طراحی سایت روانشناسی با قیمت مناسب و ویژه، نیاز به سایت روانشناسی با امکانات سفارشی سازی شده دارید؟ از خدمات طراحی سایت شرکت سلام سایت استفاده کنید. امروزه به دلیل پیچیدگی زندگی، بسیاری از افراد درگیر درگیری‌های ذهنی بسیاری می‌شوند و به همین دلیل نیازمند مراجعه به یک متخصص برای رفع درگیری‌های فکری خود دارند تا به موجب این درگیری‌ها روح آن‌ها بیمار نشود. به جز این، مواردی چون تربیت فرزند، تشکیل خانواده، انتخاب رشته تحصیلی و … نیازمند دریافت مشاوره از فردی متخصص است. به همین دلیل است که این روزها روانشناسان و شغل آن‌ها بیش از گذشته اهمیت پیدا کرده است و مردم بیشتری بی توجه به باورهای غلط موجود در جامعه برای رفع مشکلات خود از مشاوره روانشناسان بهره می‌برند. یک روانشناس نیز مانند دیگر افراد برای گسترش کار خود نیازمند سایتی خصوصی است، به همین دلیل برای روانشناسان نیز مبحث طراحی سایت روانشناسی پیش می‌آید.

چرا نیاز به طراحی سایت روانشناسی وجود دارد؟

دو دلیل عمده وجود دارد که داشتن یک سایت روانشناسی را برای یک روانشناس مهم می‌شمارد.

ارائه رزومه و مدارک تحصیلی در سایت

دلیل اول به ارائه رزومه روانشناس توسط سایت برمی‌گردد. این روزها بسیاری از افراد برای جستجوی هر چیزی در موتورهای جستجویی چون گوگل سرچ می‌کنند. به همین دلیل این امکان وجود دارد که برای پیدا کردن یک روانشناس حاذق نیز به جستجو از گوگل رو بیاورند. در صورتی که شما به عنوان یک روانشناس سایتی برای خود داشته باشید، می‌توانید با قرار دادن روزمه، مدارک تحصیلی خود و زمینه‌ای که در آن تخصص دارید و همچنین کار بر روی سئو سایت، افراد بسیاری را به سمت مطب خود رهسپار کنید. به این صورت تعداد بازدیدکنندگان شما بیشتر شده و به علاوه افزایش درآمد شهرتتان نیز افزایش خواهد یافت. از طرف دیگر اگر یک فرد بخواهد شما را به عنوان روانشناسی باتجربه به آشنایان خود معرفی کند، به راحتی می‌تواند آدرس سایت شما را در اختیار آن افراد گذاشته تا آن‌ها با گشتن در سایت با شما و زمینه تخصصی کاریتان آشنا شوند.

دارا بودن پلتفرمی برای مشاوره آنلاین

دلیل دوم به داشتن یک پلتفرم برای ارائه مشاوره آنلاین برمی‌گردد. با این که این روزها مردم بسیاری بدون توجه به عقاید موجود در جامعه به روانشناس‌ها مراجعه می‌کنند، هنوز هم برخی از مردم وجود دارند که مراجعه به روانشناس را با دیوانه بودن یکی می‌پندارند و زمانی که نیاز به مشاوره با یک روانشناس پیدا می‌کنند، از حضور در مطب وی پرهیز می‌کنند. و یا افرادی وجود دارند که به دلیل اعتماد به نفس پایین و یا خجالتی بودن نمی‌توانند به صورت حضوری روبه‌روی فردی نشسته و مشکلات خود را به زبان آورند. با توجه به این دلایل می‌توان متوجه شد که نیاز به پلتفرمی برای یک مشاوره آنلاین به شدت دیده می‌شود. این پلتفرم می‌تواند در غالب یک وب‌سایت باشد. یکی از مزایایی که در طراحی سایت روانشناسی دیده می‌شود، وجود بخشی است که به کمک آن بتوان مشاوره آنلاین انجام داد. این روزها روانشناسان بسیاری از یک سایت برای مشاوره آنلاین خود استفاده می‌کنند به همین دلیل اگر شما نیز نمی‌خواهید که از رقیبان خود عقب بمانید، به طراحی سایت روانشناسی نیاز خواهید داشت.

مشاوره آنلاین دارای چه مزایایی است؟

کمتر بودن هزینه‌ها: حتما دیده‌اید که بسیاری از افراد از هزینه بالای جلسات مشاوره صحبت می‌کنند و به دلیل همین هزینه بالا از مراجعه به یک روانشناس در مواقع ضروری سر باز می‌زنند. مشاوره به صورت آنلاین دارای ویژگی کم بودن هزینه‌ها نسبت به مشاوره به صورت حضوری است و به همین دلیل افراد بیشتری می‌توانند از وجود یک روانشناس بهره ببرند.

مخفی نگه داشتن مراجعات: به هر دلیلی ممکن است فردی علاقه به اعلام جلسات مشاوره خود نداشته باشد و نیاز به مراجعات پنهانی داشته باشد، برای چنین افرادی مشاوره آنلاین بهترین راهکار خواهد بود.

نبود محدودیت: مشاوره به صورت آنلاین می‌تواند به صورت مداوم اتفاق بیفتد و از این رو در تعداد جلسات مشاوره محدودیتی وجود نخواهد داشت. به طور مثال شاید فردی به دلیل مشغله‌های کاری دیگر نتواند برای مشاوره به صورت حضوری در مطب روانشناس حضور یابد. از این رو چنین فردی می‌تواند از مشاوره‌های آنلاین بهره ببرد.

