودن و هماهنگی صفحات سایت شما به تجربه مشتری کمک می‌کند.

تصاویر باکیفیت

وب‌سایت شما باید دارای تصاویر با کیفیت بالا باشد. تصاویر خوب اولین برداشت خوب را ایجاد می‌کنند. پیدا کردن بسیاری از عکس‌های رایگان آنلاین‌که به وب‌سایت شما جلوه‌ای حرفه‌ای می‌دهد کار چندان مشکلی نیست. به دنبال عکس‌های تجاری،حرفه ای و با کیفیت باشید.

طراحی سایت ریسپانسیو

وب‌سایت شما باید ریسپانسیو باشد چراکه افراد از طریق دستگاه‌های مختلف به وب‌سایت‌ها دسترسی پیدا می‌کنند، بنابراین مهم است که وب‌سایت شما در اندازه‌های مختلف صفحه به درستی نمایش داده شود.

سرعت بالای سایت

وب‌سایت شما باید سریع بارگیری شود. ساده نگه داشتن طراحی به افزایش زمان بارگذاری صفحه کمک می‌کند. سرعت بالای لود شدن سایت از اهمیت بالایی برخوردار است چراکه تأخیر در زمان بارگذاری صفحه باعث می‌شود که کاربر فوراً سایت شما را ترک کند.

ایجاد محتوایی که بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل می‌کند

وب‌سایت شما باید به سرعت به مشتریان بالقوه نشان دهد که شما یک فرد حرفه‌ای و باتجربه هستید که کار خود را به درستی انجام می‌دهد. حتی یک وب‌سایت ساده یک صفحه‌ای می‌تواند مشتری بالقوه را به مشتری دائم تبدیل کند.

موارد زیر را پوشش دهید:

شما کی هستید: اطلاعاتی از جمله نام، موقعیت مکانی، جزئیات تماس واضح و یک عکس حرفه‌ای در سایت خود قرار دهید.

کاری که می‌توانید برای مشتریان خود انجام دهید: درباره اینکه خدمات شما چیست؟ کدام جفت زبان را می‌توانید ترجمه کنید و سایر زمینه های تخصصی خود را توضیح دهید.

چرا مشتریان باید شما را استخدام کنند: مهارت‌ها و تجربیات خود را لیست کنید و نشان دهید که شما به طور حرفه‌ای آموزش‌دیده و باتجربه هستید.

چند نمونه کار ارائه دهید: اگرچه ذکر لیست مشتریان برجسته و به نمایش گذاشتن پروژه‌های مربوطه مفید خواهد بود، اما به دلیل توافق‌نامه‌های عدم افشا این امر به ندرت امکان‌پذیر است، بنابراین نمونه کارهای ترجمه‌ای را خودتان آماده کنید که بتوانید به اشتراک بگذارید. هدف این است که تخصص خودتان را در زمینه های مختلف، صنایع و انواع پروژه‌های ترجمه برجسته کنید.

تعرفه‌های شما: برخی از افراد از بحث در مورد قیمت و تعرفه‌ها اجتناب می‌کنند، اما این یک موضوع کلیدی است که مشتریان شما می‌خواهند بدانند و نشان می‌دهد که شما شفاف هستید. اگر می‌خواهید، فقط بگویید که قیمت ترجمه پس از مشاوره اولیه در دسترس است یا همیشه روی پروژه‌های سفارشی کار می‌کنید.

مأموریت شما: وبلاگ وب‌سایت راهی عالی برای ایجاد نام تجاری و رسالت شخصی شما به عنوان مترجم است.

سایت ترجمه باید چه امکاناتی داشته باشد؟

1. امکانات کنترل پنل مدیر

2. امکانات مدیریت مترجمین:

3. امکانات مدیریت سفارش‌ها:

4. امکانات کنترل پنل مترجم:

5. امکانات کنترل پنل مشتری

امکانات کنترل پنل مشتری از جمله مهم‌ترین امکاناتی است که باید در زمان طراحی سایت ترجمه به منظور جلوگیری از سردرگم شدن مشتری در نظر گرفته شود. از جمله این امکانات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

سایر امکاناتی که در هنگام طراحی سایت ترجمه باید در نظر گرفت:

مزیت طراحی سایت ترجمه

طراحی وب سایت ترجمه چه فرصت‌هایی را به وجود می‌آورد؟

طراحی سایت ترجمه چه قابلیت‌هایی دارد؟

هزینه طراحی سایت ترجمه چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت طراحی سایت ترجمه به نیاز هر سایت بستگی دارد و متفاوت است. اما می‌توان گفت طراحی این نوع سایت به طور میانگین مبلغی بین 1 تا 9 میلیون تومان است. که این هزینه با توجه به نیاز کارفرما و امکاناتی که در سایت وجود دارد کمتر یا بیشتر می‌شود.

طراحی سایت آموزشی
طراحی سایت استارت آپی

طراحی سایت املاک

طراحی سایت انتشارات

طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پنل اس ام اس

طراحی سایت تالار

طراحی سایت ترجمه

طراحی سایت تفریحی

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خودرو

طراحی سایت دانشگاهی

طراحی سایت دانلود فیلم

طراحی سایت دکوراسیون

طراحی سایت روانشناسی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شهرداری

طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت فروش فایل

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت کاریابی

طراحی سایت کافی شاپ

طراحی سایت کودکان

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت نمایشگاهی

طراحی سایت هنری

طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت وکلا