طراحی سایت استارت آپ با قیمت مناسب و ارزان، قبل از شروع به تاسیس استارت آپ خود طراحی حرفه ای سایت آن را انجام دهید. امروزه در فضای مجازی ایران استارت‌آپ‌های بسیاری شروع به کار کرده‌اند. از ان جایی که استارت‌آپ‌ها کارآفرین‌های مدرن محسوب می‌شوند، نیاز به ارتباط با فناوری به صورت کامل دارند. به همین دلیل باید در تمامی فضاهای مجازی حضور پر رنگی از خود نشان دهند. در نتیجه این موارد استارت‌آپ‌ها نیز مانند تمامی مشاغل برای نشان دادن ایده‌های خود و کارهایی که انجام می‌دهند، نیاز به طراحی سایت استارت آپی دارند تا به کمک آن ایده‌های خود را به مشتریان نشان دهند. هر چه سایت‌ها خلاقانه‌تر باشد و به فضای خود استارت‌آپ نزدیک‌تر باشد، احتمال جذب مشتری بالاتر خواهد رفت. با ما در شرکت دیجیتال مارکتینگ همراه باشید.

چرا نیاز به طراحی سایت استارت آپی وجود دارد؟

استارت‌آپ‌ها جز مشاغلی محسوب می‌شوند که به دلیل نو بودن ایده‌های ارائه شده‌شان نیاز بیشتری به تبلیغات دارند تا خود را به مردم بشناسانند. یکی از راه‌هایی که امروزه بسیار برای تبلیغات استفاده می‌شود، استفاده از وب‌سایت‌هاست. وب‌سایت به مانند یک ویترین مجازی بوده که در آن می‌توان کارها و خدمات ارائه شده را معرفی کرد و به این طریق مشتریان بیشتری را جذب کرد. استارت‌آپ‌ها نیز از این قائده مستثنی نبوده و برای تبلیغ کار خود نیاز به طراحی سایت استارت آپی دارند تا بتوانند کار و ایده‌های خود را به تعداد افراد بیشتری معرفی کنند.

چه ویژگی‌هایی موجب موفقیت یک سایت استارت‌آپی می‌شود؟

از آن جایی که استارت‌آپ‌ها در حوزه‌های مختلفی وجود دارند، برای معرفی خود نیاز به یک وب‌سایت منحصر به فرد دارند تا نسبت به رقیبان خود خاص‌تر دیده شوند. رعایت ویژگی‌هایی که در ادامه معرفی می‌شود در طراحی سایت استارت آپی، موجب موفقیت سایت مذکور می‌شود. گفتنی است توجه به این نکته حائز اهمیت است که در طراحی سایت استارت آپی نیاز به ساده بودن بسیار دیده می‌شود تا هزینه بسیاری بر استارت‌آپ تحمیل نشود.

ظاهر سایت: هر چه ظاهر سایت زیباتر باشد، حس بهتری به مخاطبین می‌دهد. این روزها سایت‌های اینترنتی بسیاری وجود دارند که مردم روزانه با آن سر و کار دارند. سایتی که ظاهر زیباتر و مناسب‌تری نسبت به باقی سایت‌ها داشته باشد، موجب وفاداری بیشتر مردم به آن سایت خواهد شد.

خلاقیت: استارت‌آپ‌ها با خلاقیت خود به چشم می‌آیند. و این ایده‌های جدید و خلاقیت‌هاست که موجب می‌شود به موفقیت برسند. به همین دلیل نمودی از این خلاقیت باید در سایت‌هایشان نیز دیده شود. در صورتی که سایت‌های استارت‌آپی ساده و بدون هیج چیز خاصی باشند، نمی‌توانند توجه بسیاری را به خود جلب کنند.

راحتی کار با سایت: درست است که در طراحی سایت استارت آپی خلاقیت لازم است تا این خلاقیت نمودی از استارت‌آپ باشد ولی طراحی سایت نباید به گونه‌ای باشد که مخاطبان نتوانند به راحتی با سایت کار کنند. تمرکز زیاد بر روی نوآوری‌ها موجب ایجاد مشکلات بسیاری در زمینه تجربه کاربری خواهد شد و کاربران نمی‌توانند به خوبی با استارت‌آپ و خدمات ارائه شده توسط آن آشنا شوند. نوآوری و خلاقیت تنها زمانی خوب است که بر روی تاثیرگذاری سایت اثر بدی نگذارد.

