طراحی سایت بازرگانی با قیمت مناسب و شیوه طراحی خاص و حرفه‌ای با شرکت دیجیتال مارکتینگ میانبر. یکی از انواع سایت‌هایی که بسیار مورد توجه قرار گرفته و از سوی بسیاری از بازرگانان درخواست می‌شود طراحی سایت بازرگانی است. شرکت‌های بازرگانی معمولاً به فعالیت‌هایی از جمله صادرات و واردات مشغول هستند. این شرکت‌ها نیز همانند هر کسب و کار به روز دیگری باید برای موفقیت بیش‌تر از کمک فضای مجازی و اینترنت استفاده کنند تا بتوانند اطلاعات لازم درباره کالای صادراتی و وارداتی خود را در آن قرار داده و هم بتوانند تعداد مخاطبان و مشتریان خود را افزایش دهند. طراحی حرفه ای سایت آنچنان برای موفقیت بیش‌تر کسب و کارهای امروزی مهم است که می‌توان آن را مهم‌ترین اقدام در ابتدای شروع به کار هر شرکتی دانست. یک وبسایت حرفه‌ای و مناسب می‌تواند دروازه‌ای بدون محدودیت‌های زمانی و مکانی برای شرکت‌های بازرگانی باشد. امروزه به جرعت می‌توان گفت که درصد بسیار بالایی از کاربران فضای مجازی زمانی که به چیزی نیاز داشته باشند به سرعت آن را در موتورهای جستجو مانند گوگل سرچ می‌کنند.

در زمانی که تمام کسب و کارها از اهمیت فضای مجازی و سایت‌های اینترنتی آگاهند و در اینترنت فعالیت موثر دارند، عدم وجود یک وبسایت حرفه‌ای برای کسب و کار شما تنها شما از رقابت میان دیگر کسب و کارهای مشابه حذف خواهد کرد. علاوه بر این با داشتن یک وبسایت مناسب می‌توانید با همکاران خود در سرتاسر دنیا ارتباط داشته و همکاری خود را با آنان ادامه دهید. می‌توانید با فعالیت مناسب در سایت و قرار دادن اطلاعات تماس، محصولاتی که با آن‌ها کار می‌کنید، نرخ ارز، و همچنین نمایندگی‌های خود سفارش‌های بیش‌تری از سوی کاربران خود داشته باشید. داشتن یک سایت بازرگانی حرفه‌ای می‌تواند رشد و پیشرفت شما را در کارتان تضمین کند، از این رو بهتر است همین حالا نسبت به سفارش طراحی سایت بازرگانی اقدام کنید. با سایت بازرگانی می‌توانید اطلاعات زیر را در اختیار کاربران خود قرار دهید:

سایت بازرگانی چه قابلیت‌های مهمی دارد؟

همانطور که می‌دانید امروزه انواع مختلفی از سایت‌ها با اهداف گوناگون و مخاطبان ویژه خود وجود دارند که هر یک باید بر اساس نوع فعالیت و نیازهای مخاطبان هدف امکانات و قابلیت‌های خاصی داشته باشند. سایت‌های بازرگانی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و باید از امکانات گوناگونی برخوردار باشند تا بتوانند به رشد و توسعه کسب و کار مربوطه کمک کنند. البته زمانی که نوبت به طراحی سایت می‌رسد شما با هزاران امکانات مختلف روبرو خواهید بود که می‌توانید با مشورت با طراح سایت خود ضروری بودن یا نبودن هر یک را تشخیص دهید. برخی از امکانات مهمی که می‌توانید در بسیاری از سایت‌های بازرگانی مشاهده کنید عبارت است از:

نکات طلایی طراحی سایت بازرگانی

همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم امروزه بسیاری از کسب و کارهای گوناگون در زمینه‌های مختلف از یک وبسایت اینترنتی برای رشد و توسعه بیش‌تر استفاده می‌کنند. اما باید به خاطر داشته باشید که تنها طراحی یک وبسایت بازرگانی نمی‌تواند شما را یک شبه به اهدافتان برساند. زمانی که سایت خود را تحویل می‌گیرید باید به خوبی در آن فعالیت داشته باشید تا بتوانید کاربران اینترنتی را به آن جذب کنید. در ادامه برخی از نکاتی را بررسی می‌کنیم که باید در طراحی و مدیریت سایت خود به آن‌ها توجه داشته باشید:

بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو را فراموش نکنید

یکی از مهم‌ترین نکاتی که می‌‌تواند سرنوشت کسب و کار اینترنتی شما را به کلی تغییر دهد بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو یا همان سئو (SEO) است. مجموعه قوانین و اصولی تحت عنوان سئو وجود دارند که می‌توانید با استفاده از آن‌ها سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کرده و رتبه خود را در صفحه نتایج ارتقاء دهید. این بدان معنیست که زمانی که کاربران واژه‌ها یا عباراتی مرتبط با کار شما را جستجو می‌کنند، لینکی از سایت شما در صفحه اول نتایج جستجو نمایش داده می‌شود که کاربران می‌توانند با کلیک بر روی ان از سایت شما بازدید کنند. اگر به سئو سایت خود اهمیت داده و سرمایه‌گذاری مناسبی در این زمینه داشته باشید می‌توانید مطمئن باشید که تعداد مخاطبان و مشتریانتان به سرعت افزایش پیدا خواهد کرد.

