سئو در شیراز

سئو در شیراز به معنای انجام مراحلی از بهینه‌سازی است که برای ارتقای رتبه وب‌سایت در موتورهای جستجو انجام می‌شود. بهینه سازی سایت در شیراز باعث می‌شود با سرچ کی وردهای مربوط به شیراز، صفحات سایت در رتبه های بهتری در نتایج گوگل نمایش داده شوند و این گونه است که ترافیک ارگانیک بیشتری به سایت جذب خواهد شد. 

آژانس تبلیغات و برندینگ میانبر با تیم کارشناسان سئو، وب سایت های متنوعی را بهینه سازی کرده است. 

علاوه بر این شهر، سئو در مشهد توسط شرکت ما ارائه می‌شود.

خدمات سئو در شیراز توسط میانبر

خدمات سئو شیراز توسط شرکت میانبر با تنوع بالا ارائه می‌شوند و به طور موثری باعث می‌شود رتبه سایت در شهر شیراز بهبود پیدا کند. سئو لوکال برای شیراز شامل ارائه این سرویس ها است که منجر به پیشرفت سایت شما می‌شوند.

بهینه سازی ساختار سایت

بهینه سازی ساختار سایت به این معنا است که صفحات از نظر پیلار و کلاستر مرتب خواهند شد و محتوا از نظر ادغام و تفکیک مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

رفع پنالتی وب سایت

گاهی وب سایت به علت عدم رعایت قوانین گوگل از صفحه نتایج حذف می‌شود. ما رتبه صفحه را به حالت قبل برمی‌گردانیم.

رفع مشکل رنک نگرفتن سایت

گاهی رتبه سایت در یک سطح باقی می‌ماند و پیشرفتی ندارد. با خدمات سئو سایت در شیراز، علت این مشکل پیدا و رفع خواهد شد.

ایجاد اقتدار موضوعی

سئو وب سایت شیراز به همراه ایجاد تاپیکال اتوریتی ارائه می‌شود. به این معنا که سایت شما در حوزه خودش دارای اعتبار خواهد شد.  

رفع مشکلات رقابت داخلی

رقابت داخلی میان صفحات به دلیل محتوای مشابه یا لینک سازی داخلی نادرست ایجاد می‌شود. با سئو در شیراز این مشکل رفع خواهد شد. 

کمپین رپورتاژ آگهی

پس از سئوی داخلی و تکنیکال، در صورت نیاز از سئوی خارجی استفاده خواهد شد. ایجاد بک لینک به صورت طبیعی و کلاه سفید از خدمات ما است.

تولید محتوای ارزشمند

تیم محتوای میانبر با تولید محتوای مفید اعتماد گوگل را به سایت شما جلب خواهد کرد و این تاثیر مثبتی بر سئوی سایت در شیراز دارد.

بهینه‌سازی سرعت سایت

با بهینه‌سازی شاخص های Core Web Vitals سرعت سایت را بهینه خواهیم کرد تا تجربه کاربری سایت را ارتقا دهیم. میزان رضایت کاربر از سایت در رتبه موثر است.

تدوین استراتژی سئو

ایجاد یک استراتژی صحیح برای سئو در شیراز دارای اهمیت بالایی است. تولید محتوا، لینک سازی داخلی و… باید طبق یک برنامه دقیق اجرا شوند.

قیمت سئو سایت در شیراز

قیمت سئو وب سایت در شیراز هزینه‌ای است که برای بازاریابی رایگان در موتور جستجو پرداخت خواهید کرد و بین 15 میلیون تومان تا 25 میلیون تومان است. هزینه سئو وب‌سایت در شیراز به همراه امکانات مختلف به این صورت است.