شیوه ارائه خدمات: استارت‌آپ‌ها معمولا خدماتی را ارائه می‌کنند که می‌تواند در یک حوزه و یا چندین حوزه مختلف باشد. اگر این خدمات به خوبی و با توجه به تجربه کاربری به مخاطبان معرفی نشود، موجب پشیمانی آن‌ها از ادامه کار با سایت خواهد شد. این شیوه ارائه خدمات و یا محصولات به معرفی ویژگی‌های آن محصول و یا خدمت نیز برمی‌گردد. در صورتی که یک سایت نتواند خدمات و محصولات ارائه شده توسط استارت‌آپ به درستی معرفی کند، مخاطبان با آن‌ها آشنا نشده و تبدیل شدن مخاطب به مشتری اتفاق نخواهد افتاد.

تولید محتوای مناسب با موضوع کاری استارت‌آپ: بسیاری از سایت‌های استارت‌آپی تنها از یک سری عکس برای توضیح استارت‌آپ خود استفاده می‌کنند و به جز این مورد از محتوای خاصی برای معرفی استارت‌آپ خود استفاده نمی‌کنند. محتواها یکی از مهم‌ترین مواردی هستند که باید در یک سایت استارت‌آپی به خوبی نوشته شوند تا مخاطبان با استارت‌آپ، اهداف آن و محصولات و یا خدمات ارائه شده توسط آن استارت‌آپ مذکور به خوبی آشنا شوند. لازم به ذکر است که محتوای مذکور نباید تنها به صورت متنی باشد بلکه محتواهای متنی، تصویری و ویدیویی در کنار هم می‌توانند به صورت مفید عمل کنند. شاید بتوان گفت در سایت‌های استارت‌آپی و به خصوص سایت‌های استارت‌آپ‌هایی که ایده جدیدی را پیاده‌سازی کرده‌اند، نیاز به محتواهای مناسب وجود دارد تا مخاطبان به خوبی با آن استارت‌آپ آشنا شوند. محتواهای گنگ و یا استفاده از یک سری محتوای متنی بدون عکس و یا بالعکس نمی‌تواند مثمر ثمر واقع شود.

ریسپانسیو بودن: امروزه بسیاری از افراد برای وب‌گردی از گوشی همراه خود استفاده می‌کنند. به همین دلیل لازم است طراحی سایت استارت آپی به گونه‌ای باشد که سایت مذکور به خوبی و بدون هیچ مشکلی بر روی گوشی‌های مختلف نمایش داده شود.

از سایت استارت آپی چه انتظاری باید داشته باشید؟

اگر شما نیز دارای یک استارت‌آپ بوده و به دنبال طراحی سایت برای آن هستید، خوب است بدانید که طراحی سایت در این حوزه باید به گونه‌ای باشد که در کمترین زمان ممکن بیشترین مخاطب را جذب کند. زیرا استارت‌آپ‌ها و به خصوص استارت‌آپ‌های کوچک نیاز به بیشتر دیده شدن دارند و به این طریق باید سایت‌هایشان به گونه‌ای طراحی شود که تا به سادگی هر چه تمام‌تر استارت‌آپ مذکور را معرفی کند. پس از سایت خود باید انتظار سادگی و در عین حال زیبایی و چشم‌گیری را داشته باشید تا بتوانید از جذب مخاطب به وسیله سایت مطمئن شوید.

طراحی سایت استارت آپ را چگونه باید انجام داد؟

یک سایت استارت آپ حرفه‌ای چه مشخصاتی باید داشته باشد؟

طراحی سایت استارت آپ چه اصولی دارد؟

رعایت اصول و نکات مهم در طراحی استارت آپ از اهمیت فراوانی برخوردار است. وب سایت محل نمایش ایده‌های نو و ارزش‌های ایجاد شده توسط استارت آپ‌ها محسوب می‌شود. اصولی که عبارتنداز: تولید محتوای مناسب در سایت استارت آپ، برنامه‌های کاری برای مخاطبان، تولید محتوا به صورت ویدیو، نمایش تجربیات کاری، در دسترس بودن و راحتی منوهای کاربری، استفاده صحیح از لینک‌های شبکه‌های اجتماعی و افزایش سرعت لود صفحات سایت

طراحی سایت آموزشی
طراحی سایت استارت آپی

طراحی سایت املاک

طراحی سایت انتشارات

طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پنل اس ام اس

طراحی سایت تالار

طراحی سایت ترجمه

طراحی سایت تفریحی

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خودرو

طراحی سایت دانشگاهی

طراحی سایت دانلود فیلم

طراحی سایت دکوراسیون

طراحی سایت روانشناسی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شهرداری

طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت فروش فایل

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت کاریابی

طراحی سایت کافی شاپ

طراحی سایت کودکان

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت نمایشگاهی

طراحی سایت هنری

طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت وکلا

5/5 - (1 امتیاز)