البته بهتر است اشاره داشته باشیم که سئو و بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو تکنیک‌ها و ترفندهای مخصوص به خود را دارد که باید طی آموزش و مطالعه‌های بسیار مورد استفاده قرار گیرند. از این رو توصیه می‌شود که سئو سایت خود را به افراد ماهر و باتجربه در این زمینه بسپارید تا نتیجه مناسبی دریافت کنید. آژانس دیجیتال مارکتینگ میانبر با کمک تیمی متشکل از سئوکاران حرفه‌ای و حاذق آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است.

صفحه درباره ما را قدرتمند بنویسید

یکی از بخش‌های بسیار مهم در سایت‌های بازرگانی صفحه درباره ما است. این صفحه می‌تواند به کسب و کار شما اعتبار بخشیده و نظر کاربران را به خود جلب کند. بسیاری از کاربران با هدف کسب اطلاعات بیش‌تر درباره شرکت شما به طور قطع به این صفحه مراجعه خواهند کرد. سعی کنید در صفحه درباره ما هر آنچه که ممکن است برای مخاطبان مهم باشد را درج کنید. به طور مثال بهتر است از آغاز کار خود و شرکت‌هایی که تاکنون با آن‌ها همکاری داشته‌اید بنویسید. علاوه بر این می‌توانید گواهینامه‌ها و افتخارات خود را نیز در این صفحه درج کنید. رضایت مشتریان و نظرات همکاران پیشین نیز می‌تواند در این صفحه جای گیرد.

صفحه تماس با ما را فراموش نکنید

فراموش نکنید که هدف از طراحی سایت بازرگانی جلب نظر کاربران و افزایش تعداد مخاطبان و مشتریان است. مطمئن باشید که بسیاری از افراد در صورت تمایل با همکاری با شما به صفحه تماس با ما مراجعه خواهند کرد. بهتر است در این صفحه تمام راه‌های ارتباطی موجود با خود را قرار دهید. به طور مثال بهتر است شماره تلفن، شماره فکس، آدرس شرکت، آدرس شبکه‌های اجتماعی، و همچنین آدرس ایمیل خود را در این صفحه درج کنید.

از گرافیک متناسب با ماهیت سایت خود استفاده کنید

یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین مراحل طراحی سایت بازرگانی طراحی گرافیک و قالب آن است. ظاهر وبسایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و می‌تواند تاثیر شگرفی بر جلب رضایت مخاطبان داشته باشد. در واقع ظاهر سایت و قالب گرافیکی آن اولین چیزی است که هر کاربری به هنگام ورود به سایت آن را مشاهده می‌کند. اگر ظاهر سایت شما مناسب نباشد ممکن است کاربران خود را در همان ثانیه‌های اول از دست بدهید. در حالی که اگر سایت بازرگانی از گرافیک و ظاهر مناسبی برخوردار باشد کاربران به گشت و گذار بیش‌تر در صفحات مختلف سایت و مطالعه مقالات نیز ترغیب خواهند شد.

برای داشتن یک قالب مناسب می‌توانید از هزاران قالب رایگان موجود در اینترنت استفاده کنید. علاوه بر این قالب‌های غیررایگان زیادی نیز وجود دارند که حرفه‌ای‌تر بوده و امکانات بیش‌تری در اختیار شما قرار می‌دهند. اگر می‌خواهید ظاهری جذاب‌تر و منحصر به فرد‌تر داشته باشید نیز می‌توانید به صورت اختصاصی سفارش طراحی قالب سایت متناسب با فعالیت‌ها و سلیقه خود را دهید. همکاران ما در استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان برای طراحی یک سایت شگفت‌انگیز با قالبی منحصر به فرد هستند.

خدمات و محصولات خود را واضح شرح دهید

فراموش نکنید که هدف اصلی از طراحی سایت بازرگانی جلب نظر مخاطبان و افزایش تعداد مشتریان است. همانطور که می‌دانید شرکت‌های بازرگانی کار صادرات و واردات کالاهای گوناگون را بر عهده دارند. برای آنکه بتوانید نظر مخاطبان را جلب کرده و مشتریان وفاداری داشته باشید باید تمام خدمات و محصولات خود را به صورت کاملاً واضح در سایتتان شرح دهید. این کار می‌تواند به کاربران کمک کند که ارتباط بهتری با سایت و کسب و کار شما برقرار کرده و نسبت به برقراری ارتباط با شما مشتاق‌تر باشند. سعی کنید تمام موارد لازم در مورد محصولاتتان را به دقت در سایت شرح دهید تا هیچ ابهامی برای مخاطبان باقی نماند.