پلن برنزی سئو

سه ماهه
15.000.000 تومان
 • آنالیز وب سایت
 • تحقیق کلمات کلیدی
 • طراحی اولیه وب سایت
 • تولید عکس
 • تولید محتوای متنی
 • سئو داخلی

پلن نقره ‌ای سئو

شش ماهه
20.000.000 تومان
 • آنالیز وب سایت (کامل) + مشاوره 
 • تحقیق کلمات کلیدی (5 حوزه)
 • طراحی کامل وب سایت 
 • تولید عکس‌
 • تولید محتوای متنی
 • سئو داخلی + سئو فنی

پلن طلایی سئو

نه ماهه
25.000.000 تومان
 • آنالیز وب سایت + مشاوره حضوری
 • تحقیق کلمات کلیدی (تمام حوزه‌ها)
 • طراحی وب سایت + پشتیبانی سالانه
 • تولید عکس‌ + ویدئو
 • تولید محتوای متنی
 • سئو داخلی + سئو فنی + سئو خارجی

نمونه کارهای سئو در شیراز

نمونه کار های سئو در شهر شیراز توسط متخصصان تیم سئوی آژانس دیجیتال مارکتینگ میانبر

مراحل سئو در شیراز

تیم سئوی ما برای موفقیت سئوی سایت شما مراحل تجربه شده‌ای را تدوین کرده است. مراحل سئو وب‌سایت در شیراز به ترتیب زیر است:

مرحله اول: تحلیل سئوی سایت

در اولین مرحله باید بررسی شود سئوی وب سایت در چه سطحی است. بر این اساس استراتژی مناسب برای رسیدن سایت به رتبه مناسب تدوین خواهد شد.

مرحله دوم: تحقیق کلمات کلیدی

در این مرحله کی ورد ها سرچ می‌شوند و به صورت اصولی گروه بندی خواهند شد تا بر اساس آن صفحات وب سایت ساخته شوند.

مرحله سوم: تحلیل سایت رقبا

با آنالیز سئو سایت رقبا می‌توان متوجه شد با تقویت کدام قسمت از سئوی سایت پیشرفت بهتری حاصل خواهد شد. ابزار های سئو در این مرحله نقش مهمی دارند.

مرحله چهارم: استراتژی سئو

با توجه به شناختی که از سایت و رقبای آن به دست آمده است، استراتژی سئو چیده می‌شود تا وبسایت با صرف هزینه پولی و زمانی مناسبی به اهدف مدنظر برسد.

مرحله پنجم: اجرای سئوی تکنیکال

بهینه سازی سئوی تکنیکال سایت باعث خواهد شد تا صفحه سایت در زمان اندکی باز شود و در هنگام باز شدن کیفیت بالایی به مخاطب ارائه شود.

مرحله ششم: اجرای سئوی داخلی

هدف از سئوی داخلی (On-Page SEO) این است که محتوای سایت به شکل مناسبی در اختیار کاربر قرار داده شود. لینک سازی داخلی هم در این مرحله انجام می‌شود.

مرحله هفتم: اجرای سئوی خارجی

کمپین های ایجاد بک لینک و سئوی خارجی تدوین می‌شوند تا ترافیک و اعتبار بیشتری برای سایت ایجاد شود. طراحی کمپین ارزان و موثر کاری تخصصی است.

مرحله هشتم: کیفیت سنجی

نتایج به دست آمده از سئو سایت شیراز را مورد بررسی قرار می‌دهیم تا اصلاحات لازم در استراتژی سئو را اعمال کنیم. در این مرحله بهینه سازی استراتژی انجام می‌شود.

مرحله نهم: ارائه گزارش دوره ای

گزارشات سئو به صورت دوره‌ای تهیه شده و در اختیار مشتری قرار داده می‌شود تا قدم به قدم از روند پیشرفت سئوی سایت در شیراز آگاه شود.

اهمیت SEO برای کسب و کار های شیراز

محمد علی نیازی کارشناس سئوی میانبر می‌گوید:

SEO برای تمام کسب و کارهای شیراز یک الزام است که می‌تواند باعث دیده شدن سایت توسط کاربران موتور جستجو شود. با جذب ترافیک ارگانیک از طریق گوگل، محصولات و خدمات سایت در معرض دید کاربران بی‌شماری قرار خواهند گرفت. این یک فرصت بی‌نظیر برای به نمایش درآوردن و فروش محصولات به مشتری است.

درآمد وبسایت شما با خدمات سئو به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش خواهد یافت.