دسترسی به مشاور از هر کجا: اگر شما یک مشاور معروف در زمینه تخصصی خود هستید، بسیاری از افراد علاقه به استفاده از توصیه‌های شما دارند ولی به دلیل این که در شهر دیگری ساکن هستند قادر به حضور در مطب شما نخواهند بود. به همین دلیل استفاده از مشاوره آنلاین می‌تواند تعداد مراجعه‌کنندگان شما را افزایش داده و موجب هر چه بیشتر مشهور شدن شما شود.

سایت‌ روانشناسی چه امکاناتی می‌تواند داشته باشد؟

رزومه روانشناس: در این بخش روانشناس می‌تواند رزومه و مدارک تحصیلی خود را قرار دهد تا مراجعه کنندگان به خوبی با وی آشنا شوند.

مشاوره آنلاین: یکی از مهم‌ترین امکاناتی که طراحی سایت روانشناسی در اختیار فرد قرار می‌دهد، مشاوره آنلاین است.

پرسش و پاسخ: بخش پرسش و پاسخ می‌تواند در قابل فروم‌ها ارائه شود. وجود چنین بخشی موجب می‌شود فردی که به سایت مراجعه کرده در صورت پیدا کردن مشکل خود در سوال‌ها به جواب مد نظر خود برسد و با ماندن در سایت قدرت سئو سایت را افزایش دهد.

نوبت‌دهی آنلاین: در طراحی سایت روانشناسی می‌توان نوبت‌دهی آنلاین را نیز مورد توجه قرار داد. به این صورت که مراجعه کنندگان با مراجعه به سایت نوبت مشاوره را به صورت آنلاین دریافت کنند و برای گرفتن نوبت نیاز به مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی نخواهند داشت.

فروشگاه: یک سایت روانشناسی می‌تواند بخش فروشگاه نیز داشته باشد. در این بخش روانشناس می‌تواند کتاب‌های نوشته شده و یا ترجمه شده توسط خود و یا ویدیوهای مشاوره خود را به فروش برساند.

پرداخت آنلاین: به دلیل وجود بخش مشاوره آنلاین و همچنین فروشگاه، سایت روانشناسی باید دارای پرداخت آنلاین امنی باشد تا کاربران به راحتی بتوانند از مزایای سایت استفاده کنند.

پشتیبانی آنلاین: نیاز به یک پشتیبان آنلاین در سایت‌های روانشناسی وجود دارد تا مراجعه کنندگان سوالات خود را اعم از چگونگی ثبت نام در سایت، چگونگی استفاده از بخش مشاوره آنلاین و همچنین چگونگی نوبت گرفتن به صورت آنلاین را از پشتیبان آنلاین بپرسند.

ساخت سایت رواشناسی با اصول سئو

شرکت سلام سایت با ارائه وب سایت‌های مناسب و حرفه‌ای در حال حاضر به یکی از شرکت‌های طراحی سایت حرفه‌ای در مشهد تبدیل شده است. برای اطلاع از قیمت طراحی سایت می‌توانید با صفحه تعرفه طراحی سایت مراجعه کنید. 

یکی از مواردی که استفاد از آن می‌تواند باعث موفقیت وب سایت شما در نتایج موتورهای جستجوگر به ویژه گوگل شود، رعایت اصول سئو در زمانی طراحی وب سایت است. طراحی وب سایت سئو محور از جمله مواردی است که باید در زمان ساخت سایت به آن توجه کنید. شرکت دیجیتال مارکتینگ میانبر در خدمت شماست.


ویژگی‌های طراحی سایت روانشناسی چیست؟

نکات قابل توجه در طراحی سایت روانشناسی چیست؟

جلب اعتماد کاربران سایت، اهمیت برندینگ، تقویت مفاهیم با تصویر، روانشناسی رنگ‌ها و مفید بودن محتوای سایت از مواردی از که توجه به آن‌ها می‌تواند بسیار اثربخش باشد.

مهم‌ترین ویژگی وب سایت روانشناسی چیست؟

به طور کلی نمایش خدمات و تخصص‌های پزشک از مهم‌ترین ویژگی‌های طراحی سایت روانشناسی است. اما سایتی که مختص خود پزشک است باید ویژگی‌هایی مانند نمایش درباره من، اطلاعات تماس، رزومه‌ی دکتر، مطب‌ها یا کلینیک‌هایی که پزشک در آن‌ها طبابت می‌کند داشته باشد و در سایت قرار گیرد.

قیمت طراحی سایت روانشناسی چقدر است؟

هزینه طراحی سایت روانشناسی با توجه به مواردی که وجود دارند متفاوت است. این موارد عبارتنداز: استفاده از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی یا آماده، نوع آموزش‌ها و کیفیت پشتیبانی، کیفیت کد نویسی و رعایت سئو فنی در طراحی سایت، استفاده از قالب اختصاصی یا آماده و تجربه بازاریابی اینترنتی شرکت مورد نظر که هزینه را تعیین می‌کند.

طراحی سایت آموزشی
طراحی سایت استارت آپی

طراحی سایت املاک

طراحی سایت انتشارات

طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پنل اس ام اس

طراحی سایت تالار

طراحی سایت ترجمه

طراحی سایت تفریحی

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خودرو

طراحی سایت دانشگاهی

طراحی سایت دانلود فیلم

طراحی سایت دکوراسیون

طراحی سایت روانشناسی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شهرداری

طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت فروش فایل

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت کاریابی

طراحی سایت کافی شاپ

طراحی سایت کودکان

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت نمایشگاهی

طراحی سایت هنری

طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت وکلا