طراحی واکنش‌گرا را دست کم نگیرید

از دیگر نکات بسیار مهم در طراحی سایت‌های بازرگانی طراحی رسپانسیو یا همان واکنش‌گرا است. همانطور که می‌دانید امروزه دستگاه‌های گوناگون بسیاری قابلیت اتصال به اینترنت را دارند و کاربران از آن‌ها برای جستجو در اینترنت استفاده می‌کنند. علاوه بر این هر روزه به شمار کاربران تلفن‌های همراه هوشمند افزوده می‌شود و بسیاری از کاربران ترجیه می‌دهند برای راحتی بیش‌تر از گوشی یا تبلت خود برای اتصال به اینترنت استفاده کنند. در چنین شرایطی سایت شما نیز باید به درستی در تمام صفحه‌های نمایش با هر اندازه‌ای نمایش داده شود. طراحی واکنش‌گرا این کار را برای شما انجام خواهد داد. اگر طراحی سایت شما واکنش‌گرا نباشد تعداد زیادی از مخاطبان خود را از دست خواهید داد. برای طراحی سایت بازرگانی واکنش‌گرا بهتر است به شرکت‌های معبتر و ماهر مراجعه کنید.

طراحی سایت بازرگانی چندزبانه

همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم سایت‌های بازرگانی وظیفه صادرات و واردات محصولات و کالاهای گوناگون را بر عهده دارند. از این رو این سایت‌ها باید توانایی برقراری ارتباط و ارائه خدمات به تمام کشورهایی که با آن‌ها همکاری می‌کنند را داشته باشند. بدین ترتیب چندزبانه بودن سایت یکی از ویژگی‌ها و خصوصیات بسیار مهم برای سایت‌های بازرگانی است. سایت‌های چندزبانه می‌توانند گستره مخاطبان و مشتریان خود را افزایش داده و بدین ترتیب به درآمد بیش‌تری دست پیدا کنند.

سفارش طراحی سایت بازرگانی

خوشبختانه با توسعه کسب و کارهای اینترنتی امروزه شرکت‌ها و افراد زیادی وجود دارند که به صورت تخصصی به طراحی سایت پرداخته و خدمات مربوطه را به شرکت‌ها و کسب و کارهای گوناگون ارائه می‌دهند. اما بهتر است اشاره کنیم که تمام شرکت‌های طراحی سایت نمی‌توانند کیفیت مطلوب مورد نظر شما را ارائه دهند. برای آنکه بتوانید بهترین شرکت را برای طراحی سایت خود انتخاب کنید باید به چند نکته مهم توجه داشته باشید. در ادامه برخی از موارد مهمی که باید در سفارش طراحی سایت مورد نظر خود به آن‌ها توجه داشته باشید را بررسی می‌کنیم:

پشتیبانی سایت و خدمات پس از تحویل

برخی افراد تصور می‌کنند که همکاری با شرکت طراحی سایت پس از تحویل پروژه به اتمام خواهد رسید و طراحان وظیفه خود را به پایان رسانده‌اند. این در حالی است که پشتیبانی و خدمات پس از طراحی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بسیاری از افراد پس از تحویل سایت خود برای کار با آن به مشکل برمی‌خورند. در این زمان است که می‌توانید با شرکت طراحی سایت خود تماس گرفته و ابهامات و اشکالات خود را رفع کنید. توجه داشته باشید که بسیاری از شرکت‌ها ممکن است هزینه‌ای مجزا برای پشتیبانی از پروژه‌های خود دریافت کنند. توصیه می‌کنیم که برای سفارش طراحی سایت بازرگانی به شرکت‌های بزرگ و معتبری مراجعه کنید که پشتیبانی حرفه‌ای و به موقع برای پروژه‌های خود ارائه می‌دهند.

مهارت و تجربه شرکت طراحی

واضح است که مهارت و تجربه طراح و اعتبار شرکت طراحی از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است. سعی کنید برای سفارش پروژه خود به شرکت‌هایی مراجعه کنید که رزومه قوی داشته و از تجربه کافی برخوردار هستند. بدین ترتیب می‌توانید از کیفیت سایت خود اطمینان کافی داشته باشید. برای آنکه از تجربه و سابقه شرکت مورد نظر خود مطمئن شوید می‌توانید نمونه‌ کارهای پیشین آن‌ها را بررسی کنید. شرکت‌های طراحی سایت به خوبی سبک کار خود و کیفیتی که ارائه می‌دهند را در نمونه کارهای خود نشان می‌دهند. علاوه بر این می‌توانید از نظرات مشتریان پیشین نیز برای اطمینان بیش‌تر از انتخاب خود بهره بگیرید.

امکانات مورد نظر

همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم هر یک از سایت‌های اینترنتی از امکانات و قابلیت‌های گوناگونی برخوردار هستند. شما می‌توانید با توجه به نوع فعالیت کسب و کار خود و همچنین نیازهای مخاطبان هدف از امکانات مختلف استفاده کنید. البته بسیاری از کارفرمایان درباره امکانات لازم در سایت خود مطمئن نیستند؛ در این زمان می‌توانید از مشاوره و کمک طراح سایت استفاده کنید. طراحان سایت با اتکا بر تجربیات خود می‌توانند به شما برای انتخاب امکانات لازم کمک کنند. همکاران ما در استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر با سال‌ها تجربه کار تخصصی در زمینه طراحی سایت‌های اینترنتی آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند. تنها کافیست همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

هزینه طراحی سایت بازرگانی چگونه محاسبه می‌شود؟

یکی از موارد مهمی که بهتر است پیش از سفارش طراحی سایت بازرگانی به آن توجه داشته باشید هزینه آن است. تنها کافیست کمی پرس و جو کنید تا متوجه تفاوت تعرفه‌های پیشنهادی از سوی شرکت‌های مختلف شوید. اما چه چیزی موجب چنین تفاوتی میان تعرفه‌ها می‌شود؟ یکی از موارد مهمی که می‌تواند بر هزینه طراحی سایت تاثیرگذار باشد تجربه و سابقه شرکت مربوطه است. هر اندازه که شرکت مورد نظر شما تجربه بیش‌تری داشته باشد به طور قطع هزینه بیش‌تری برای خدمات خود دریافت می‌کند. با مراجعه به این شرکت‌ها با وجود آنکه هزینه بیش‌تری پرداخت می‌کنید، می‌توانید از کیفیت و منحصر به فرد بودن سایت خود اطمینان کافی داشته باشید.

از جمله موارد مهم دیگر که بر هزینه نهایی طراحی سایت تاثیرگذار خواهند بود می‌توان به قالب گرافیکی، امکانات سایت، و همچنین هاست و دامنه آن اشاره داشت. واضح است که هر اندازه امکانات و قابلیت‌های بیش‌تری برای سایت خود بخواهید باید هزینه بیش‌تری هم برای آن پرداخت کنید. هزینه تهیه هاست و دامنه سایت نیز کاملا به نوع فعالیت کسب و کار شما و نیازهایتان بستگی خواهد داشت. برای سفارش طراحی سایت بازرگانی می‌توانید همین حالا با همکاران ما در استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

دلیل اهمیت طراحی سایت بازرگانی چیست؟

شرکت‌هایی که در زمینه تجارت، بازرگانی و امور صادرات و واردات فعالیت می‌کنند از طراحی سایت بازرگانی به جهت ارتباط با مشتریان بازار داخلی و افزایش روابط اقتصادی و همچنین ایجاد تعامل با بازار دیگر کشورها استفاده می‌کنند.

طراحی سایت بازرگانی چه کمکی به ما می‌کند؟

طراحی وب سایت بازرگانی این امکان را برای شما ایجاد می‌کند تا بتوانید در فضای اینترنت با همکاران خود در سراسر دنیا ارتباط و با آن‌ها همکاری داشته باشید. در واقع با طراحی سایت بازرگانی می‌توانید به معرفی بازرگانی خود بپردازید و با استفاده از شماره‌های تماس، نمایندگی‌ها، نرخ و ارز محصولات را در سایت قرار دهید.

هدف افراد از راه‌اندازی وب سایت بازرگانی چیست؟

  1. ایجاد ارتباط بهتر در بازارهای داخلی و خارجی
  2. ارائه خدمات و انجام معاملات تجاری
  3. افزایش کسب و کار در امور تجاری
  4. افزایش ظرفیت‌های سرمایه گذاری در بازار

طراحی سایت آموزشی
طراحی سایت استارت آپی

طراحی سایت املاک

طراحی سایت انتشارات

طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پنل اس ام اس

طراحی سایت تالار

طراحی سایت ترجمه

طراحی سایت تفریحی

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خودرو

طراحی سایت دانشگاهی

طراحی سایت دانلود فیلم

طراحی سایت دکوراسیون

طراحی سایت روانشناسی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شهرداری

طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت فروش فایل

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت کاریابی

طراحی سایت کافی شاپ

طراحی سایت کودکان

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت نمایشگاهی

طراحی سایت هنری

طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت وکلا