بهترین شرکت سئو در شیراز

اگر به دنبال بهترین سئوکار در شیراز هستید، شرکت میانبر گزینه مناسبی است که با تجربه بالای خود می‌تواند درآمد سرشاری را نصیب سایت شما کند. شرکت سئو در شیراز میانبر با رعایت موارد زیر تلاش می‌کند با صرف کمترین هزینه زمانی و پولی، بهترین نتایج را ایجاد کند. تمام خدماتی که در سئو شیراز ارائه می‌شوند برای دست یابی به این موارد هستند:

 • تولید محتوای مفید
 • اصلاح ساختار سایت
 • پاسخ به نیاز کاربر

بهترین شرکت سئو در قزوین خدمات بهینه سازی را با تولید محتوای مفید انجام می‌دهد.

مزیت‌های سئو در شیراز

سئو در شیراز دارای مزیت هایی است که استفاده از آن را توجیه می‌کند.

سئو در شیراز رایگان است 

به نمایش در آمدن در نتایج برتر جستجو هیچ هزینه‌ای برای شما ندارد. تنها هزینه شما به شرکتی پرداخت می‌شود که خدمات seo در شیراز را ارائه می‌دهد. 

SEO هدفمند است

با سئو وب سایت در شیراز، و در مرحله کی ورد ریسرچ می‌توان گروه خاصی را هدف قرار داد و برای آن ها تولید محتوا کرد.

افزایش اعتبار برند

اعتبار سایت و برند با خدمات سئو در شیراز افزایش می‌یابد زیرا سایت هایی که دارای رتبه برتر هستند، بیشتر اعتماد جستجو کننده را جلب می‌کنند.

سئو در شیراز

مشاوره سئو در شیراز

مشاوره سئو در شهر شیراز عبارت است از جلسه ای که بین مشاور سئوی باتجربه و مشتری برگزار می‌شود و در آن نکاتی برای صعود رتبه کیورد های سایت بیان می‌شود. مشاور سئو در شیراز ابتدا وب سایت را بررسی می‌کند سپس بر اساس علم و تجربه ای که دارد نکاتی برای رفع ایرادات موجود و استفاده از ظرفیت های استفاده نشده ارائه می‌دهد. شرکت میانبر تجربه بالایی در مشاوره سئو دارد و راهکار های کارآمدی پیشنهاد می‌کند که با اجرای آن ها در زمان مناسبی رتبه های سایت ارتقا می‌یابند. خدمات مشاوره سئو سایت در شیراز شامل این موارد هستند:

 • آنالیز محتوای سایت
 • بررسی لینک های داخلی
 • کنترل کردن تگ های متا 
 • ارزیابی دامین اتوریتی و تاپیکال اتوریتی

تعرفه مشاوره بهینه سازی سایت در شیراز بین 2 میلیون تومان الی 10 میلیون تومان است. 

مشاوره سئو در قم با قیمت مناسب در دسترس است.

ثبت سفارش سئو در شیراز

اگر برای افزایش درآمد وبسایت خود هستید، خدمات سئو در شیراز را سفارش دهید تا در مدت زمان مناسبی به سطح درآمد بالا برسید. از طریق تماس تلفنی یا پر کردن فرم سفارش سئو در شیراز می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید.

تلفن تماس: 09158989340

سوالات متداول خدمات سئو سایت در شیراز

نتیجه گیری در سئو زمان بر است و حداقل شش ماه زمان لازم است. 

بله. گزارشات سئو در شیراز به صورت ماهانه ارائه می‌شوند.

تیم حرفه ای سئو در شهر شیراز

آژانس دیجیتال مارکتینگ میانبر ارائه دهنده انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ در شهرهای مختلف اعم از سئو در تهران است و آماده همکاری با کسب  و کارهای متعدد در استان فارس است. همچنین اگر علاقه مند به حضور در دوره‌های سئو زیر نظر مدرسین سئو و گذراندن کارآموزی سئو هستید با کارشناسان ما در تماس باشید.

در دوره ی همکاری با تیم سئو استدیو دیجیتال مارکتینگ میانبر و با توجه به بندهای گفته در قرارداد سئو که در بین طرفین نوشته شده است دو گروه متخصص در حوزه تولید محتوا با کیفیت بالا و گروه کامل سئو برروی سایت شما؛ فعالیت خود را آغاز میکنند.

4.9/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *